320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ründeliin õhukeseks ei jää? muidugi Barca vastu jäid nii Jackson kui ka Vietto pingile
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Kahju, et nii läks, aga hea, et niigi läks. 42 miljonit on umbes 2 korda rohkem, kui ma tema üleminekusummaks pakkusin. Muidugi Hiinaga ei osanud siin arvestada. Kokkuvõttes jäädi seega kasumisse. Ainus, mis murelikuks teeb on Diego Costa kui suvise üleminekuakna peamine sihtmärk. Oli tore aeg temaga, aga palun ei.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ründeliin õhukeseks ei jää? muidugi Barca vastu jäid nii Jackson kui ka Vietto pingile
        Noh, paberil on 4 ründajat täiesti olemas - Correa, Griezmann, Vietto, Torres. Samas ega ma just üleliia õnnelik ei ole, et Torrese positsioon kindlamaks muutus. Jääb üle suve oodata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Kahju, et nii läks, aga hea, et niigi läks. 42 miljonit on umbes 2 korda rohkem, kui ma tema üleminekusummaks pakkusin. Muidugi Hiinaga ei osanud siin arvestada. Kokkuvõttes jäädi seega kasumisse. Ainus, mis murelikuks teeb on Diego Costa kui suvise üleminekuakna peamine sihtmärk. Oli tore aeg temaga, aga palun ei.
          Pole varem süvenenud ja seetõttu tuli mulle üllatusena, et Jackson on 29(!!) ehk selle mehe ostmine juba 35m eest oli korralik ülemaksmine.. Seega saite ikka väga hea diili praegu
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ründeliin õhukeseks ei jää? muidugi Barca vastu jäid nii Jackson kui ka Vietto pingile
            Seni raiskas Jackson vaid mänguaega, mida võinuks saada Vietto/Correa.
            Oleks võinud muidugi kannatust varuda, aga pakkumine oli liiga hea et keelduda.

            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Noh, paberil on 4 ründajat täiesti olemas - Correa, Griezmann, Vietto, Torres. Samas ega ma just üleliia õnnelik ei ole, et Torrese positsioon kindlamaks muutus. Jääb üle suve oodata.
            Ma nii ettenuttev poleks. Torres oli Chelsea's veel rohkem väljatõrjutud seisus, aga julgen väita, et tema tõi omadele CL-i tiitli.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas football2u Vaata postitust
              Ma nii ettenuttev poleks. Torres oli Chelsea's veel rohkem väljatõrjutud seisus, aga julgen väita, et tema tõi omadele CL-i tiitli.
              Jah, selle aasta CL-i tiitel on juba sama hästi kui kotis.

              Kommentaar


                Ma olen küll ausalt öeldes kerges ekstaasis. Nagu kaasvõitleja Yattara eespool sõnas, siis hea, et niigi läks. Ütleme nii, et see suhe läks vett vedama juba esimesest momendist peale: kõigepealt viibis suvel jummel teab mis bürokraatiliste probleemide tõttu tema meeskonna juurde saabumine, seejärel tuli harjuda uue süsteemi ja uute nõudmistega, seejärel tuli vigastus. Pinge kasvas ja lõpuks tundus mulle, et Jackson otsustas ise ka käega lüüa ja alla anda.

                Mis puudutab praeguse ründeliini sügavust, siis olgem ausad, aga üks ajakirjanik ütles selle kohta megatabavalt: Jacksonit ei ole raske asendada ega igatseda, sest reaalsuses ta kunagi ei saabunudki. Praegu on ründeoptsioone Torrese, Griezmanni, Correa ja Vietto näol piisavalt. Just viimati mainitud kaks lõvikutsikat peaks sellest diilist kõige rohkem võitma - nii mänguaja kui ka enesekindluse mõttes. Lisaks on Simeonel täiesti võimalik kasutada ründeliinis ka Carrascot, kes Barcelona vastu tegutses vaat et kõrgemalgi kui Griezmann.

                Samuti jäi silma kuskilt seegi, et juhul kui Hiina klubi maksis Jacksoni eest väljaostuklausli (mõni väljaanne ütleb, et maksis), siis oleks Hispaania-siseselt võimalik erandkorras üks ründaja kuu aja jooksul juurde tuua. Samas keda praegu nii väga siit tuua oleks? Borja Bastón vaid ja tema on niigi meie enda kutt. Miskipärast usun, et tema Eibari laenu katkestama ei hakata. Samuti ei välistaks ma absull ka sellist stsenaariumit, et mingi aja jooksul katkestavad Chelsea ja Monaco Falcao laenutehingu ära (Chelseal pole temaga miskit teha), Monaco laseb mehe vabaks (hunnik kokkuhoidu palkade osas) ning mees liitub vabaagendina meiega.

                Mis puudutab nüüd pikemat perspektiivi ehk suvist perioodi, siis on minu hinnangul siin kaks peamist stsenaariumit:

                a) Bänn ei hakka kehtima, me toome uue ründetäku ja loodame, et seekord läheb paremini. Nimedest on tõepoolest enim läbi käinud Diego Costa, aga samas ma ei välistaks sedagi, et üritataks jälle Mauro Icardit tuua. Suvel tehti kuti eest kinnitatud pakkumine, mille Inter toona tagasi lükkas. Täiesti vabalt üks kandidaatidest, iseasi kas ja kui kergelt Inter teda minema lubaks.

                b) Bänn hakkab kehtima, Borja Bastón naaseb ning peab olema keskne figuur Griezmanni kõrval, kes skoorima hakkab.

                Ja noh, tegelt on ka kolmas variant - bänn ei hakka kehtima, me toome ründetäku ning Bastón liitub ka peoga.

                Igatahes on stardipositsioon suveks hea: selle 42-45 miljoniga annab üht-teist otsida küll vast.




                Muudest teemadest rääkides, siis täna läks nii hästi, et Savic tõmbas treeningul vist midagi ära ja suure kahtluse all on tema laupäevane osalemine. Igatahes sõitis ta koheselt koos doktor Villaloniga kliinikusse mingeid teste tegema ning Saúl võttis tema asemel koha keskkaitses sisse. Hetkel ongi meil kõigist kaitsjatest seega kindlalt olemas Gamez, Gimenez ja Lucas. Lisaks on põhimeeskonnaga koos trenni teinud ka Iván Marquez ning Theo Hernández (Lucase noorem vend) - suure tõenäosusega pääseb neist vähemalt üks laupäeval ka pingile kui mitte mängu.

                Lisaks on LFP otsustanud, et tore on meid kottima hakata.

                Näide number üks oleks see, et Filipele määratigi täisrauaga kolmemänguline bänn selle Messile tehtud vea eest. Hallo härrad? Klubi on juba avaliku pöördumise ka teinud, et sellele kavatsetakse kindlasti apellatsioon esitada. Suure tõenäosusega tuleb see ka rahuldada, sest Etxeita sai eelmisel hooajal sarnase vea eest ühemängulise keelu.

                Näide number kaks on see, et mängukalender on räigelt ebaloogiliselt koostatud:

                21.02 ehk pühapäeval on liigakohtumine Villarrealiga.
                24.02 ehk kolmapäeval on Meistrite Liiga PSV-ga.
                27.02 ehk laupäeval (kell 16!) on liigakohtumine Realiga, kellel - üllatus, üllatus - nädala keskel Meistrite Liiga kohtumist pole. Selle peale avaldas klubi pahameelt ja palus kohtumine natukenegi hilisemaks lükata, mille peale Tebas vastas, et absoluutselt ei saa, kuna see on kuskil Hiinas primetime. Tore jah, et näiteks pühapäev samal kellaajal primetime pole.
                01.03 ehk teisipäeval on liigakohtumine Real Sociedadiga. Ja nüüd - üllatus, üllatus - arvake, millal Real, kel polnud nädala sees ühtegi kohtumist, mängib? Päev hiljem, kolmapäeval. Ok, Real Realiks, õnnetu juhus vast, et nemad just sinna sattusid, aga kasvõi selle teisipäevase liigakohtumise võinuks ja saanuks küll päeva võrra hilisemaks lükata, eriti arvestades, mis graafiku pealt me tuleme.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                  Ma olen küll ausalt öeldes kerges ekstaasis. Nagu kaasvõitleja Yattara eespool sõnas, siis hea, et niigi läks. Ütleme nii, et see suhe läks vett vedama juba esimesest momendist peale: kõigepealt viibis suvel jummel teab mis bürokraatiliste probleemide tõttu tema meeskonna juurde saabumine, seejärel tuli harjuda uue süsteemi ja uute nõudmistega, seejärel tuli vigastus. Pinge kasvas ja lõpuks tundus mulle, et Jackson otsustas ise ka käega lüüa ja alla anda.

                  Mis puudutab praeguse ründeliini sügavust, siis olgem ausad, aga üks ajakirjanik ütles selle kohta megatabavalt: Jacksonit ei ole raske asendada ega igatseda, sest reaalsuses ta kunagi ei saabunudki. Praegu on ründeoptsioone Torrese, Griezmanni, Correa ja Vietto näol piisavalt. Just viimati mainitud kaks lõvikutsikat peaks sellest diilist kõige rohkem võitma - nii mänguaja kui ka enesekindluse mõttes. Lisaks on Simeonel täiesti võimalik kasutada ründeliinis ka Carrascot, kes Barcelona vastu tegutses vaat et kõrgemalgi kui Griezmann.

                  Samuti jäi silma kuskilt seegi, et juhul kui Hiina klubi maksis Jacksoni eest väljaostuklausli (mõni väljaanne ütleb, et maksis), siis oleks Hispaania-siseselt võimalik erandkorras üks ründaja kuu aja jooksul juurde tuua. Samas keda praegu nii väga siit tuua oleks? Borja Bastón vaid ja tema on niigi meie enda kutt. Miskipärast usun, et tema Eibari laenu katkestama ei hakata. Samuti ei välistaks ma absull ka sellist stsenaariumit, et mingi aja jooksul katkestavad Chelsea ja Monaco Falcao laenutehingu ära (Chelsea pole temaga miskit teha), Monaco laseb mehe vabaks (hunnik kokkuhoidu palkade osas) ning mees liitub vabaagendina meiega.

                  Mis puudutab nüüd pikemat perspektiivi ehk suvist perioodi, siis on minu hinnangul siin kaks peamist stsenaariumit:

                  a) Bänn ei hakka kehtima, me toome uus ründetäku ja loodame, et seekord läheb paremini. Nimedest on tõepoolest enim läbi käinud Diego Costa, aga samas ma ei välistaks sedagi, et üritataks jälle Mauro Icardit tuua. Suvel tehti kuti eest kinnitatud pakkumine, mille Inter toona tagasi lükkas. Täiesti vabalt üks kandidaatidest, iseasi kas ja kui kergelt Inter teda minema lubaks.

                  b) Bänn hakkab kehtima, Borja Bastón naaseb ning peab olema keskne figuur Griezmanni kõrval, kes skoorima hakkab.

                  Ja noh, tegelt on ka kolmas variant - bänn ei hakka kehtima, me toome ründetäku ning Bastón liitub ka peoga.

                  Igatahes on stardipositsioon suveks hea: selle 42-45 miljoniga annab üht-teist otsida küll vast.




                  Muudest teemadest rääkides, siis täna läks nii hästi, et Savic tõmbas treeningul vist midagi ära ja suure kahtluse all on tema laupäevane osalemine. Igatahes sõitis ta koheselt koos doktor Villaloniga kliinikusse mingeid teste tegema ning Saúl võttis tema asemel koha keskkaitses sisse. Hetkel ongi meil kõigist kaitsjatest seega kindlalt olemas Gamez, Gimenez ja Lucas. Lisaks on põhimeeskonnaga koos trenni teinud ka Iván Marquez ning Theo Hernández (Lucase noorem vend) - suure tõenäosusega pääseb neist vähemalt üks laupäeval ka pingile kui mitte mängu.

                  Lisaks on LFP otsustanud, et tore on meid kottima hakata.

                  Näide number üks oleks see, et Filipele määratigi täisrauaga kolmemänguline bänn selle Messile tehtud vea eest. Hallo härrad? Klubi on juba avaliku pöördumise ka teinud, et sellele kavatsetakse kindlasti apellatsioon esitada. Suure tõenäosusega tuleb see ka rahuldada, sest Etxeita sai eelmisel hooajal sarnase vea eest ühemängulise keelu.

                  Näide number kaks on see, et mängukalender räigelt ebaloogiliselt koostatud:

                  21.02 ehk pühapäeval on liigakohtumine Villarrealiga.
                  24.02 ehk kolmapäeval on Meistrite Liiga PSV-ga.
                  27.02 ehk laupäeval (kell 16!) on liigakohtumine Realiga, kellel - üllatus, üllatus - nädala keskel Meistrite Liiga kohtumist pole. Selle peale avaldas klubi pahameelt ja palus kohtumine natukenegi hilisemaks lükata, mille peale Tebas vastas, et absoluutselt ei saa, kuna see on kuskil Hiinas primetime. Tore jah, et näiteks pühapäev samal kellaajal primetime pole.
                  01.03 ehk teisipäeval on liigakohtumine Real Sociedadiga. Ja nüüd - üllatus, üllatus - arvake, millal Real, kel polnud nädala sees ühtegi kohtumist, mängib? Päev hiljem, kolmapäeval. Ok, Real Realiks, õnnetu juhus vast, et nemad just sinna sattusid, aga kasvõi selle teisipäevase liigakohtumise võinuks ja saanuks küll päeva võrra hilisemaks lükata, eriti arvestades, mis graafiku pealt me tuleme.
                  Õnnetu juhus? Tegemist ju Tebasega, ei midagi juhuslikku.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar



                    42 milli vabalt poolaasta worst team of the seasoni mehe eest, ainult ja ainult Jorge Mendesiga võimalik!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt
                      Samuti ei välistaks ma absull ka sellist stsenaariumit, et mingi aja jooksul katkestavad Chelsea ja Monaco Falcao laenutehingu ära (Chelseal pole temaga miskit teha), Monaco laseb mehe vabaks (hunnik kokkuhoidu palkade osas) ning mees liitub vabaagendina meiega.
                      Ma eeldan, et sa räägid käesolevast poolaastast siis sellise stsenaariumi jaoks oleks pidanud Falcao enne akna lõppu vabaagendiks saama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Mis puudutab nüüd pikemat perspektiivi ehk suvist perioodi, siis on minu hinnangul siin kaks peamist stsenaariumit:

                        a) Bänn ei hakka kehtima, me toome uue ründetäku ja loodame, et seekord läheb paremini. Nimedest on tõepoolest enim läbi käinud Diego Costa, aga samas ma ei välistaks sedagi, et üritataks jälle Mauro Icardit tuua. Suvel tehti kuti eest kinnitatud pakkumine, mille Inter toona tagasi lükkas. Täiesti vabalt üks kandidaatidest, iseasi kas ja kui kergelt Inter teda minema lubaks.

                        b) Bänn hakkab kehtima, Borja Bastón naaseb ning peab olema keskne figuur Griezmanni kõrval, kes skoorima hakkab.

                        Ja noh, tegelt on ka kolmas variant - bänn ei hakka kehtima, me toome ründetäku ning Bastón liitub ka peoga.

                        Igatahes on stardipositsioon suveks hea: selle 42-45 miljoniga annab üht-teist otsida küll vast.
                        Ma loodan seda kolmandat varianti. Torres out, keegi vajadusel laenule; Bastón ja ideaaljuhul Lukaku asemele. Selline idee sobib mu Football Managerist rikutud fantaasiaga ideaalselt.

                        Kommentaar


                          See on hea loogika, et eelmine hooaeg mingi vana pääses 1 mängulise keeluga ja seepärast peaks brass sama lihtsalt pääsema.. Selliste paskade eest peaks korralikult lajatama, et teinekord lolli ei mängiks. Veidi täpsemalt tabanuks, oleks Messi pooleks aastaks rahulikult väljas.
                          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            See on hea loogika, et eelmine hooaeg mingi vana pääses 1 mängulise keeluga ja seepärast peaks brass sama lihtsalt pääsema.. Selliste paskade eest peaks korralikult lajatama, et teinekord lolli ei mängiks. Veidi täpsemalt tabanuks, oleks Messi pooleks aastaks rahulikult väljas.
                            Või emane.
                            Ok tglt punane oli loog, suht, vist aga ei saa aru sellest poleemikast, mis peale seda oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zelee Vaata postitust
                              Ma eeldan, et sa räägid käesolevast poolaastast siis sellise stsenaariumi jaoks oleks pidanud Falcao enne akna lõppu vabaagendiks saama.
                              Ei teagi, ei ole ise neid asju nii täpselt uurida jõudnud. Küll viitas aga Isaac Fouto sellisele stsenaariumile (mitte küll otseselt Falcao näitel). Reaalselt ei tohiks ju rolli mängida, mis hetkest mängija vabaagendiks saab?

                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Eks mul ole endalgi teatud kahtlused, kas Lukaku sugune tüüp sobiks süsteemi. Samas ta tundub niivõrd talendikas mängija, et pane vähekenegi toimivam meeskond tema ümber ja 20+ hooajal on miinimum.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X