320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

1. FC Kaiserslautern

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. FC Kaiserslautern

    V chempionate Germanii moi simpatii tolko k "Krasnim chertjam"... mozet bit zdes toze est bolelziki dannogo kluba? k sozaleniju seychas danniy klub vistupaet v 2 bundeslige...

    #2
    Algselt postitas Faruq Vaata postitust
    V chempionate Germanii moi simpatii tolko k "Krasnim chertjam"... mozet bit zdes toze est bolelziki dannogo kluba? k sozaleniju seychas danniy klub vistupaet v 2 bundeslige...
    Kas oleks võimalik, et siin eesti keelses foorumis eesti keelt kõneldaks.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Kas oleks võimalik, et siin eesti keelses foorumis eesti keelt kõneldaks.
      Ja bi s udovolstviem pisal bi na estonskom... no moy estonskiy ne na takom xoroshem urovne...

      Kommentaar


        #4
        No ja nadejush sto tõ ponimaesh bolshenstvo, sto mõ cdjesh govorim ... Mna olen Lauterni fänn olnud 90te algusest, kuid nagu paljud teavad siin, jagan ma oma poolehoidu paljude Saksa klubdie vahel. Aga Kaiserslautern on jäänud selliseks spetsiaalseks tiimiks, kellest ootan väga, et nad tagasi Bundesligasse saaks, et nüüd kus on võimalus ka Betzenbergil käia ära kodumängu jälgimas.
        Saksa vuti austaajatele tuleks lisada, et selles klubis said tuule tiibadesse kõrgemal tasemel kaks Saksa koondise suurimat staari Michael Ballack ja Miroslav Klose.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          No ja nadejush sto tõ ponimaesh bolshenstvo, sto mõ cdjesh govorim ...
          Da...ponimaju... prosto trudno mne napisat po estonski... (virazat svoi misli)

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Mna olen Lauterni fänn olnud 90te algusest, kuid nagu paljud teavad siin, jagan ma oma poolehoidu paljude Saksa klubdie vahel. Aga Kaiserslautern on jäänud selliseks spetsiaalseks tiimiks, kellest ootan väga, et nad tagasi Bundesligasse saaks, et nüüd kus on võimalus ka Betzenbergil käia ära kodumängu jälgimas.
            Saksa vuti austaajatele tuleks lisada, et selles klubis said tuule tiibadesse kõrgemal tasemel kaks Saksa koondise suurimat staari Michael Ballack ja Miroslav Klose.
            Ja gde to v nachale 99 stal bolet za Lautern... zal chto takoy klub igraet vo 2 bundeslige...
            V 1998 ... eto bilo chto - to...Kaiserslautern stal chempionom bundesligi...a ved tolko vishli v pervuju bundesligu i vot srazu chempionsvo... xoroshee vremja bilo togda dlja Lauterna...

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              No ja nadejush sto tõ ponimaesh bolshenstvo, sto mõ cdjesh govorim ... Mna olen Lauterni fänn olnud 90te algusest, kuid nagu paljud teavad siin, jagan ma oma poolehoidu paljude Saksa klubdie vahel. Aga Kaiserslautern on jäänud selliseks spetsiaalseks tiimiks, kellest ootan väga, et nad tagasi Bundesligasse saaks, et nüüd kus on võimalus ka Betzenbergil käia ära kodumängu jälgimas.
              Saksa vuti austaajatele tuleks lisada, et selles klubis said tuule tiibadesse kõrgemal tasemel kaks Saksa koondise suurimat staari Michael Ballack ja Miroslav Klose.
              Sealt on tuule tiibadesse saanud ka Super-Mario, kes ka kirjutanud end eelmisel kümnendil värvikalt saksa vuti legendide sekka

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Faruq Vaata postitust
                Ja gde to v nachale 99 stal bolet za Lautern... zal chto takoy klub igraet vo 2 bundeslige...
                V 1998 ... eto bilo chto - to...Kaiserslautern stal chempionom bundesligi...a ved tolko vishli v pervuju bundesligu i vot srazu chempionsvo... xoroshee vremja bilo togda dlja Lauterna...

                Jah, siis naases ka klubisse mu lemmikumängijaid Andreas Brehme, kes ka hiljem treeneriametit seal proovis. Ja loomulikult jah mängis Lauternis ka teine mu suurtest lemmikutest Mario Basler, keda siin ka just mainiti.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Aga Kaiserslautern on jäänud selliseks spetsiaalseks tiimiks, kellest ootan väga, et nad tagasi Bundesligasse saaks, et nüüd kus on võimalus ka Betzenbergil käia ära kodumängu jälgimas.
                  Praegu on ta küll pigem 2 liiga keskmik. Mängijad keskpärased. Ühtegi Klose jne taolist tähte ei paista küll peale kasvamas olevat. Selle aasta uutest nimekam kindlasti kanada koondislane Patrice Bernier ja rootslane Björn Runström. Ei usu, et praegusest satsist oleks asja kõrgemale. Aga muidu on väga sümpaatne meeskond ja sul tasuks Betzenbergile ka 2 liiga tegemisi jälgima minna.

                  Kommentaar


                    #10
                    Argem unustagem ka selliseid staare nagu Halil,Wiese,Sforza,Kuka,Ratinho, Kadlec, Lincolni.

                    Mulle vast meenub esimesen seda meeskonda nimetades see kuradi äss tegu. Esiliigast tulla ja panna ML kinni.

                    Kommentaar


                      #11
                      No kui ikka veel endisi ja praegusi staare, siis mainiks, et tänane Dortmundi väravavaht Roman Weidenfeller on Lauternis oma karjääri alustanud. Ja Lauterni viis treenerina viimati Saksa meistriks praegune Euroopa meister Otto Rehhagel.

                      Kommentaar


                        #12
                        A gde seychas igraet Taribo West... xoroshaja pricheska u nego bila v Lauterne...

                        Kommentaar


                          #13
                          taribo peaks hetkel mängima Teheranis
                          Paykan Teheran on klubi nimi
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #14
                            Täna mainisid Eurosport 2 kommentaatorid, et Miroslav Kloset seostatakse tema endise klubi Kaiserslauteniga. Minule isiklikult selline lüke küll väga meeldiks, sest tundub ,et Bayernis tal enam tulevikku ei ole ja Kaiserslauten teatavasti mängib järgmine hooaeg taas üle pika aja 1.bundesligas.

                            Kommentaar


                              #15
                              Lootuses-ootuses upitan teemat. Saksakeelsed allikad Kingist ja Lauternist (veel) midagi ei tea. Seniks võib ju meenutada Lemsalu miniseiklust Betzenbergil.
                              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                              Kommentaar

                              Working...
                              X