320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Septembris ei joo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Just kui terve see seni kestnud september on kaine oldud, kaevatakse säherdune teema üles. Nagu worpress ütles, põhjuseks liiga karm suvi ja selle nüüdseks kätte jõudnud tagajärjed.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      #32
      Aktsioon nimega «väike viinavõtt lossiplatsil»

      Kommentaar


        #33
        Mul ei vea seekord välja, polnud plaanis kuni sōbrad tegid sünnipäeva kingi nädalavahetuseks.

        Kommentaar


          #34
          Ma jõin see aasta septembris vähem kui ükskõik millisel eelneval kaheksakümnel kuul. Läks vist paar õlut ainult. Vaatame, kuidas oktoobris läheb.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #35
            Ma olin septembris rohkem päevi kaine kui purjus. Eks see sügis ja talv ongi sellinne rahulik aeg. Aprillis kui esimesed ilusad ilmad kätte jõuavad hakkab pidu jälle pihta.

            Kommentaar


              #36
              Üks reede läks küll veits näpuvahelt ära, kui Tulbi piljardit ja Kolme Lõvi sai vist külastatud, kuid selle kompenseerin kahel järgneval nädalavahetusel kaine olemisega.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                #37
                Eks see samalaadne yritus nagu lastehaiglatele ravimasinate jaoks raha korjamine - et yhiskonda ärgitada osa võtma valupunktidest ja muud säärased õilsad ideed.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Eks see samalaadne yritus nagu lastehaiglatele ravimasinate jaoks raha korjamine - et yhiskonda ärgitada osa võtma valupunktidest ja muud säärased õilsad ideed.
                  Neil, kes ei joo neil ongi valus. Seega tehakse valet asja.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Neil, kes ei joo neil ongi valus. Seega tehakse valet asja.
                    Need kes üldse ei tarvita alksi ongi parajalt imelikud inimesed. Strange shit.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Need kes üldse ei tarvita alksi ongi parajalt imelikud inimesed. Strange shit.
                      Kuues aasta kainena saab kohe läbi. Vaidleks vastu, aga ei viitsi. Ütlen lihtsalt, et viimased kuus aastat mu elust on olnud kardinaalselt täisväärtuslikumad kui eelnenud. Ju siis olen imelik.
                      Algus oli sigaraske, aga aasta möödudes käis klikk peas ära. Siis tunnetasin esimest korda muutusi füüsilises tervises ja jõudis kohale ka see, milline aeg ja energia läks eelnevatel aastatel alkosse, sealhulgas nö "sotsiaalsesse tipsutamisse".
                      Shit gets done ja elukvaliteet. Kogu muusika.
                      Aga ega ma ei vaata alkoholistidele viltu. Ise sai liiga sügaval selleks ära käidud, sõpru maetud jne. Mõista, ära mõista hukka. Kreedo kõigeks.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Kuues aasta kainena saab kohe läbi. Vaidleks vastu, aga ei viitsi. Ütlen lihtsalt, et viimased kuus aastat mu elust on olnud kardinaalselt täisväärtuslikumad kui eelnenud. Ju siis olen imelik.
                        Algus oli sigaraske, aga aasta möödudes käis klikk peas ära. Siis tunnetasin esimest korda muutusi füüsilises tervises ja jõudis kohale ka see, milline aeg ja energia läks eelnevatel aastatel alkosse, sealhulgas nö "sotsiaalsesse tipsutamisse".
                        Shit gets done ja elukvaliteet. Kogu muusika.
                        Aga ega ma ei vaata alkoholistidele viltu. Ise sai liiga sügaval selleks ära käidud, sõpru maetud jne. Mõista, ära mõista hukka. Kreedo kõigeks.
                        Marek, sheerin ühe südame siia, respekto.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Need kes üldse ei tarvita alksi ongi parajalt imelikud inimesed. Strange shit.
                          Aga need, kes narkot ei tee?
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            #43
                            "Novembris ei nussi" algatus ka tuleb?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              "Novembris ei nussi" algatus ka tuleb?
                              Idee on hea. Detsembris on kampaania et vutti ei vaata. Ja dareth, narks on kaka ja paha ja need kõvad tegijad kes ei tee seda kakat.

                              Kommentaar


                                #45
                                27.5 päeva
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X