320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahelduseks olulisi uudiseid teadusmaailmast:

    Great tits also have age-related defects

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Vahelduseks olulisi uudiseid teadusmaailmast:

      Great tits also have age-related defects
      Seda nalja on siin varemgi tehtud. Läksin ka siis õnge. peded.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Selleks, et õiguskaitseorganitel inimese vastu huvi tekiks, peab inimene ikka väga kõvasti haisema. Ja kui hais juba jalust nõrgaks lööb, siis on igasugune kontroll ja ka represseerimine õigustatud. Ühiskond on ikkagi ühine kogum. Üksikisikute väärastunud maailmanägemus võib ohustada teiste heaolu ja turvalisust ning seeläbi õõnestada ka ühiskonda. Selleks, et idioodid ei hakkaks domineerima ja teised nende tõttu ei kannataks, tulebki neile ora per**e pista ja keerata seni, kuni nad vaiksemaks võtavad.
        Loll jutt, sa lihtsalt ei tea millest räägid. Näiteks riigiametnike puhul (paljude töös on vajalik riigisaladuste luba) koinitakse neid ikka mõnuga. Tean inimest kellelt küsiti, miks ta kannab jope peale õmmeldud sinimustvalget embleemi, tean teist inimest, kes küsis samalaadsele küsimuse peale, et miks Prismas müüakse CCCP kirjaga särke ning sai vastuseks, et see olla lihtsalt noortepärane ja popp värk. Mõlemaid küsitleti tundide kaupa; neist esimene sai kinga, teine pääses tänu kaastöötajate aktiivsele reaktsioonile, mistõttu kardeti asi suure kella külge riputada.Mõlemal puhul küsiti ka sadu asjasse mittepuutuvaid küsimusi a la mida arvate Afganistani sõjas osalemisest või palju te naine teenib. Ja leidub räigemaidki juhtumeid, nagu vihjed narkot leida. Saan aru, et mingil määral tuleb asjadel silma peal hoida aga mis liig see liig.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Loll jutt, sa lihtsalt ei tea millest räägid. Näiteks riigiametnike puhul (paljude töös on vajalik riigisaladuste luba) koinitakse neid ikka mõnuga. Tean inimest kellelt küsiti, miks ta kannab jope peale õmmeldud sinimustvalget embleemi, tean teist inimest, kes küsis samalaadsele küsimuse peale, et miks Prismas müüakse CCCP kirjaga särke ning sai vastuseks, et see olla lihtsalt noortepärane ja popp värk. Mõlemaid küsitleti tundide kaupa; neist esimene sai kinga, teine pääses tänu kaastöötajate aktiivsele reaktsioonile, mistõttu kardeti asi suure kella külge riputada.Mõlemal puhul küsiti ka sadu asjasse mittepuutuvaid küsimusi a la mida arvate Afganistani sõjas osalemisest või palju te naine teenib. Ja leidub räigemaidki juhtumeid, nagu vihjed narkot leida. Saan aru, et mingil määral tuleb asjadel silma peal hoida aga mis liig see liig.
          Loll jutt, sa ei tea millest sa räägid. Võtad üksikud äärmuslikud olukorrad välja ja üldistad seda kogu teema peale. Ma ei ole kunagi väitnud, et eksimusi ei eksisteeri ning oma pädevuse piire ei ületata. Olen seda isegi näinud. Iseenesest ei ole jälitamine ja pealtkuulamine probleemiks, kui selle tulemusena ei fabritseeritaks alusetu süüdistus. See on juba oluliselt suurem probleem ja leidnud kahjuks liialt sageli aset. Kuid üldistada üksikjuid erandlikke olukordi kogu süsteemi kohta on liig. Eriti olukorras, kus enamik jälitustegevusest on põhjendatud ja viinud kurjategija tabamisele (nt korruptiivsed ametnikud jne). Teema lihtsustamine ei aita nõrku kohti välja tuua, vaid labastab kogu arutelu. Ma ei ole kunagi väitnud, et jälitamise või pealtkuulamise peaks muutma lihtsamaks. Kuid ärge labastage tõsist teemat.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Loll jutt, sa ei tea millest sa räägid. Võtad üksikud äärmuslikud olukorrad välja ja üldistad seda kogu teema peale. Ma ei ole kunagi väitnud, et eksimusi ei eksisteeri ning oma pädevuse piire ei ületata. Olen seda isegi näinud. Iseenesest ei ole jälitamine ja pealtkuulamine probleemiks, kui selle tulemusena ei fabritseeritaks alusetu süüdistus. See on juba oluliselt suurem probleem ja leidnud kahjuks liialt sageli aset. Kuid üldistada üksikjuid erandlikke olukordi kogu süsteemi kohta on liig. Eriti olukorras, kus enamik jälitustegevusest on põhjendatud ja viinud kurjategija tabamisele (nt korruptiivsed ametnikud jne). Teema lihtsustamine ei aita nõrku kohti välja tuua, vaid labastab kogu arutelu. Ma ei ole kunagi väitnud, et jälitamise või pealtkuulamise peaks muutma lihtsamaks. Kuid ärge labastage tõsist teemat.
            Kuskohas sa küll seda võtad, et enamik jälitustegevuses on viinud kurjategija tabamisele?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuskohas sa küll seda võtad, et enamik jälitustegevuses on viinud kurjategija tabamisele?
              Ma võin küsida täpselt vastupidiselt ja me jäämegi vaidlema komakohtade üle. Ei saa sellest mina ega sina targemaks. Arvestades bürokraatlikku masinavärki ja inimesi (eriti poliitikuid), kes soovivad igas olukorras näidata politsei ebapädevust ja inimeste rõhumist (kasvõi siinse foorumi näitel), ei hakka keegi ilma põhjuseta pead pakule asetama. Oma pea on igale inimesele alati kõige lähemal ning sellest ei soovi keegi ilma jääda. Samuti näitavad kohtu otsused otseselt, kui täpselt aetakse näpuga seadustes järge. Samuti järgitakse ülima piinlikkuseni seniseid kohtu otsuseid nii Eestis kui Euroopas. Isegi niivõrd, et ühiskondlik seisukoht erineb kohtu seisukohast.

              Ma olen saanud enda arvamuse välja öelda. Ma ei eeldagi, et see kellegi arvamust oleks muutnud ja see ei olnud ka minu eesmärk. Eesmärk oli näidata, et inimesed on erinevatel põhjustel erinevatel seisukohtadel.

              Kommentaar


                Viimase 18 aasta jooksul pole kuu nii lähedal maale olnud kui homme. Kõik romantikat tegema.

                Kommentaar


                  Oh jummel, järgmises aafrika riigis hakkab mingi mäss toimuma. seekord siis elevantide juures.
                  president kaotas küll valimised novembris aga keeldub siiamaani presidenti tooli loovutamisest.
                  Ühendriikide välisminister Hillary Clinton nõudis Elevandiluuranniku presidenditrooni külge klammerdunud Laurent Gbagbo tagasiastumist.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Oh jummel, järgmises aafrika riigis hakkab mingi mäss toimuma. seekord siis elevantide juures.
                    president kaotas küll valimised novembris aga keeldub siiamaani presidenti tooli loovutamisest.
                    http://www.postimees.ee/?id=412988
                    Sa oled päris inimene?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Sa oled päris inimene?
                      duubel..

                      Kommentaar


                        Seriaalist "Lihtne elu" tuntust võitnud ja vahepeal Taisse kolinud Triin Tulev kirjutas oma esimese raamatu ning väisab nüüd vahelduseks ka kodumaad.

                        Seriaalist "Lihtne elu" tuntust võitnud ja vahepeal Taisse kolinud Triin Tulev kirjutas oma esimese raamatu ning väisab nüüd vahelduseks ka kodumaad.


                        Praegu on trükis ka Tulevi raamat "Krokodilli lugu", kus üks tegelasi on ka näitsiku koer Krokodill, samuti räägib Tulev seal, kuidas sattus Taimaal maandudes esiti hingelisse kriisi.

                        Lausa kaks raamatut?
                        tulevik on tunni aja pärast

                        Kommentaar


                          Ida-Eesti päästekeskus raporteerib:

                          4.aprillil kella 22.31 ajal teatati häirekeskusele, et Narvas Kosmonaudi tänaval asuva maja korteris kass ründab oma pereliikmeid. Kohale saabunud Kreenholmi komando päästjad püüdsid kassi ja viisid päästekomandosse.
                          Kassi omanik sai kergelt vigastada.

                          Kommentaar


                            Kandideeri HotLipsi testgruppi!
                            Otsime julgeid ja kompleksivabu inimesi HotLips erootikapoe testgruppi!

                            Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Käsikiimlus vaigistab rahutud jalad
                              ERR Novaator on auhinnatud teadusuudiste portaal, mis valmib ERR-i ja Eesti teadusasutuste koostöös.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Ida-Eesti päästekeskus raporteerib:

                                4.aprillil kella 22.31 ajal teatati häirekeskusele, et Narvas Kosmonaudi tänaval asuva maja korteris kass ründab oma pereliikmeid. Kohale saabunud Kreenholmi komando päästjad püüdsid kassi ja viisid päästekomandosse.
                                Kassi omanik sai kergelt vigastada.
                                Ehhee ma mäletan kui mingi 10-11 aastat tagasi minu kass (puhaku ta rahus) ründas mind. Eks ma ise ka olin süüdi väheke. viisin kassi aiamaalt tagasi tuppa kuna üks hulkuv kass oli seal ja minu kass sai suht vihaseks. üksi olin siis temaga kodus, kass läks laua peale lilli nuusutama/sööma..mina lesisin diivanil ja ajasin jalaga teda laua pealt maha....siis ta ründaski mind...mäletan, et käed-jalad olid paksult verd täis....aga õnneks ta rahunes suht kiirelt maha, et juba õhtul lesis ta mu kõhu peal ja lõi nurru. sai vist aru, et käitus valesti ja otsis andestust.:P Aga noh eks ma ise käitusin ka valesti...jalaga ikka kassi togida ei tohi.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X