320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega Simeone enne Interisse lähe kui Atleticoga kõik võimalik on võidetud.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
      Ei nõustu kommentaatoritega, et punane õige otsus polbud. Puude polnud suur, aga kiirus oli ning jalg oli ikka päris kõrgel. Selliste asjade eest on ka otse punaseid antus (pepe barca vastu kunagi nt)
      Olgu atletico uuena tuulena nii tuus ja lahe kui tahes, aga selliste rumaluste pärast muutub klubi suht ebasümpaatseks. Pole esimene kord kombeks jõhkrutseda.
      Jõhkrutseda? See oli jõhker viga? Ma ei hakka ümber lükkama, et kollase koht võis olla aga sellise idiootkommentaariga võib ikka pigem ravile pöörduda. Palun mitte teemat solkida oma isiklike vaimsete puudujääkidega. Tõesti, sitta ei ole vaja kirjutada.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Arda Türann...KARMA!!! See, mis eelmises mängus jäi kohtunikul nägemata, sai nüüd õiglaselt lahendatud.
        Üldiselt hakkab see vaimustus üle minema ja nagu Dortmundki kord ereda tähena taevasse tõusis kukuvad mõlemad kolinal alla tagasi. Miskit erilist mänguplaani atleti mängust ei leidnud (kui tavapärane sigatsemine välja jätta.)

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Jõhkrutseda? See oli jõhker viga? Ma ei hakka ümber lükkama, et kollase koht võis olla aga sellise idiootkommentaariga võib ikka pigem ravile pöörduda. Palun mitte teemat solkida oma isiklike vaimsete puudujääkidega. Tõesti, sitta ei ole vaja kirjutada.
          Oi, kui hale! Võta kokku ennast!

          Kommentaar


            Kas karma ei peaks mitte mõlemale tiimile kehtima, et noh, kus siis Carvajali näitel karma oli? Kolinal alla kukkumine? CL-i veerandfinaal ja Hispaanias kolmas koht selle moodi ei tundu. Atlético ei ole kunagi Bayern ega Real olnud, et seda põrumiseks pidada. Samuti on edukaks tulevikuks kõik vahendid olemas.

            Kommentaar


              Olenemata sellest, et ma Reali fänn, austan ma ka teisi tiime, aga Atletico... no nagu tahaks aga siis hakkavad hujjama, oli seda vaja nyyd? Nägite ise mis see agresiivsus toob. Eriti jõhker see, et peale mängu kus kõik jagavad muljeid ja leppivad ära, kuid ometi on (ei tea nime) Atletico mängija kes jookseb Ramose juurde ja lööb. Räige.. liigas olete 3.ndad, copas out, champions out , siukese mänguga teil tuleviku pole.
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Nii ääremärkusena tuleb tõdeda, et siinne tase hakkab Delfiks muutuma. Kahju.

                Kommentaar


                  Nojah, Mandžukicil ilmselt moraalne võit on saavutatud, sai ta kellegi varjust Ramosele ära tõugatud. See Turani katse kohtunikult kaarti käest rebida leiab tõenäoliselt ka siit poolehoidu nagu need Mandžukici sigadused. Simeone raudselt kiidab jälle heaks. Aga olgu, eks teesklemist ja näitlemist tuli mõlemalt poolelt rohkem kui vaja(eelpool kirjeldatud ilminguid siiski pigem mitte).

                  Need kaks mängu olid vähemalt minu jaoks omajagu elamused. Atleticole minu poolt krediiti ning järgmisel hooajal võivad tulemused jälle vabalt teisipidi olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Nii ääremärkusena tuleb tõdeda, et siinne tase hakkab Delfiks muutuma. Kahju.
                    Siis on korras. Kõlbas Real Madridi teema persse keerata, kõlbab ka siinne teema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LuchoCholo Vaata postitust
                      Siis on korras. Kõlbas Real Madridi teema persse keerata, kõlbab ka siinne teema.
                      Tule ükskord kapist välja ja postita oma originaalkonto alt, eks. Siis räägi teemade p**** keeramisest.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Tule ükskord kapist välja ja postita oma originaalkonto alt, eks. Siis räägi teemade p**** keeramisest.
                        Olen atleticomadrid tegelikult, hihi.

                        Kommentaar


                          Minu arust oli see selle aasta omavahelistest mängudest Atletico nõrgim. Absoluutselt igas asjas jäädi alla. Polnud seda intensiivset pressi, mängu lõpus tundus olid kõik vennad võhmast täiesti väljas ja ohtlikke momente praktiliselt ei tekitatudki, kus olid teravad vasturünnakud? Iga kord kui pall saadi taoti see kuhugi huupi või eksiti lihtsa sööduga. Väga tihti jäi mingi vend lihtsalt munema palliga kuniks talt see ära võeti veaga või ilma.
                          Niiet minu arvates mängis Ancelotti Simeone seekord üle, tolle mänguplaan näiski olevat et istume umbkaitses terve aeg ja loodame pennudele, igati teenitud võit.

                          Kommentaar


                            täiesti mõttetu meeskond ikka suurtes mängudes. õigustatud olin kohe alguses väga rahul, et just atletico vastu tuli. see teie "kõige parem" mängija pedesoenguga griezman on suurtes mängudes täielik nali. vahetatakse 60ndal minutil kõige esimesena välja ja nii 2 mängu järjest, hea töö. mine skoori oma levantede vastu edasi, et atletico vennad sind kiita saaksid. samuti hea töö arda turan. kui ta mängu alguses kollase sai, ütlesin kohe, et see vitt saab veel punase siit lõpuks. minge võidelge nüüd 4nda koha eest liigas edasi ja ostke suvel paar keskpärast mängijat juurde, kohtukellad on koitnud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                              täiesti mõttetu meeskond ikka suurtes mängudes. õigustatud olin kohe alguses väga rahul, et just atletico vastu tuli. see teie "kõige parem" mängija pedesoenguga griezman on suurtes mängudes täielik nali. vahetatakse 60ndal minutil kõige esimesena välja ja nii 2 mängu järjest, hea töö. mine skoori oma levantede vastu edasi, et atletico vennad sind kiita saaksid. samuti hea töö arda turan. kui ta mängu alguses kollase sai, ütlesin kohe, et see vitt saab veel punase siit lõpuks. minge võidelge nüüd 4nda koha eest liigas edasi ja ostke suvel paar keskpärast mängijat juurde, kohtukellad on koitnud
                              So lemmik on arvatavasti suurem mudamaadlejate unelm kui Griezman
                              . Sorry Atleti fännid, et seda teemat nii räigelt risustan!

                              Kommentaar


                                mis sa seletad siin. Ronaldot tahab iga naine, see griezmann näeb aga oma soenguga täpselt nii rõve välja, et läheb ainult pededele peale. tüüp on täpselt nagu tegelane vangla filmides, kes omale kleidi selga ajab, huuled ära värvib ja siis kõige põkimate vendade otsas aeleb. atleti fännid peaksid ju rahul olema, et neil selline tegelane meeskonnas on. saavad oma pedegifide folderisse mõne griezmanni pildi lisada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X