320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna võis näha Järve Selveris poodlemas eurolaulik Robin Juhkentali koos mossis pruudiga.

    ja mobiiliga teht pilt ka juures!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      tra, raske on välja uurida, mis marki juustu tüüp ostis vä!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Metssead rikkusid Eesti ainukese pesapalliväljaku
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Kahju...
          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

          AD e. Andekas Disainer...

          Kommentaar


            Lisaks see ka veelt, et suunaks Martini SIIA teemasse... ju kän duuit!
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Kristlik otsimootor. Igati lõbus masin. Annab jumalale meelepäraseid vasteid ka kõige ropumatele päringutele.

              E. prse, ma arvasin, et olen toredate linkide teemas, aaga noh, tühi temaga.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar




                ... nuuks...

                Kommentaar


                  ahahahaha. Great minds jms.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Hahaha, mul oli ka see esimene sõna, mis ma kirjutasin, järgmine sõna oli juba FAG, selle kohta juba leidus nii mõndagi
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kristlik otsimootor. Igati lõbus masin. Annab jumalale meelepäraseid vasteid ka kõige ropumatele päringutele.
                      usu teemal jätkates - maroko uuringutulemused

                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Isegi edukatel meestel pole enam hõlpu: http://www.epl.ee/artikkel/588716

                        Kommentaar


                          Purjus serblane hüppas kogemata Sharm el-Sheikhi hai surnuks
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Mihkel Raua suur lemmik Mari Pokinen kihlus Linnateatri näitlejaga.

                            Esiteks, Mait Jürjens.... tramaivõi. Teiseks, õnnitlused kasutajale Newcastle/mjkk tähtsa sündmuse puhul. Ning kolmandaks, kes foorumi omaaegse legendiga eriti kursis ei ole, siis üks suvaline postitus teemasse sisseelamiseks. Olid ajad.... jõulud on hea aeg nostalgiaks.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Nägin eile Mikku Maarja küla kontserdil laulmas ja mõtlesingi, et nüüd nii kuulus, et foorumisse enam aega pole tulla
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Nägin eile Mikku Maarja küla kontserdil laulmas ja mõtlesingi, et nüüd nii kuulus, et foorumisse enam aega pole tulla
                                Kasutajate salapärast kadumist põhjendab ainult kasutajate salapärane tekkimine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X