320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugeja küsib: miks Postimees luiskab majutuse võileivahinna kohta?

    Kommentaar


      Kas siia teemasse oli mõeldud päriselt olulised uudised või ongi koht, kus igaüks võib suvalist lambi asja panna? Minu jaoks juba devalveerub vaikselt selle teema point, kui igakord siia vaadates on pantud mingi täiesti lambine asi. tehke selliste uudiste jaoks oma teema
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Kas siia teemasse oli mõeldud päriselt olulised uudised või ongi koht, kus igaüks võib suvalist lambi asja panna? Minu jaoks juba devalveerub vaikselt selle teema point, kui igakord siia vaadates on pantud mingi täiesti lambine asi. tehke selliste uudiste jaoks oma teema
        Täiesti suhteline küsimus, mis asi on oluline uudis ja mis asi on lambine uudis, jäämees.

        Kommentaar


          kasutaja zelee 2 viimast uudist siin teemas nt?
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Vaata teema esimest postitust. Saad vastuse oma küsimusele.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              ok

              populaarses feministlikuskommuunis arutati millal kull vanem polvkond eest ara sureb
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Cmon, võtaks äkki vähe lebomalt seda offtopicut? Mina võtan. Puhas meelelahutus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Cmon, võtaks äkki vähe lebomalt seda offtopicut? Mina võtan. Puhas meelelahutus.
                  Eksid. See virgiiniauudis pole ainult meelelahutuslik, see on justkui sümbol. Jumalale tänu, et paar tegelast end paljastasid ja oma maailmavaate tegeliku olemuse paljastasid.

                  Kommentaar


                    Väga oluline!

                    Algselt postitas Vaido Neigaus

                    „Mäletan ilmselt elu lõpuni, kuidas ühel ilusal suveõhtul ta mind süüdistama hakkas ja keset tänavat mu särgi ribadeks rebis. Koju jõudsin igatahes poolalasti.
                    Kui Vaido figureeris varem üsna sagedasti erinevate seltskonnaväljaannete kaantel, siis mõnda aega on ta avalikust elust paar sammu tagasi astunud. „Tõmbusin tagasi, kuna tundsin, et mul on vaja aega iseendale,“ räägib Vaido. Laulja tunnistab, et viibis pikalt toksilises püsisuhtes, mis röövis tema silmist igasuguse sära. Nüüd aga on ta leidnud oma ellu uue ja tõelise armastuse, tänu kellele muutus maailm taas värviliseks.

                    Kommentaar


                      Jõuluhommik hooldekodus: vanur sai kommisöömise eest jalutuskepiga nuhelda

                      Kommentaar


                        ‘King of Kong’ star Billy Mitchell lied, claims Donkey Kong world-record analysis
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          https://www.ohtuleht.ee/858150/hilla...ile-ei-andesta Tegeleti tõsise analüüsiga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Meestel hea poe taga arutada jälle.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dareth Vaata postitust
                              Meestel hea poe taga arutada jälle.
                              https://www.ohtuleht.ee/66325/hillar...ll-ja-rapakoll Kus kunagi tehti ikka ajakirjandust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                https://www.ohtuleht.ee/66325/hillar...ll-ja-rapakoll Kus kunagi tehti ikka ajakirjandust.
                                See muidugi ei vasta artiklis tõele, et äkki Hillar polegi homo. Ta on ikka täitsa kaamerate ees tõestanud, et on küll. ETV-st ise nägin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X