320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kehv mäng meie poolelt tõepoolest ning Barcelona oli tõesti parem.

    Esimene poolaeg oldi kuidagi liiga passiivsed. Teise poolaja algus oli samas vahva, aga seda vaid viigiväravani - võibolla lõi Barcelona kiire viigivärav kuidagi rivist välja. Nagu enne ütlesin, siis Barcelona/Reali klassiga meeskondade vastu otsustavad detailid ning see vea ja karistuslöögi kombo oli just üks seesugustest detailidest.

    Koke ja Óliver Torres olid minu maitse jaoks veidi liiga mängust väljas. Esimene tegi muidugi taaskord mitme mehe eest tööd ja teine andis väravale suurepärase söödu, aga ikkagi. Täna jäid minu rõõmuhetkedeks vaid Torrese värav (alati äge, kui sealt vastupidi kõigi ootustele ikka midagi tuleb) ning Oblaki järjekordne kindel esitus.

    Samas kui võrrelda eelmise hooaja mängudega, siis vähemalt mulle ei tundunud Barcelona nii hirmus midagi. Täna oldi küll paremad (ja seda sh teatud kadusid arvesse võttes), aga tee või tina - ei tundunud nad ületamatud ja pigem oli asi meie enda kehvas esituses. Ja noh, oleksid ja poleksid on halvad asjad, kuid kui peale avaväravat suudetuks veidi kauem vastu pidada, siis võinuks jällegi teistsugune stsenaarium käiku minna. Täna läks muidugi niimoodi ja tuleb leppida.

    Taktikaliselt veidi paremaks timmida (kerge öelda muidugi), kokkumäng paremini käppa saada ning Barcelonas läheme revanši järele.

    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Kehv mäng meie poolelt tõepoolest ning Barcelona oli tõesti parem.

      Esimene poolaeg oldi kuidagi liiga passiivsed. Teise poolaja algus oli samas vahva, aga seda vaid viigiväravani - võibolla lõi Barcelona kiire viigivärav kuidagi rivist välja. Nagu enne ütlesin, siis Barcelona/Reali klassiga meeskondade vastu otsustavad detailid ning see vea ja karistuslöögi kombo oli just üks seesugustest detailidest.

      Koke ja Óliver Torres olid minu maitse jaoks veidi liiga mängust väljas. Esimene tegi muidugi taaskord mitme mehe eest tööd ja teine andis väravale suurepärase söödu, aga ikkagi. Täna jäid minu rõõmuhetkedeks vaid Torrese värav (alati äge, kui sealt vastupidi kõigi ootustele ikka midagi tuleb) ning Oblaki järjekordne kindel esitus.

      Samas kui võrrelda eelmise hooaja mängudega, siis vähemalt mulle ei tundunud Barcelona nii hirmus midagi. Täna oldi küll paremad (ja seda sh teatud kadusid arvesse võttes), aga tee või tina - ei tundunud nad ületamatud ja pigem oli asi meie enda kehvas esituses. Ja noh, oleksid ja poleksid on halvad asjad, kuid kui peale avaväravat suudetuks veidi kauem vastu pidada, siis võinuks jällegi teistsugune stsenaarium käiku minna. Täna läks muidugi niimoodi ja tuleb leppida.

      Taktikaliselt veidi paremaks timmida (kerge öelda muidugi), kokkumäng paremini käppa saada ning Barcelonas läheme revanši järele.
      Sa ei saa reaalselt arvata, et tänane oli selle hooaja Barca tipp? Hetkel on tegemist säästu-barcaga, mille eesmärk on võimalikult väikese vaevaga saada maksimaalne tulem kätte. Ka eelmine hooaeg tuli see sinu mainitud ja kardetud võimas Barca kokku alles kevadringiks.. Üldiselt on vist enamik me fänne ka rahul, et erinevalt valgetest, kes pärast CLi võitu sügisel ogaralt edasi paugutasid, on me meeskond selgelt vormikõvera tõusu alguses. Tiitleid jagatakse siiski alles kevadel
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Telefoniga kirjaviga parandades kustutasin oma posti üldse ära ja tagasi enam ei saanud.. ilmselt minu viga.

        Mis mulle silma jäi.. siis nagu sai mainitud Barca teemas, kuidagi liiga lihtsalt mööduti Atletico meestest ning meeskondlik press ka eriti ei toiminud. Et kui ühel pool väljakul Neymar, Rafinha ja eriti Messi pidevalt tekitasid teravust, siis Ferreira-Carrasco, Griezmann, Oliver, Vietto jne jäid sellega selgelt hätta. Jackson paistis kõige parem lahendus seal ees olevat, suutis pikemaid palle võita ning pisut ka hoida. Sügavamalt midagi erilist ei tulnud eile, Gabi ja Tiago pole päris need samad mehed enam, kes nad olid üle-eelmisel hooajal, Koket jälgiti päris hoolikalt. Minu arust oli meeskondade vahe platsil pisut suurem, kui skoor seda näitas.

        Kommentaar


          Vormikõverast rääkides, siis kindlasti ei ole kolmandas voorus ka Atletico veel kõrgpööretel. Pique puudumine ja Messi pingilt alustamine muudab Barcelona juba säästukaks?
          Ma nõustun Punktiga ja arvan, et korduskohtumine tuleb ainult tasavägisem ja Camp Noul pole midagi karta, samasugune stenaarium kindlasti ka seal, väiksed vead - suured tagajärjed jne. Ma arvan, et poleks Oliver seda söötu andnud võinuks tõesti lugeda suht nähtamatuks aga just sellises mängus sellise vastase vastu see maasikas leida näitab noormehe tugevusi. Ja F.Torres on suurte mängude mees, peab usaldama teinekordki Võrreldes Chelsea päevadega liigub mees väljakul igatahes taas nagu ründaja.
          Juba teisipäeval on Champions League avapauk ja Galatasaray vastasena tõotab väga magusat mängu, niiet pilk järgmise mängu peale! Ja, kui keegi mõtleb miks Viettot nii vähe näha on olnud siis Simeone ühes intekas:
          He's a good forward who can play as a second striker. He can get assists and goals and is a hard worker. Of course he'll have to develop. I always tell the new players that when I joined as coach, Koke wasn't a starter.
          When Diego Costa came here after loan spells elsewhere, he wasn't a starter. When Jan Oblak arrived, he wasn't a starter. When Antoine Griezmann arrived, he wasn't a starter. The new boys need to integrate as well as possible so they quickly understand what the team need.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Esimene 2*Torres värav, nice!
            Eee Corread polnudki üldse, vigane või ei mahtunud?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Esimene 2*Torres värav, nice!
              Eee Corread polnudki üldse, vigane või ei mahtunud?
              No Correa oli ka Argentiina koondises ju nagu Messi, kui viimane alustas tänu hilisele saabumisele pingilt, siis Angel ilmselt ei mahtunud meeskonda lihtsalt. See on see värk, kui interlullil on mängud kuskil maailma teises otsas osadel ja saabuvad mingi päev enne klubi mängu ja ei saa treenidagi enne.

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Vormikõverast rääkides, siis kindlasti ei ole kolmandas voorus ka Atletico veel kõrgpööretel. Pique puudumine ja Messi pingilt alustamine muudab Barcelona juba säästukaks?
                Vaata ilma arvestatava pingita ei saa meeskond all-in mängida ehk võetakse säästurežiimil maksimum.. Aga eks kuidagi peate ju oma ilmetut esinemist ka õigustama
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Vaata ilma arvestatava pingita ei saa meeskond all-in mängida ehk võetakse säästurežiimil maksimum.. Aga eks kuidagi peate ju oma ilmetut esinemist ka õigustama
                  Soe õhk.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Soe õhk.
                    Parandan, *sitahais.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      Vaata ilma arvestatava pingita ei saa meeskond all-in mängida ehk võetakse säästurežiimil maksimum.. Aga eks kuidagi peate ju oma ilmetut esinemist ka õigustama
                      Is that just me, või on Barca fännide üldine tase siin foorumis viimase paari aastaga langenud kuidagi ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Is that just me, või on Barca fännide üldine tase siin foorumis viimase paari aastaga langenud kuidagi ?
                        Muidugi on langenud!
                        Ja üldse võtate seda foorumielu liiga tõsiselt.. Pole ime, et siis jaalosid siia sigineb
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Sa ei saa reaalselt arvata, et tänane oli selle hooaja Barca tipp? Hetkel on tegemist säästu-barcaga, mille eesmärk on võimalikult väikese vaevaga saada maksimaalne tulem kätte. Ka eelmine hooaeg tuli see sinu mainitud ja kardetud võimas Barca kokku alles kevadringiks.. Üldiselt on vist enamik me fänne ka rahul, et erinevalt valgetest, kes pärast CLi võitu sügisel ogaralt edasi paugutasid, on me meeskond selgelt vormikõvera tõusu alguses. Tiitleid jagatakse siiski alles kevadel
                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          Vaata ilma arvestatava pingita ei saa meeskond all-in mängida ehk võetakse säästurežiimil maksimum.. Aga eks kuidagi peate ju oma ilmetut esinemist ka õigustama
                          Ma spetsjomm ju mainisin ära, et Barcelona oli eile parem tiim väljakul ja sh mängis teatud kadudega (ehk Pique, Alvesi ja suure osa mängust Messita). Kust sa nüüd selle välja lugesid, et ma eilset Barcelona esitust hooaja tipuks pidasin või kuidagigi sellele viitasin? Kui üldse miskit, siis andsin mõista, et katalaanid olid lapitud koosseisuga. Siin tuleks vist seda klišeelikku lauset kasutada, et “vastutan selle eest, mida ma ütlen, mitte aga selle eest, mida sa välja lugeda tahad”.

                          Mis mu point oli – isegi eilset ilmetut esitust arvesse võttes on Atleti minu arvates sammu võrra Barcelonale lähemale astunud. Vahe väheneb. See, kas sa sellega nõustud või ei, on hoopis teine asi. Erinevad teetassid jne.

                          Eilne ilmetu esitus ei olnud minu jaoks kinni niivõrd selles, et Barcelona oleks meie tugevused ära suutnud elimneerida, vaid pigem selles, et meie ei suutnud neid veel piisavalt esile tuua. Seda eelkõige seal, kus meil on kõige rohkem uusi nägusid ehk ründetsoonis. Kuigi üldpilt jäi eile halliks, siis mina näen igatahes neid kohti, kus meil on potentsiaali Barcelonale rohkem ohtu kujutada (ja sel aastal on selleks ka paremad relvad olemas) ning nende mängu lõhkuda. Seni pole me veel neid kohti suutnud ära kasutada ja piisavalt aktiivselt Barcelona vastu mänginud, aga küll Simeone edasi pusib, et pusle kenasti kokku saada. Selge on see, et Barcelona on seni meile stiililt ebamugav vastane olnud.

                          Üldiselt aga palju edu teile võimalikult väikese vaevaga maksimaalse tulemi saavutamisel. Ja mis puutub ilmetu esinemise õigustamisesse, siis kellele ja miks üldse midagi õigustada vaja on? Kaotus on kaotus ja järgmine kord on lahinguväljal uus raund, muud miskit.


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Ja, kui keegi mõtleb miks Viettot nii vähe näha on olnud siis Simeone ühes intekas:
                          He's a good forward who can play as a second striker. He can get assists and goals and is a hard worker. Of course he'll have to develop. I always tell the new players that when I joined as coach, Koke wasn't a starter.
                          When Diego Costa came here after loan spells elsewhere, he wasn't a starter. When Jan Oblak arrived, he wasn't a starter. When Antoine Griezmann arrived, he wasn't a starter. The new boys need to integrate as well as possible so they quickly understand what the team need.
                          Jup, nii on. Sessuhtes on huvitavad ka Griezmanni sõnad ühed varasemas intervjuus, kus prantslane mainis, et on Vietto nö enda tiiva alla võtnud ja proovib noorele argentiinlasele võimalikult heaks mentoriks olla. Vietto ise on ka vähemalt meedias väga rahuliku mulje jätnud ja hetkel väikese mänguaja pärast üldse ei põe, tuueski just Griezmanni eelmise hooaja tulekut näiteks.

                          Kui meie noortest argentiinlastest juba rääkida, siis seda tasub ka vist mainida, et Kranevitteri saime ikka täitsa 100% endale. Esialgu tiirlesid spekulatsioonid, et õnnestus vaid 60% mängijaõigustest osta ja ülejäänud 40% soovis River endale jätta.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Üldiselt on Atleti ikka väga hästi see hooag kokku pandud, Lowe vist mainis, et üldse parim koosseis läbi Atleti kuulsusrikka ajaloo (sic!). Küll aga näitas minu meelest Barca mäng, et DM probleem ikkagi on väga terav. Pmst võimenduvad Gabi ja Tiago vananevad jalad kahekordselt, kui Barca väljakule astub, sest lõhkuval poolikul on ikka väga suur roll katalaanide mängumootori purustamisel, kuid Gabi paistis ikkagi silma pigem vigade tegemise ja hiljaksjäämise ja Tiago ajas suurema osa mängust varje taga. Sellest ka minu meelest võimetus palli kätte saada ja seda kiiresti ründajatee toimetada, sest viimaste kvaliteedis ma ei kahtle.
                            seega jah, paar asja tuleks veel lahendada, et sammuga päris kõrvale jõuda, kuid nõustun täielikult punktiga, koosseis on lubav ja hooaeg alles algusjärgus, eriti veel sellise makeveri läbi teinud meeskonna jaoks.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              täitsa putsis meeskond ikka. alati kui olen Atletico poolt, veab see meeskond alt. närvid nii läbi selle sita pärast, et olen nüüd pohmakaga tööl. see klounikari jääb ilmselt eluaeg barcalt taha saama

                              Kommentaar


                                Reporter: Why didn't You celebrate Torres' goal?
                                Diego Simeone: "Because I saw Messi warming up."

                                https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X