320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Mul on jällegi naljakas vaadata, kuidas sul iga pisiasi midagi sügelema ajab. Tähtsamaid muresid ei ole sul?
    Kusjuures on aga kuna olen hea inimene siis muretsen ka siinse kogukonna pärast. Pärast on poistel keeled pruunid ning jaalol lõbu laialt neid narrida.

    Kommentaar


      Mida aeg edasi, seda rohkem hakkan kahtlema, kas Mandžukici müümine on üldse vajalik. Nähtavasti ei ole Vietto üks ühele asendus, vaid pigem lisakäik. Sellises olukorras on mul raske näha, kust Mandžukicile võrdväärsel tasemel asendaja välja suudetakse võluda. Jutud Negredost või Luiz Adrianost on igatahes hirmuäratavad.

      Kõiksugused Lõuna-Am. talendid, kellega klubi seostatakse, ei ütle mulle absoluutselt midagi. Küll aga loodan, et neid ei osteta "nüüd ja praegu meestena", vaid tõepoolest tulevikustaaridena. Paraku summad, mida nende talentidega seostatakse väidaksid justkui seda esimest. Rodrigo Caio eest 15 M €? See on ulme. Ma loodan, et enda sõnu ei söö, aga väga hea, et Valencia ta meie eest ära napsas. Üks mängija, kelle nime olen lootnud kuulujuttude seast välja noppida, on William Carvalho. Paraku ei ole temaga seoses üleüldse kõlakaid.

      Kommentaar


        no William Carvalho hind on ka mingi 20 milli vähemalt, pakuks et isegi rohkem äkki
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Mida aeg edasi, seda rohkem hakkan kahtlema, kas Mandžukici müümine on üldse vajalik. Nähtavasti ei ole Vietto üks ühele asendus, vaid pigem lisakäik. Sellises olukorras on mul raske näha, kust Mandžukicile võrdväärsel tasemel asendaja välja suudetakse võluda. Jutud Negredost või Luiz Adrianost on igatahes hirmuäratavad.

          Kõiksugused Lõuna-Am. talendid, kellega klubi seostatakse, ei ütle mulle absoluutselt midagi. Küll aga loodan, et neid ei osteta "nüüd ja praegu meestena", vaid tõepoolest tulevikustaaridena. Paraku summad, mida nende talentidega seostatakse väidaksid justkui seda esimest. Rodrigo Caio eest 15 M €? See on ulme. Ma loodan, et enda sõnu ei söö, aga väga hea, et Valencia ta meie eest ära napsas. Üks mängija, kelle nime olen lootnud kuulujuttude seast välja noppida, on William Carvalho. Paraku ei ole temaga seoses üleüldse kõlakaid.
          Hetkel tundub plaan olevat jah, et Griezmann, Torres, Vietto kooslusele otsitakse veel neljandat käiku ka juurde ning Mandžukic ei tundu hetkel see käik olevat. Minu jaoks on Mandžukici jäämise puhul selge ohukoht olemas - kui horvaat peaks pingile jääma, siis on see lühikese nööriga pomm ning jaanuaris võib tekkida olukord, kus vähese mänguajaga rahulolematu Mandžukic surub näiteks ise ülemineku läbi ja rahaliselt tuleb klubil kaotust kanda. Kui praeguseid spekuleeritavaid summasid vaadata, mida tema eest pakutakse, siis jäävad need enamvähem sinna kanti, mis me eelmisel suvel ise ta eest välja käisime. Pink oleks Mandžukici egole liiga suur hoop. Ja vähemalt minu arust on üpris tõenäoline, et horvaat tasapisi pingile taandumas on - seda näitas juba eelmise hooaja lõppfaas ning sellele viitavad ka Cholo plaanid tuleval hooajal mäng veidi kiiremaks ja tehnilisemaks ajada.

          Antonio Ruiz ütles, et Tevezi osas on klubis praeguseks kaotusega lepitud ning otsitakse uut alternatiivi. Räägitud on Baccast, Immobilest ja Rondonist, kuid ma liigitaks need pigem suitsukateteks. Iseenesest olen mina isegi praeguse kooslusega (Griezmann, Torres, Vietto) üpriski rahul ja hädavajadusel suudavad ees variante pakkuda ka RG ja Correa. Kui klubisiselt veel ringi vaadata, siis võib juhtuda, et Héctor Hernández näitab end jälle pretemporadal heast küljest ja võitleb koha põhimeeskonnas välja. Ei ole just suur saladus, et Cholole noore mehe stiil meeldib ning kui arvestada Atlético B teadmata olukorda, siis ei imestaks, kui hispaanlane end põhimeeskonnast leida võib. Eelmise hooaja alguses ta ju sisuliselt kõlkus seal piirimail - Reali vastu võeti koosseisu ning Rayo vastu sai esimeses voorus lausa debüüdi kirja. Seejärel läks aga katki ja hooaeg oli rikutud. Lisaks - kui tahta mingit teistsugust varianti ette, siis pikkust suudab pakkuda Borja González, kes klubiga just värske lepingupikenduse sõlmis. Aga noh, tema puhul ütleb sisetunne, et kuigi kutt lõi Segundas Zaragoza eest 23 väravat, siis Atlético põhimeeskonnas temaga veel ei arvestata. Pigem tundub, et saadetakse nüüd järgmise sammuna kuhugi La Liga satsi uuele laenule ja vaadatakse, kuidas seal välja ujub. Eks nii Héctori kui Borja puhul oleneb väga palju sellest, kui palju nad end pretemporada käigus tõestada suudavad ja saavad. Ilmselgelt on klubi esmane soov praegu keegi kogenum Mandžukici asemele osta, kuid ma ei välistaks neid kahte noort pingipikendustena.

          Mis Mammanat ja Kranevitterit puudutab, siis vähemalt esimese puhul on jutud liikumas sinna, et temast räägitakse ennekõike 2016/17 hooaja kontekstis. Kranevitteri puhul on vist huvi praegusel hetkel tõsisem. Stiililt on ta tüüpiline number 5 ehk kaitsev poolik, kes kaitseliini ees korda loob. Nii palju kui ekspertide hinnanguid tema kohta loetud on, siis olevat ta oma vanuse kohta päris küps ning töörügaja - ehk tegelikult täitsa simeonelik mängija. Simeone ise on teda näiteks Mascheranoga võrrelnud.

          Üldiselt on muidugi uue number viie osas tõesti väga vaikne olnud. Camachost ja Xhakast oli vahepeal rohkem juttu, aga see on ka kõik. Ilmselt on klubi valinud seal suuna hoida asi võimalikult suure saladuskatte all, à la Griezmanni tehing, kus kuulujutud hakkasid tekkima sisuliselt paar päeva enne üleminekut, kuigi reaalsuses oli Caminero juba mitmeid kuid läbirääkimisi pidanud. Tahaks loota, et ka seekord on midagi head varuks.

          Vahelduseks veidi paremaid pilte tõenäolistest kehavarjudest algavaks hooajaks:

          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            no William Carvalho hind on ka mingi 20 milli vähemalt, pakuks et isegi rohkem äkki
            Hind oleks tõepoolest krõbe, aga DM-CM on positsioon, kus Atléticol on täiendust hädasti vaja ning ilmselt oleks võimalik see raha ka kuidagi kokku ajada. Eks Suareze, Alderweireldi, Mandžukici pealt on võimalik tulusid-kulusid tasakaalustada.

            Bacca ja Rondon oleksid head täiendused. See eest Negredo, Immobile ja L. Adriano asemel eelistaksin küll pigem Mandžukici jätkamist. Rondon täidaks ehk otsesemalt Mandžukici lünga, see eest Bacca on mitmekülgsem ja pakuks potentsiaalselt ääreründajatele katet. Problemaatiline Bacca ja Rondoni puhul on topeltkodakondsuse puudumine.

            Kommentaar


              Juventus have agreed a deal with Atletico Madrid to sign striker Mario Mandzukic this summer.

              Source: AS

              Kommentaar


                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                Juventus have agreed a deal with Atletico Madrid to sign striker Mario Mandzukic this summer.

                Source: AS
                Igasuguste sopalehtede jura ei pea igas teemas üles täheldama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                  Igasuguste sopalehtede jura ei pea igas teemas üles täheldama.
                  Vastuvõetud.

                  Kommentaar


                    Miranda tõenäoliselt Interisse, vähemalt Hispaania ja Itaalia meedia põhjal.

                    Kommentaar


                      miks ta peaks sinna pasaauku minema, veel mõttetum klubi kui atletico. pole uudiseid ka näinud kuskil

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        pole uudiseid ka näinud kuskil
                        L´equipe, gazetto della sport, jne. Guugeldamisega üldjuhul leiab ka need artiklid üles.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                          Igasuguste sopalehtede jura ei pea igas teemas üles täheldama.
                          Siiski, tundub et see lõiguke Mandzukici kohta sai teoks. Üleminekusummaks 18 miljonit.

                          Kommentaar


                            ja paljuga ta Atleticosse tuli? mingi 10 milli maksti rohkem?

                            Kommentaar


                              Mingi 22 eest tuli Bayerist.

                              Kommentaar


                                Fernando Torrese "saadan kõik kohvile" värav Villareali vastu valiti Atletico fännide poolt hooaja ilusaimaks väravaks.
                                Teiseks jäi Sauli overhead kick 4:0 shows Real Madridi võrku ning pronksmedali hõivab taaskord ElNino nimi - esimese minuti gol karikas vs. Real.



                                Ja tundub, et Jackson Martinez on maandumas Atleticos. Well, well.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X