320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Las homod saavad õiguse abielluda kasvõi, las meile tuleb 100 pagulast aastas, las need kuradima maksud lähevad sinna lätti aga tegeleme ikka tähtsmate probleemidega, nagu näiteks see http://www.delfi.ee/news/paevauudise...as?id=83617685
    Täiesti masendavalt kurb.
    sa oled kurb, et tegeletakse enesetappude ennetamisega mitte ei tegeleda rohkemate "homo" probleemidega? Või mis sulle ei meeldi nüüd.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      sa oled kurb, et tegeletakse enesetappude ennetamisega mitte ei tegeleda rohkemate "homo" probleemidega? Või mis sulle ei meeldi nüüd.
      Milles su probleem hetkel seisneb? Äkki teeb kurvaks, et me kaotame 200 inimest aastas läbi enesetappude? Kas ühiskonna pole miskit valesti, et me suuda leida nende inimeste valusi ülesse ja näha seda? Äkki see, et ma olen samuti kaotanud sõbra enda kõrvalt läbi enesetapu? Võib-olla sellepärast lähebki see mulle korda? Muidugi äärmiselt naljakas, et sa oskasid kohe mainida mingit homo teemat, mis polnud antud teemas üldse nii oluline, vaid lihtsalt puhas näide.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Milles su probleem hetkel seisneb? Äkki teeb kurvaks, et me kaotame 200 inimest aastas läbi enesetappude? Kas ühiskonna pole miskit valesti, et me suuda leida nende inimeste valusi ülesse ja näha seda? Äkki see, et ma olen samuti kaotanud sõbra enda kõrvalt läbi enesetapu? Võib-olla sellepärast lähebki see mulle korda? Muidugi äärmiselt naljakas, et sa oskasid kohe mainida mingit homo teemat, mis polnud antud teemas üldse nii oluline, vaid lihtsalt puhas näide.
        No ma ei saanud ka esialgu aru, et mille vastu aa seekord pahane oled!?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Milles su probleem hetkel seisneb? Äkki teeb kurvaks, et me kaotame 200 inimest aastas läbi enesetappude? Kas ühiskonna pole miskit valesti, et me suuda leida nende inimeste valusi ülesse ja näha seda? Äkki see, et ma olen samuti kaotanud sõbra enda kõrvalt läbi enesetapu? Võib-olla sellepärast lähebki see mulle korda? Muidugi äärmiselt naljakas, et sa oskasid kohe mainida mingit homo teemat, mis polnud antud teemas üldse nii oluline, vaid lihtsalt puhas näide.
          Su sõnastus oli nii kohutav lihtsalt..

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
            Su sõnastus oli nii kohutav lihtsalt..
            no nüüd tulid tõelised maaja kallasted ja leelo tunglad ja eno rauad välja. no tõesti härrased.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              no nüüd tulid tõelised maaja kallasted ja leelo tunglad ja eno rauad välja. no tõesti härrased.
              Su sõnastus esimest korda lugedes on tegelt ka selline, et naah on vaja enesetappudega tegeleda
              308

              Kommentaar


                Sambaz rääkis reaalsest probleemist ja kuidagi väga lihtsalt läks see üle emakeeleliseks aruteluks. Pole vist väga vahet, kas antud probleemi lahata riigikogu tasemel või tavarahva, aga jutt liigub ikka sujuvalt palju vähemtähtsatele asjadele üle.

                Kommentaar


                  Õnneks sa ise panustasid jubedalt teemasse praegu.
                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Sambaz rääkis reaalsest probleemist ja kuidagi väga lihtsalt läks see üle emakeeleliseks aruteluks. Pole vist väga vahet, kas antud probleemi lahata riigikogu tasemel või tavarahva, aga jutt liigub ikka sujuvalt palju vähemtähtsatele asjadele üle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sambaz rääkis reaalsest probleemist ja kuidagi väga lihtsalt läks see üle emakeeleliseks aruteluks. Pole vist väga vahet, kas antud probleemi lahata riigikogu tasemel või tavarahva, aga jutt liigub ikka sujuvalt palju vähemtähtsatele asjadele üle.
                    See on tüüpiline, kanakari jookseb alati isside järgi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Õnneks sa ise panustasid jubedalt teemasse praegu.
                      Juhtisingi tähelepanu ühele selle probleemi lahendamise murekohtadesse, mis siin selgelt välja joonistus, et reaalselt probleemi ei süveneta vaid sujuvalt minnakse üle ei tea kuhu. Kui see ei ole panustamine, siis ma ei tea mis see on.

                      Kommentaar


                        Ma lugesin ka, et Nahhui nad enesetapudega tegelevad, tegelegu pagulastega parem.

                        Kommentaar


                          Pole hullu! Seekord läks Sambazi postitusest küll ainult mõte kaduma aga vähemasti oli tekst loetav.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ma vist olin ainus, kes Sambazest sai kohe esimesel korral aru...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              ei...

                              Kommentaar


                                Ma reaalselt ei saanud mõttest aru. Aga teemasse, et teatud probleemid saavad lihtsalt rohkem kajastust kui teised, aga see ei tähenda, et nendega ei tegeletaks.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X