320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Keegi ei õigustagi Torrese punast ju. Lihtsalt ühele poolele tehti otsused ära, teisele poolele jäeti andmata kaardid.
    No mis krdi kaardid andmata jäeti. Suareze lööki kohtunikud ei näinud, see ei ole ju sama asi, et nägid ja tegid vale otsuse. Suarez on kindlasti sellise reputatsiooniga mängija, et pigem kui on kahtlus, siis ta saab karistada kui et mitte.
    Busquets sai ka oma kollase kätte ja minu arvates vea eest, mis otse kollast väärt ei olnud, ehk siis tõenäoliselt sai mitme vea eest kokku. Jah võibolla oleks pidanud ka esimene poolaeg saama, aga et see mängu käiku oleks eriti muutnud ma küll ei usu.

    Kommentaar


      Uefalona rsk! Loodetavasti tuleb kodus 1:0 võit

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        No mis krdi kaardid andmata jäeti. Suareze lööki kohtunikud ei näinud, see ei ole ju sama asi, et nägid ja tegid vale otsuse. Suarez on kindlasti sellise reputatsiooniga mängija, et pigem kui on kahtlus, siis ta saab karistada kui et mitte.
        Busquets sai ka oma kollase kätte ja minu arvates vea eest, mis otse kollast väärt ei olnud, ehk siis tõenäoliselt sai mitme vea eest kokku. Jah võibolla oleks pidanud ka esimene poolaeg saama, aga et see mängu käiku oleks eriti muutnud ma küll ei usu.
        Nõustun. Suareze löögiliigutuse Juanfrani vastu magasid kohtunikud maha - inimlik eksimus, ikka juhtub. Oleks kohtunikud näinud, ei oleks punases kaardis olnud küsimust. Aga kas Suareze ja Filipe Luisi olukorras oli ikka tegemist löögiga? Minu arvates oli tegemist pigem lükkamisega, mis ehk kogemata tabas Filipe näo-kaelapiirkonda. Seejuures on kordusest näha, et Suarez vaatas olukorras palli. See siuke roosa viga, aga ma ei ütleks, et 100% punane.

        Kommentaar


          Ah ma ei tea, ei olnud eile ei Barca toetajad rahul (välismaistes foorumites), ei atleti fännid, ei pallurid ise. Minu meelest midagi erilist andeks ei antud, va Suarezi löök Godini pihta, mida isegi kaamerad ei suutnud tabada. Selle eest oleks võinud kindlasti punase väänata, aga vaadates kohtunikke, siis nad lihtsalt ei näinud seda lööki ja Godin ei hakanud seal väänlema, sest pihta ta vist väga ei saanud. Juba liigutuse eest muidugi punane küll. Filipe sai jah käega rindu/kaela teisel poolajal, aga seal oli ikka kõvasti teatrit juures, sest nägu ei puudutatud ja ma tõesti ei arva, et seal midagi punase väärilist oli, see polnud löök. Sama asi Busquetsiga, kes sai kollase hiljem vigade kumuleerimise eest kätte, kuigi oleks võinud kohe ühe tackle'i eest anda, aga seegi pigem maitseküsimus kui plaat teemal, et üks võistkond saab andeks, teine mitte.

          Hispaania kohtunikud oleks nagu üldse eriline ja eraldi teema. La Ligat ma nüüd Uefa brigaadidega üldse ei võrdleks, kohtunike tase on La Ligas ikka nii ebaühtlane kõikide meeskondade mängudes.

          Barca on sel hooajal saanud minu hinnangul kolm nn suhteliselt kergelt penaltit (kuna jaurasin sel teemal alles tuttavaga vaatasin spetsiaalselt Resumenist kõik mängud üle). Üks Betise vastu oli täiesti vale otsus, mis oli ka mõneti võtmemoment mängus, kuid kokkuvõttes oleks vist võitnud ka selleta, Eusebio kindlasti arvab teisiti, aga Campil ei oleks Betise vastu ikkai ka selle pendlata punkte kaotatud imho. Ja siis see vaieldav penalti Villareali vastu, mis samuti võtmemoment, kuid kokkuvõttes Barca seal punkte kaotas ja viik oli ses mängus õiglane tulemus ning selleks hetkeks oldi ikkagi juba ühega ees. Ühe jalkakohtunikuga konsulteerides ütles ta, et ehkki puurivaht võis ses olukorras pallini jõuda, siis läks ta ilmselgelt selleni läbi brasiillase jalgade e kontakt on ilmselgelt käega Neymari jalga ja siis alles puudutab suhteliselt õrnalt palli. 40-60%. Penalte võib statistiliselt olla palju, aga sisuliselt on neid punkte võitvaid penalte olnud ikkagi kolme-nelja punkti, paljud penaltid on ka võssa kihutatud ja lõviosa neist on nn korvpallist tuntud garbage time penaltid. Ses teemas on muidugi hästi palju oleks-polekseid, et kas muutis mängu dünaamikat jne, aga La Liga on sel hooajal minu meelest üsna paljuski otsustatud võtmemängudes (vs klassikad, Atleti, Sevilla, Villareal, Malaga- kus teised konkurendid on komistanud) ja seal neid penalteid Barca kasuks olnud siiski vähe.

          Edit: kannibal lõi/üritas lüüa kuid lõi mööda muidugi Juanfrani mitte Godini.
          Last edited by _AI_; 06.04.16, 15:07. Põhjus: mõned parandused
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            Nagu öeldud - ok, Torres sai oma kaks kollast kätte ja põhimõtteliselt võib nendega nõus olla. Las see olla. Aga see, mis hiljem toimus, ei olnud enam okei, see polnud aus. Kohtunik võib korra eksida, kõik on inimesed, aga kui mitu olulist otsust järjest ühe meeskonna kahjuks langeb, siis on asi natuke halb.
            Kui nüüd päris objektiivselt kaartidest rääkida tegi Torres kahe kollase vahepeal veel ühe kollase täklingu mille sai andeks. Ja kui sa nüüd väidad et Atleticole tehti retsilt liiga siis pane käsi südamele ja ütle ausalt kas Lucas ja Augusto olukordades kohtunik mitte Atletit (ja kogu mängupilti) soosivat otsust ei teinud ja punase taskus hoidis? Lucas lendas Neymarile vasturünnaku peal üpris jõhkralt kehasse, kui oleks paar meetrit oma värava pool olnud oleks ilmselt punane olnud ja Augusto lendas lihtsalt kaks jalga õhus kellegile sisse ja sai kollase... mingid inglise kommentaatorid veel imestasid tükk aega et premieris oleks see kindel punane olnud (mitte et see mingi näitaja iseenesest oleks).

            Ma kokkuvõtvalt ütleks küll et ise keetsite supi kokku ja oleks võinud veel hullemini minna kui kohtunik tõesti uefalona oleks olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas staykool Vaata postitust
              Kui nüüd päris objektiivselt kaartidest rääkida tegi Torres kahe kollase vahepeal veel ühe kollase täklingu mille sai andeks. Ja kui sa nüüd väidad et Atleticole tehti retsilt liiga siis pane käsi südamele ja ütle ausalt kas Lucas ja Augusto olukordades kohtunik mitte Atletit (ja kogu mängupilti) soosivat otsust ei teinud ja punase taskus hoidis? Lucas lendas Neymarile vasturünnaku peal üpris jõhkralt kehasse, kui oleks paar meetrit oma värava pool olnud oleks ilmselt punane olnud ja Augusto lendas lihtsalt kaks jalga õhus kellegile sisse ja sai kollase... mingid inglise kommentaatorid veel imestasid tükk aega et premieris oleks see kindel punane olnud (mitte et see mingi näitaja iseenesest oleks).

              Ma kokkuvõtvalt ütleks küll et ise keetsite supi kokku ja oleks võinud veel hullemini minna kui kohtunik tõesti uefalona oleks olnud.
              kui nüüd päris-päris objektiivselt võtta, kas siis tegelikult ka analüüsid eilseid sündmusi sellisel tasemel?

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                kui nüüd päris-päris objektiivselt võtta, kas siis tegelikult ka analüüsid eilseid sündmusi sellisel tasemel?
                Ei ma istusin poole ööni Neville ja Linekeriga pubis ja panin mõtteid kirja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas staykool Vaata postitust
                  Ei ma istusin poole ööni Neville ja Linekeriga pubis ja panin mõtteid kirja.
                  Siis on arusaadav. Kainelt ilmselt oskad siis mõista, et ühele sündmusele järgnevatele sündmustele sama kaalu omistamine ei ole vähemalt 90 minutilise mängu kontekstis päris õige. Noh, kontekstis, et eelnev sündmus omab mõju järgnevatele, või nii.

                  LeeRomeno võiks ka kaineks saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Siis on arusaadav. Kainelt ilmselt oskad siis mõista, et ühele sündmusele järgnevatele sündmustele sama kaalu omistamine ei ole vähemalt 90 minutilise mängu kontekstis päris õige. Noh, kontekstis, et eelnev sündmus omab mõju järgnevatele, või nii.

                    LeeRomeno võiks ka kaineks saada.
                    Pole mitu aastat purjus olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Pole mitu aastat purjus olnud.
                      Kuidas sa selgitad siis seda, et su argumentide ja väidete tase niivõrd drastiliselt langeb olukordades, kus teemaks barcelona? Päris ausalt küsin, sest ma lihtsalt ei suuda seda mõista.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Kuidas sa selgitad siis seda, et su argumentide ja väidete tase niivõrd drastiliselt langeb olukordades, kus teemaks barcelona? Päris ausalt küsin, sest ma lihtsalt ei suuda seda mõista.
                        Sul on naine, kes pole võibolla maailma kõige targem ja terasem naine, aga sa ikkagi armastad teda ja hoolid temast väga ning tema teised head omadused kaaluvad üle mõningased puudused intelligentsis
                        Siis keegi tuleb ja sõimab teda lolliks. Kuidas reageerid? Samamoodi kui see isik mingit lambibeibet lolliks kutsuks? Ma arvan, et mitte. Ehk siis see seletab mispärast Barcelonat puudutades reageerib Barcelona fänn teisiti kui näiteks Wolfsburgi analüüsides.

                        Mis puudutab antud situatsiooni, siis ma sellegipoolest ei leia, et oleks midagi valesti öelnud. Ma saaks aru Barcelona eelistamisest kohtunike poolt, kui Suareze jalalööki oleks nähtud. Aga no mida sa kurat teed kui ei nähtud. Siin ei olnud situatsioon, et silm pigistati kinni, et äh, last möllab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          ja Godin ei hakanud seal väänlema, sest pihta ta vist väga ei saanud. Juba liigutuse eest muidugi punane küll.
                          See ongi see, mis Teie lemmikud võrreldes teistega eriti rõvedaks muudab, et te alati väänlete , samal ajal kui kohtunik ei näe mängite ise eriti rõvedalt. Mitte pikka viha pidada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Sul on naine, kes pole võibolla maailma kõige targem ja terasem naine, aga sa ikkagi armastad teda ja hoolid temast väga ning tema teised head omadused kaaluvad üle mõningased puudused intelligentsis
                            Siis keegi tuleb ja sõimab teda lolliks. Kuidas reageerid? Samamoodi kui see isik mingit lambibeibet lolliks kutsuks? Ma arvan, et mitte. Ehk siis see seletab mispärast Barcelonat puudutades reageerib Barcelona fänn teisiti kui näiteks Wolfsburgi analüüsides.

                            Mis puudutab antud situatsiooni, siis ma sellegipoolest ei leia, et oleks midagi valesti öelnud. Ma saaks aru Barcelona eelistamisest kohtunike poolt, kui Suareze jalalööki oleks nähtud. Aga no mida sa kurat teed kui ei nähtud. Siin ei olnud situatsioon, et silm pigistati kinni, et äh, last möllab.
                            Kui seda naise analoogiat kasutada, siis on kehv olukord jah. Kahjuks ei oska ise sellist olukorda kommenteerida, täitsa terane teine.

                            Samas ma nagu ei näe, et millisel tasandil on lemmik klubi kuidagigi võrdustatav naisega. Või sa tõesti tunnetad, et sinu püha kohustus on nüüd soccernetis Barcelona au kaitsta? Kohe teisiti üldse ei saa? ... Vast ikka saab - ergo, see analoogia oli sul küll mõnus, kuid reaalselt sisu ta enam ei oma.

                            Järgnevalt - ma viitasin tegelikult sinu selle "oleks-poleks" retoorikale. Face value jällegi täitsa kena (noh, umbes nagu su "naise" analoogia), kuid sisuline väärtus 0.

                            Ja tulles nüüd tagasi. Atletico fännidel on 100% õigustatud olla butthurt. Ma saan aru, et Staadium mängib egotrippivat "XD H8rz gonna h8 XD" lolli, aga et sina ka?

                            Praeguses kontekstis jätsid sa täpselt sellise inimese mulje, mis oleks kirjeldatav järgneva situatsiooniga:

                            Kaks atletico fänni arutavad baaris omaette, et "nojaa, krt kohtunik keeras mängu perse. Oleks suarez õiglase punase saanud, oleksime ehk tulnud meile parem resultaat. Elu ikka ebaõiglane kurat". Siis tuleb LeeRomeno, kes istub kõrval lauas ülikonnas ja muidu viisakas vend ning karjub üle saali Cartmani olekuga "oleks-poleks XD ha ha suck it up loserz XD, kliini oma tussu liivast puhtaks". Samal ajal tuleb teine vend kes lisab juurde, et "aa türa neymari vastu tehti ka viga ja jäeti punane andmata".

                            Suht wtf olukord ju, ei?

                            Sina tõlgendad seda aga nii:

                            "istuvad kaks meest kõrval lauas ning räägivad, et mu kallis naine on ilgem xxxx - tuleb ju tema eest seista!".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                              See ongi see, mis Teie lemmikud võrreldes teistega eriti rõvedaks muudab, et te alati väänlete , samal ajal kui kohtunik ei näe mängite ise eriti rõvedalt. Mitte pikka viha pidada.
                              Lihtsalt mainin, et väänlejaid on igas tiimis. Kõik tembeldavad busqi julmaks diveriks, sest tegi ühe vea 5(?) aastat tagasi ja nüüd on lõppkõva diver, pigem on Alba see suurim patuoinas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eincc Vaata postitust
                                Lihtsalt mainin, et väänlejaid on igas tiimis. Kõik tembeldavad busqi julmaks diveriks, sest tegi ühe vea 5(?) aastat tagasi ja nüüd on lõppkõva diver, pigem on Alba see suurim patuoinas.
                                Õige on. Mine sa võta kinni kes neist seal see kõige hullem on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X