320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Need on seal oma Allahiga täitsa lolliks läinud.

    Kommentaar


      Chubby'de mehed on õnnelikumad inimesed!
      In a new study conducted by the department of psychology at UNAM, it was discovered that men who were in a relationship with chubby women were ...
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
        Chubby'de mehed on õnnelikumad inimesed!
        https://world.parhlo.com/marry-fat-w...-says-science/
        Enamus täiesti tõsi. Eriti osa, et nad on funnimad, ma olen ammu seda juba tähelepannud, tervitangi siin kohal oma töökaaslast Helsingist Pirjot, sigalahe chubby tädikene.

        Kommentaar


          Eeeiiiiii!
          EL keelab ära krõbedaks küpsetatud kartulid
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
            Eeeiiiiii!
            EL keelab ära krõbedaks küpsetatud kartulid
            http://m.maaleht.delfi.ee/article.php?id=81568657
            See tegelikult juba üsna vana "uudis" (pea aasta juba aga tore, et Maaleht end oluliste asjadega kursis hoiab)
            Nagu ikka on see pelgalt järjekordne katse külvata paanikat ja "teenida" klikke.
            Lugu sai alguse populistlikest poliitikutest Belgias, kes püüdsid hääli saada väites, et EU keelab nende rahvustoidu (fritüüritud kartulid), selle korjas ülesse Briti-kollane-pask-kusi-ajakirjandus ja läks pelgalt aasta ning värske uudis jõudis Eestisse.

            Sisu on tegelikult oluliselt lihtsam: reguleeritakse kartulite valmistamise protsessi, et õlist eralduks teatud kuumustel vähem ohtlikke ühendeid. Lihtsustatult tuleb valmistada neid natukene madalamal kuumusel ja õli tihedamini vahetada, kui soovitakse neid tootena pakkuda.

            Seega ära muretse

            Kommentaar


              Ju siis saab näha menüüd, kus on kauaküpsetatud friikas ja vannabi kauaküpsetatud friikas.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Balotelli: "Olen 27 ja tänu lastele palju täiskasvanulikum, ma ei maga enam igasuguste naistega."

                Amen.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Hiina spermapank nõuab doonoritelt lojaalsust komparteile

                  Kommentaar


                    Eestis käib maakohtades ratastel kauplus ja raamatukogu, Inglismaal aga... https://www.thesun.co.uk/fabulous/55...spectable-job/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Eestis käib maakohtades ratastel kauplus ja raamatukogu, Inglismaal aga... https://www.thesun.co.uk/fabulous/55...spectable-job/
                      oleks tädil rattad, oleks prostituut.

                      (ärge pilte vaadake, öösel ei saa magada)
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Helme endine vallavanem Tarmo Tamm sai trahvi, kuna lasi alluval vormistada lepingu valla päevakeskuse ruumide rentimiseks abikaasa MTÜ-le. Mõnigi kohalik pole rahul, et vald kohalikele pesemisvõimalust pakkunud päevakeskuse sulgeda lasi.

                        Kuradi Helmed, ei lase vanuritel end pesta.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Teeme korjanduse?

                          Litsakad vene kaksikud otsivad rikast meest, kes võib nendega teha, mida tahab

                          Kommentaar


                            võtame jah kamba peale liisingusse

                            Kommentaar


                              Prostitutsioon ehk maailma esimene crowdfunding.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Siiri ja Viivi vol 2.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X