320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Kas see on selle hooaja trend, et Atletico mängijate olek väljakul on kui halvemate päevade mourinho real? Väga kole.. Ei meenu sedavõrd tahtlikult mmusta mängu eelmise hooaja kohtumistest.
    Sellega on nii, et igaüks näeb asja läbi oma prillide. Mina võin mõnes olukorras näha võitluslikkust ja attitude'i, vastase poolehoidja võib selles samas episoodis näha aga hoopis vägivaldsust ja mõttetut raiumist. Neutraalsed vaatajad võivad samamoodi hinnangutes pooleks jaguneda - kellele nähtu sümpatiseerib, kellele nähtu ei sümpatiseeri. Arvamusi ja perspektiive on palju ning need olenevad olukorrast.

    Atleti mänguplaan näeb ette võitluslikkust ning seda, et niisama kergelt kedagi endast mööda ei lasta. Eile jäi kaitseliin ilmselgelt paljudes olukordades sammu võrra liiga aeglaseks, mistõttu oli ohtlike olukordade vältimiseks targem mees maha võtta. Ma viskaks siinkohal pigem propsi Barcelonale: võrreldes varasemate omavaheliste mängudega suutsid nad seekord võitluslikkuse poolest enam kui samal tasemel olla ning kuna individuaalne meisterlikkus on neil niigi liiga parim, siis läkski nii nagu läks. Vähe kokkumänginud kaitseliin harutati väga osavalt lahti.

    Kui mind miski häirib, siis võibolla tõesti mõne mehe lühike süütenöör - näiteks RG, kes kipub teatud olukordades liiga palju seletama. Mandžukicil on vahel samasugune komme üle reageerida ja mul pole üldse keeruline tunnistada seda. Aga vähemalt sama palju häirivad mind igasugused sildistamised a'la thugs. Neil sildistajatel soovitaks enne oma read hoolega üle uurida ning vähem sotsiaalmeediat ja kollast meediat tarbida. Kõik, mis seal kirjutatakse, ei olegi alati äge.*


    *See viimane lõik polnud konkreetselt sulle suunatud.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.

      Kommentaar


        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
        Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.
        sest nad on debiilid
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Sellega on nii, et igaüks näeb asja läbi oma prillide. Mina võin mõnes olukorras näha võitluslikkust ja attitude'i, vastase poolehoidja võib selles samas episoodis näha aga hoopis vägivaldsust ja mõttetut raiumist. Neutraalsed vaatajad võivad samamoodi hinnangutes pooleks jaguneda - kellele nähtu sümpatiseerib, kellele nähtu ei sümpatiseeri. Arvamusi ja perspektiive on palju ning need olenevad olukorrast.

          Atleti mänguplaan näeb ette võitluslikkust ning seda, et niisama kergelt kedagi endast mööda ei lasta. Eile jäi kaitseliin ilmselgelt paljudes olukordades sammu võrra liiga aeglaseks, mistõttu oli ohtlike olukordade vältimiseks targem mees maha võtta. Ma viskaks siinkohal pigem propsi Barcelonale: võrreldes varasemate omavaheliste mängudega suutsid nad seekord võitluslikkuse poolest enam kui samal tasemel olla ning kuna individuaalne meisterlikkus on neil niigi liiga parim, siis läkski nii nagu läks. Vähe kokkumänginud kaitseliin harutati väga osavalt lahti.

          Kui mind miski häirib, siis võibolla tõesti mõne mehe lühike süütenöör - näiteks RG, kes kipub teatud olukordades liiga palju seletama. Mandžukicil on vahel samasugune komme üle reageerida ja mul pole üldse keeruline tunnistada seda. Aga vähemalt sama palju häirivad mind igasugused sildistamised a'la thugs. Neil sildistajatel soovitaks enne oma read hoolega üle uurida ning vähem sotsiaalmeediat ja kollast meediat tarbida. Kõik, mis seal kirjutatakse, ei olegi alati äge.*


          *See viimane lõik polnud konkreetselt sulle suunatud.
          Muus osas pretensioone ei ole, kuid võitluslikkuse ja niisama mingisugustes katsetes end kehtestada (nagu näiteks suuremad poisid 6. klassis) on vahe sees. Eelmine hooaeg paistis sellega silma eriti Costa, aga ega Mandžukic oluliselt erinev ei ole. Mõned mehed veel (Godin, Gabi näiteks). Et a la enne nurgalöögi olukorda lihtsalt mõni mees pikali lükata, selja tagant kõva mees olla ja nii edasi. Kui kusagil mingiks sõnelemiseks läheb, siis aetakse kohe torso laiali ja tämber läheb mehisemaks, aga järgmises olukorras tuleb vaat et pisar silma, sest nii valus on, kuigi midagi tegelikult polnud. Muidu on tore küll, et rahalises mõttes väike klubi suurtele säru teeb, võiks rohkem olla El Clasico väärilisi mänge.. just eelkõige mängulises mõttes. Aga kõik see "disrespect" vastase vastu, mis sellega kaasneb.. vähendab oluliselt kõige selle väärtust. Minu jaoks.

          Enne kui keegi tuleb Reali meestega võrdlema.. siis on ilmselt üsna hästi teada paljudele, et mehed nagu näiteks Ramos, Pepe ja Ronaldo on keskmisest kohati nõrgema närvikavaga (või siis vähe kangema temperamendiga, kuidas võtta), mida sageli nende endi vastu ära kasutatakse. Samas, ma ei näe seda, et nad mängu algusest kohe läheksid kedagi provotseerima ning neid närvi ajama. Aga loomulikult, targem võiks ju järele anda ja mitte provokatsioonidele alluda ja tagasi kohe minna tegema.. kuid ega see nii lihtne pole. Tulemuseks on tavaliselt.. lollused. Pepet peetakse ka lihunikuks mitte selle pärast, et ta jõhkralt taklab, vaid põhjuseks on ikka mõningane turbulents katusekorrusel teatud situatsioonides. Kes kõigel sellel vahet mõistab, see mõistab. Võib-olla pole mõne jaoks see isegi oluline.

          Võin ka eksida, aga minu arust ei ole Costa-Mandžukici suguseid mehi ka mitte Barcas (Suarez?), ei jälgi nende mänge kuigi palju. rixxer võttis Barca teemas asja minu arust üsna hästi kokku.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.
            Ole nüüd. See on aastate pikkune töö, mis algas juba Klinsmanni aegadel, kui Löw oli abitreener Saksamaa koondise juures. See eelmise aasta jackbot oli lihtsalt pikaaegse töö tulemus. Täiesti nõus, et Simeone on väga super head tööd teinud alates Atletico peatreeneriks saamisest aga MM on ikkagi MM.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Mulle lihtsalt ei jõua kohale kuidas inimeste arvates on see, mis Löw saavutas seitsme mänguga, suurem saavutus kui Atletico edulugu eelmine aasta.
              Oleks tõesti tore, kui maailmameistriks tuldaks ainult 7 mängu võiduga. Ilmselgelt on selle taga midagi enamat ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Muus osas pretensioone ei ole, kuid võitluslikkuse ja niisama mingisugustes katsetes end kehtestada (nagu näiteks suuremad poisid 6. klassis) on vahe sees. Eelmine hooaeg paistis sellega silma eriti Costa, aga ega Mandžukic oluliselt erinev ei ole. Mõned mehed veel (Godin, Gabi näiteks). Et a la enne nurgalöögi olukorda lihtsalt mõni mees pikali lükata, selja tagant kõva mees olla ja nii edasi. Kui kusagil mingiks sõnelemiseks läheb, siis aetakse kohe torso laiali ja tämber läheb mehisemaks, aga järgmises olukorras tuleb vaat et pisar silma, sest nii valus on, kuigi midagi tegelikult polnud. Muidu on tore küll, et rahalises mõttes väike klubi suurtele säru teeb, võiks rohkem olla El Clasico väärilisi mänge.. just eelkõige mängulises mõttes. Aga kõik see "disrespect" vastase vastu, mis sellega kaasneb.. vähendab oluliselt kõige selle väärtust. Minu jaoks.

                Enne kui keegi tuleb Reali meestega võrdlema.. siis on ilmselt üsna hästi teada paljudele, et mehed nagu näiteks Ramos, Pepe ja Ronaldo on keskmisest kohati nõrgema närvikavaga (või siis vähe kangema temperamendiga, kuidas võtta), mida sageli nende endi vastu ära kasutatakse. Samas, ma ei näe seda, et nad mängu algusest kohe läheksid kedagi provotseerima ning neid närvi ajama. Aga loomulikult, targem võiks ju järele anda ja mitte provokatsioonidele alluda ja tagasi kohe minna tegema.. kuid ega see nii lihtne pole. Tulemuseks on tavaliselt.. lollused. Pepet peetakse ka lihunikuks mitte selle pärast, et ta jõhkralt taklab, vaid põhjuseks on ikka mõningane turbulents katusekorrusel teatud situatsioonides. Kes kõigel sellel vahet mõistab, see mõistab. Võib-olla pole mõne jaoks see isegi oluline.

                Võin ka eksida, aga minu arust ei ole Costa-Mandžukici suguseid mehi ka mitte Barcas (Suarez?), ei jälgi nende mänge kuigi palju. rixxer võttis Barca teemas asja minu arust üsna hästi kokku.
                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Mis puutub Atleticosse.. siis kui valida antaks, eelistaks ka pigem Barcaga mängu. Üldiselt samadel põhjustel, see .. nagu rixxer ütles, "thug-style" on üsna masendav, eriti veel kui järgmisel hetkel lahistatakse nutta süütute tütarlaste kombel. Ning mängu ennast näeb ka tavaliselt.. kordades rohkem.
                Mõtlesin kaua, kas vastata, aga kui niimoodi silmakirjalikult lahmid, siis ju peab.

                See on päris omapärane, et just Reali logoga tegelinski süüdistab mõnda teist klubi disrespektis. Ära unusta, et Real oli see tiim, kelle kapten kuulutas suursuguselt, et tegu on jumala meeskonnaga. Ma ei tea, kas valgete osakonnas kasvab arrogantsuse tase võrdeliselt Meistrite Liiga karikatega, aga hetkel tundub küll niimoodi. Lahmid pidevalt suure suuga seljatagant ründamistest (eh?), kuid samas unustad, et hoopis Ronaldo ja Ramos olid need, kes hooaja alguses toimunud kohtumises rusikahoope jagasid - Ronaldo sh seljatagant. Saatuse iroonia eksole. Ja kuna sa tahtsid nii väga respektist loengut pidada, siis seleta palun ära, miks Real pidevalt enne ja pärast mängu kohtunikke mõjutada üritavad? Seleta palun ka ära, miks Reali meediakanalid enne tähtsaid mänge vastast destabiliseerida üritavad?

                Kui see on sinu meelest respekt vastase vastu, siis ma loodan tõesti, et Atleti ei oma kübetki seda sinu kujutlusele vastavast respektist. Minu meelest on Realis respektiga märksa tõsisemad probleemid ja seda mitte ainult vastaste vastu, vaid isegi oma meeskonnakaaslaste vastu. Sort it out, muidu peavad jälle Burgos, RG ja co (ehk sinu lemmikjõhkardid) pärast mängu Casillast lohutama - sest oma kaaslased ju ei tee seda.

                Ja see on muidugi tipptase, kuidas sa Ramosest, Pepest ja Ronaldost süütud lambad maalid, keda kõik kurjalt ära kasutavad. Nemad ei ole ju kunagi initsiaatorid ega algatajad. See mentaliteet, kus kõik teised on süüdi, kumab tegelt ju pidevalt läbi kasvõi siit foorumist ning mitte ainult mängudes Atlético vastu. Tangot tantsitakse tavaliselt kahekesi, sina tahad seda vägisi üksikesineja tantsuks väänata.

                Mis puutub tütarlaste nuttu, siis selle sildi omistas San Lorenzo kapten siiski Reali mängijatele. Kandke seda uhkusega.

                PS! Esitatud küsimused olid pigem retoorilised, tegelt vastama ei pea - sinu seisukoht juba niigi selge.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Muus osas pretensioone ei ole, kuid võitluslikkuse ja niisama mingisugustes katsetes end kehtestada (nagu näiteks suuremad poisid 6. klassis) on vahe sees. Eelmine hooaeg paistis sellega silma eriti Costa, aga ega Mandžukic oluliselt erinev ei ole. Mõned mehed veel (Godin, Gabi näiteks). Et a la enne nurgalöögi olukorda lihtsalt mõni mees pikali lükata, selja tagant kõva mees olla ja nii edasi. Kui kusagil mingiks sõnelemiseks läheb, siis aetakse kohe torso laiali ja tämber läheb mehisemaks, aga järgmises olukorras tuleb vaat et pisar silma, sest nii valus on, kuigi midagi tegelikult polnud. Muidu on tore küll, et rahalises mõttes väike klubi suurtele säru teeb, võiks rohkem olla El Clasico väärilisi mänge.. just eelkõige mängulises mõttes. Aga kõik see "disrespect" vastase vastu, mis sellega kaasneb.. vähendab oluliselt kõige selle väärtust. Minu jaoks.

                  Enne kui keegi tuleb Reali meestega võrdlema.. siis on ilmselt üsna hästi teada paljudele, et mehed nagu näiteks Ramos, Pepe ja Ronaldo on keskmisest kohati nõrgema närvikavaga (või siis vähe kangema temperamendiga, kuidas võtta), mida sageli nende endi vastu ära kasutatakse. Samas, ma ei näe seda, et nad mängu algusest kohe läheksid kedagi provotseerima ning neid närvi ajama. Aga loomulikult, targem võiks ju järele anda ja mitte provokatsioonidele alluda ja tagasi kohe minna tegema.. kuid ega see nii lihtne pole. Tulemuseks on tavaliselt.. lollused. Pepet peetakse ka lihunikuks mitte selle pärast, et ta jõhkralt taklab, vaid põhjuseks on ikka mõningane turbulents katusekorrusel teatud situatsioonides. Kes kõigel sellel vahet mõistab, see mõistab. Võib-olla pole mõne jaoks see isegi oluline.

                  Võin ka eksida, aga minu arust ei ole Costa-Mandžukici suguseid mehi ka mitte Barcas (Suarez?), ei jälgi nende mänge kuigi palju. rixxer võttis Barca teemas asja minu arust üsna hästi kokku.
                  Pikk mulin kokku võtta - Atletico tuleb algusest peale kõigil molli ja munadesse sõitma ja protsessi käigus sõimatakse ka kõigi emad ja õed l***sideks aga Reali meestel läheb ainult vahetevahel seier punasesse ja siis on ka kõik ülejäänud halvad inimesed, provotseerivad, jalgpallivõõrad šovinstid, kes ei mõista arukat dialoogi ja jalgpallimängu tõelist ilu Real Madridi revolutsionistide esituses.
                  Mis ma oskan öelda, nõdrameelsete lemmikklubi fänn on taas rääkinud.
                  Ma ei tea, et jalgpall oleks üheselt defineeritav, milline on ilus ja milline on kole, mis on õige ja mis on vale jalgpall. Miks on daivimine ja vigade meelitamine "modernse jalgpalli loomulik osa" aga jõuline enesekehtestamine ja vea piirimail mängimine "inetu ja disrespectful?"
                  Miks on pea ees ründamine ühtäkki õige viis tulemusele lähenemiseks aga taktikaline vilumus ja läbimõeldud ning läbiharjutatud kaitsefilosoofia vale?
                  Atletico jalgpall on mehelik, vapper, ennast kehtestav ja kompromissitu, väärtuspõhine.


                  Kuldsuu Cerezo paneb asjad paika : "Atletico Madrid are brilliant, not violent".
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Punkt, ei vaidle vastu millelegi, aga miks hakkad enda meeskonna vigu peitma sellega, et lahmid Reali vendasid?
                    "Aga tema tegi kaa" on üpriski lapsik.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas papagoi Vaata postitust
                      Punkt, ei vaidle vastu millelegi, aga miks hakkad enda meeskonna vigu peitma sellega, et lahmid Reali vendasid?
                      "Aga tema tegi kaa" on üpriski lapsik.
                      Ma ei ole ju midagi peitnud. Lehekülje alguses ju tõdesin, et on lühikese süütenööriga härrasid meeskonnas (RG ja Mandžukic) ning et vahel häirib mindki nende härraste liigne lõksutamine, ülereageerimine. Samuti tõdesin, et eelmises mängus oli mitmeid hilinenud taklinguid.

                      Reali ja Reali mängijad tõi ta mängu ikka enda initsiatiivil. Mitte keegi ei maininud enne tema postitust Reali või ühtegi Reali mängijat. Häirivad lihtsalt ebaloogilised õigustused ja topeltstandardid, mis tema postitusest läbi kajasid. Aga nagu ma juba enne kirjutasin, siis asi oleneb alati perspektiivist.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Mõtlesin kaua, kas vastata, aga kui niimoodi silmakirjalikult lahmid, siis ju peab.

                        See on päris omapärane, et just Reali logoga tegelinski süüdistab mõnda teist klubi disrespektis. Ära unusta, et Real oli see tiim, kelle kapten kuulutas suursuguselt, et tegu on jumala meeskonnaga. Ma ei tea, kas valgete osakonnas kasvab arrogantsuse tase võrdeliselt Meistrite Liiga karikatega, aga hetkel tundub küll niimoodi. Lahmid pidevalt suure suuga seljatagant ründamistest (eh?), kuid samas unustad, et hoopis Ronaldo ja Ramos olid need, kes hooaja alguses toimunud kohtumises rusikahoope jagasid - Ronaldo sh seljatagant. Saatuse iroonia eksole. Ja kuna sa tahtsid nii väga respektist loengut pidada, siis seleta palun ära, miks Real pidevalt enne ja pärast mängu kohtunikke mõjutada üritavad? Seleta palun ka ära, miks Reali meediakanalid enne tähtsaid mänge vastast destabiliseerida üritavad?

                        Kui see on sinu meelest respekt vastase vastu, siis ma loodan tõesti, et Atleti ei oma kübetki seda sinu kujutlusele vastavast respektist. Minu meelest on Realis respektiga märksa tõsisemad probleemid ja seda mitte ainult vastaste vastu, vaid isegi oma meeskonnakaaslaste vastu. Sort it out, muidu peavad jälle Burgos, RG ja co (ehk sinu lemmikjõhkardid) pärast mängu Casillast lohutama - sest oma kaaslased ju ei tee seda.

                        Ja see on muidugi tipptase, kuidas sa Ramosest, Pepest ja Ronaldost süütud lambad maalid, keda kõik kurjalt ära kasutavad. Nemad ei ole ju kunagi initsiaatorid ega algatajad. See mentaliteet, kus kõik teised on süüdi, kumab tegelt ju pidevalt läbi kasvõi siit foorumist ning mitte ainult mängudes Atlético vastu. Tangot tantsitakse tavaliselt kahekesi, sina tahad seda vägisi üksikesineja tantsuks väänata.

                        Mis puutub tütarlaste nuttu, siis selle sildi omistas San Lorenzo kapten siiski Reali mängijatele. Kandke seda uhkusega.

                        PS! Esitatud küsimused olid pigem retoorilised, tegelt vastama ei pea - sinu seisukoht juba niigi selge.
                        Pole vaja kõike isiklikult võtta, täpselt samuti pole vaja teha liialdusi ning minna isiklikuks. Kui sa näed asju teisiti kui mina või keegi teine, väga kena. Minu eesmärk pole saavutada seda, et sa täpselt samamoodi mõtleksid nagu mina.

                        Aga olgu. Kuidas täpselt seostub Ramose väide austuse puudumisega? Kas ta ütles midagi halba kellegi kohta? Minu arust mitte. Kui sa lähed Messi, Suarezi või mõne teise tippklubi mängijate käest midagi analoogset küsima, siis nad ei ütle, et tegelikult on Barca üks mõttetu meeskond ja nii edasi, ikka öeldakse enamikel juhtudel, et nende meeskond on parim.

                        Rusikahoopide koha pealt, eks Ramos ja Ronaldo on varemgi asjatult oma käte ja muude kehaosadega vehkinud, kuid nad ei ole ainukesed. Nagu ma enda arust üritasin ka väljendada, siis ei arva, et see oleks mingilgi moel vajalik või põhjendatud, isegi siis kui neid pidevalt töödeldakse. Ma ei pea päevikut, kes, kui palju ja mitmendal minutil hoope jagas, kuid kindlasti ei olnud need ainsad säärast laadi intsidendid. Kas tõesti ründas Ronaldo Godini selja tagant? Kas tõesti kasutas Ramos "rusikahoope"? Kas ma peaksin siis ütlema, et Mandžukic lõi olukord enne Ramosel küünarnukiga sahtli puhtaks? Ja sa räägid, et mina lahmin...

                        Küsiks siis, mida täpselt pead sa silmas vastaste ja kohtunike mõjutamise all?

                        Eh, no eks meeldib nii mõnelegi Reali mehele staaritseda, pole seda proovinud eitada. Jään siiski eelmises postis kasutatud väite juurde (igaks juhuks täpsustan, et jääks vähem ruumi liialdusteks) ... ma ei mäleta, et Ancelotti treeneriks oldud aja jooksul oleks vastaste töötlemine kuigi tähtis mänguelement Reali mänguplaanis. Mõned arvavad, et nõrganärvilisi tulebki provotseerida, mina nii ei arva.

                        Ma ei ole üritanud väita, et Ronaldo, Pepe ja teised pole vägivaldse käitumise eest teenitud kaartide osas kuigi palju süüdi, loomulikult on, ei anna eriti seda kuidagi õigustada. Võiksin küll korrata eelmises postis öeldud, ent vaevalt, et sellel mõtet on. Pigem oli mõte selles, et minu jaoks ei ole niiöelda provokaatorid kuigivõrd paremad, kuigi neile üldjuhul kaarte ei jagata. Nagu sai öeldud, siis minu erapoolikul hinnangul ei ole enamasti nende meeste retsept võiduks vastase närvi ajamine (mis minu hinnangul näitab austuse puudumist). Tänapäeva tippjalgpallur võiks olla piisavalt professionaalne, et provokatsioonidele mitte alluda.

                        Algselt postitas atleticomadrid
                        Pikk mulin kokku võtta - Atletico tuleb algusest peale kõigil molli ja munadesse sõitma ja protsessi käigus sõimatakse ka kõigi emad ja õed l***sideks aga Reali meestel läheb ainult vahetevahel seier punasesse ja siis on ka kõik ülejäänud halvad inimesed, provotseerivad, jalgpallivõõrad šovinstid, kes ei mõista arukat dialoogi ja jalgpallimängu tõelist ilu Real Madridi revolutsionistide esituses.
                        Taaskord.. liialdused ja muu selline jama probleeme ei valmista. Seda ma ei tea, kas vastase töötlemine eesmärk ka teiste meeskondadega mängudes on (ilmselt siiski on), kuna ma ei vaata Atletico mänge (välja arvatud juhul, kui nad Realiga mängivad, eksju). Molli ei sõideta (loodetavasti mitte sellepärast, et kohtunikel on seda üsna lihtne märgata), pigem oleks rohkem tegu kiusamisega.. ehk mõistad. Loodetakse selle peale, et vastane töötluse tulemusel teeb midagi rumalat. Mängustiili kui sellise kohta mul midagi halba enda arust öelda ei olnud, kõik need võrdlused, mis sa tegid on minu jaoks teemast mööda ning samuti üsna veidrad interpretatsioonid minu öeldust. Pole ka üritanud väita, et Ronaldo või teised Reali mängijad õige jalgpalluri (või siis ka inimese) musternäidised oleksid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Pole vaja kõike isiklikult võtta, täpselt samuti pole vaja teha liialdusi ning minna isiklikuks. Kui sa näed asju teisiti kui mina või keegi teine, väga kena. Minu eesmärk pole saavutada seda, et sa täpselt samamoodi mõtleksid nagu mina.
                          Mina dubleeriks seda ja tõmbaks selle mõttega teemale joone alla. Igaüks näeb asju natuke oma värvi prillidega ning nii lihtsalt on. Kui sa siiski tahad oma esitatud küsimustele vastust, siis võib privas vabalt edasi diskuteerida.


                          Jätkates elulistel teemadel, siis derbiks on suurimad mured hetkel vasakkaitses. Ansaldi endiselt out ning Siqueira venitas ka midagi ära. Gamezit ei tahaks seekord vasakul pallimas näha, mistõttu loodaks, et Lucas saab ehk järjekordse võimaluse särada. Sahistatakse ka, et Miranda saab algkoosseisu koha tagasi.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealFan Vaata postitust

                            Kas tõesti ründas Ronaldo Godini selja tagant? Kas tõesti kasutas Ramos "rusikahoope"?


                            Need prillid mida sina kannad on küll -8 Real Madrid.


                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              mul on küll hea meel näha, et kui vaja, siis võib Real ka räpaselt mängida ja ei jää Atleticole midagi võlgu. suurepärane meeskonnavaim. ma ei valeta kui ütlen, et mulle räigelt meeldis kuidas Ronaldo sellest meeskonna liidrina osa võttis ja sellises pingelises mängus vastasele molli pani. ja talle ei tehtud selle eest midagi. only Ronaldo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ole nüüd. See on aastate pikkune töö, mis algas juba Klinsmanni aegadel, kui Löw oli abitreener Saksamaa koondise juures. See eelmise aasta jackbot oli lihtsalt pikaaegse töö tulemus. Täiesti nõus, et Simeone on väga super head tööd teinud alates Atletico peatreeneriks saamisest aga MM on ikkagi MM.
                                Kui MM-l on FIFA auhindade jagamisel nii otsustav roll, siis võinuks see mitte piirduda ainult parima treeneri valimisega. Nii mõnigi nimi, mis praegu FIFA World XI-e/Ballon d'Or-i esilistis on, sinna tegelikult kuuluda ju sel juhul ei tohiks.

                                Ja üleüldse, MM-i prestiiž ei tee seda turnat kohe taseme koha pealt maailma parimaks. CL on ikka see koht, kus pakutakse kõrgeima kvaliteediga jalgpalli ning mille järgi neid auhindu jagada võiks. Ning kui nii ei sobi, siis võiks need gaalad kaheks jagada, ühed MM-i/koondiste esituste, teised klubivõistluste kohta.

                                Ja kas sa arvad et Simeone töö ei olnud pikk ja raske? Ta viis meeskonna, mis oli 2011. aastal kollapsi äärel ja millel oli vähem staare/ressursse kui Real Madridil/Saksamaal, La Liga tippu ning oli minuti kaugusel võitmaks CL-i finaali.

                                Muidu aga, respekt Löwile, olen kindel et ta mängis oma osa MM- tiitlivõidus. Ent kui sa vaatad ja loed kõike seda mida tema kohta enne turniiri öeldi/kirjutati, siis mulle jääb küll vähemalt mulje et mehe roll antud meeskonna tiitlini viimisel on veidi üle hinnatud, eriti pärast suvise turniiri võitu. Samas, ma pole saksa jalgpalli ekspert ning võin selle koha pealt eksida.

                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Oleks tõesti tore, kui maailmameistriks tuldaks ainult 7 mängu võiduga. Ilmselgelt on selle taga midagi enamat ju.
                                Ja kui palju sellele enamale oleks tähelepanu pööratud siis, kui Saksamaa selles 7. mängus võitu kirja poleks saanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X