320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ära mine kohtadesse, kus sa pole käinud. Elik lastekodudest ära tule mulle küll rääkima.
    Olles õppinud TÜ-s sotsiaaltöö korraldust, siis pidin õpingute käigus nii mõndagi sellist asutust külastama. Lisaks veel väga palju tuttavaid inimesi kes sellel kombel üles on kasvanud. Niiet olen käinud ja võtan sõna.
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Olles õppinud TÜ-s sotsiaaltöö korraldust, siis pidin õpingute käigus nii mõndagi sellist asutust külastama. Lisaks veel väga palju tuttavaid inimesi kes sellel kombel üles on kasvanud. Niiet olen käinud ja võtan sõna.
      Mu ema töötas lastekodusüsteemis aastast 1998-2008. Et sa võid sellise "lastekodulapsed saaksid õnnelikuks"-jutu ära unustada. Esiteks teenib tänapäevaks suure osa lastekodulapsi endale võtnud SOS-külasüsteem igal aastal juba ainuüksi heategevusest enda koguaasta kuludest suuremaid tulusid. Ehk raha pole seal probleem, vaid pigem on seal inimlikkusega seotud asjad valesti. Ehk palgatult ei saa lapsele luua peretunnet.

      Kommentaar


        Pluss SOS-st, mis on nö. eliit, saab ennast üles töötatud umbes kolmandik lastest. Ehk kui orb on pärit normaalsest suguvõsast, siis saab ta endale ka kasuvanemad. Kui ta on pärit mingitest fentanüül-alkohol-idiootidest, siis ei saa temast ka raha eest midagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mu ema töötas lastekodusüsteemis aastast 1998-2008. Et sa võid sellise "lastekodulapsed saaksid õnnelikuks"-jutu ära unustada. Esiteks teenib tänapäevaks suure osa lastekodulapsi endale võtnud SOS-külasüsteem igal aastal juba ainuüksi heategevusest enda koguaasta kuludest suuremaid tulusid. Ehk raha pole seal probleem, vaid pigem on seal inimlikkusega seotud asjad valesti. Ehk palgatult ei saa lapsele luua peretunnet.
          Oh, siis ma äkki olen SOS kodus su emaga ka kohtunud. Lastekodulapse õnnelikuks tegemine oli lambinäide. Kindlasti on olemas palju hädavajalikumaid kohti kuhu raha matta, kui mingi metshaldja arreteerimisse (vähemalt 4 uurjat kabinetist väljas) + vangistamine + kohtunik + krim hooldaja. Löö summad kokku ja ütle et selle raha eest ei saaks midagi paremat ja ühiskonnale kasulikumat teha.

          ericbana, Dr. Lester Grinspoon representin Harvard

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Hiiet polnud metshaldjas. Tema jutt viis palju veel ravitavaid inimesi seisu, kus nad keeldusid ravist ja läksid kohe kanepiõli peale. Ma ei saa ausalt aru, et kuidas sa aru ei saa, et see mängib eludega. Tõmba enda kanepit, keegi ei karista ühtegi inimest lihtsalt kanepitõmbamise eest. Aga ära tule mingit kuradi haiget joga ajama, et kui mingi suvaline automehaanik (nagu Hiiet) toob kusagilt Hollandis 20 euri maksnud kanepiõli ja müüb seda maha 100 euroga, siis on ta mingi kuradi heasüdamlik heategija, forfucksake.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Hiiet polnud metshaldjas. Tema jutt viis palju veel ravitavaid inimesi seisu, kus nad keeldusid ravist ja läksid kohe kanepiõli peale. Ma ei saa ausalt aru, et kuidas sa aru ei saa, et see mängib eludega. Tõmba enda kanepit, keegi ei karista ühtegi inimest lihtsalt kanepitõmbamise eest. Aga ära tule mingit kuradi haiget joga ajama, et kui mingi suvaline automehaanik (nagu Hiiet) toob kusagilt Hollandis 20 euri maksnud kanepiõli ja müüb seda maha 100 euroga, siis on ta mingi kuradi heasüdamlik heategija, forfucksake.
              Tunduvat rohkem mängivad eludega arstid, kes kirjutavad iga hambavalgu peale metsikult antipsühhootikume. Pole praegu täpselt numbreid võtta, kui palju neid aastas valesti välja kirjutatakse aga üle maailma on need numbrid ikka väga ulmelised. Antipsühhootikum on algselt mõeldud väga spetsiiifilisteks näidustusteks(tofoa lemmik haiguse skisofreenia raviks), kuid Big Farma survel kirjutavad psühhiaatrid seda iga suvalise vigisemise peale. Ei saa magada? antipsühhid! ei saa süüa? Anti psühhid! ei saa magada? anti psühhid? Koolis on ainult kolmed? anti psühhid! ema suri ära ja kurb on olla? anti psühhid! jne jne jne

              Sellised "arstid" on need mõrtsukad , kelle uksi peaks maha raiuma ja vangikongi vedama. Tseki googlist numbreid, kui palju igal aastal sureb inimesi anti psühhootikumide tõttu ja kui paljudel nendest neid päriselt vaja välja kirjutada oli. See on VÄGA tõsine probleem. Niiet kui sa oled tõesti nii suur humanist nagu sa siin ennast näitad, siis asu asja kallale ja tee plats puhtaks!
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Minu meelest tark inimene kombineerib alternatiiv/loodusmeditsiini arstide poolt pakutavaga.

                Ja counti antipsühhootikumide jutt on enam kui õige. USA-s näiteks reklaamitakse retseptiravimeid ja öeldakse juurde "Ask your doctor".
                Minu lemmikravim on Subutex. Heroiinisõltlastele mõeldud, aga nad müüvad selle edasi, et endale õiget kraami osta. Ja Subuka turg on ikka sitaks suur.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Mu ühel sugulasel diagnoositi vähk suht varases staadiumis. Pööras samamoodi diagnoosi saades ära ja uskus, et need samad kapsavedelikud, puukallistamised ja igal kujul kanepitarbimine toimib. Tavameditsiini vältis. Ei pea vist mainima, et mõne aja pärast tehtud uued analüüsid näitasid seda, et vähk on ainult edasi läinud.

                  Õnneks suutsid lähedased ja sõbrad tüüpi piisavalt mõjutada, et lõpuks soostus ikka keemiaga. Loomulikult vähk taandus, sest saadi veel õigel ajal jaole. Pärast oli väga tänulik, et sõbrad õigel ajal otsustavalt vahele astusid.

                  Et selle kapsavedeliku ja kanepi popsutamise jutuga võite pikalt käia.
                  kas sa tõesti arvad, et fooliummütse kotib see jutt?

                  tho Amose point mulle meeldib isegi. mentaalselt ravid ennast uskudes alternatiivmeditsiini ning tegeliku töö teeb ära päris meditsiin.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Kanepiõli ja hea sõna šamaanilt teepeale jätkuks vaevalt paha teevad. Aga palju meist diagnoosi saades tegelikult tavameditsiini pikalt saadaks? Mina ei julgeks. Paljud teist? Ja palju neist "alternatiivmeditsiini teerajajatest" siin seda tegelikult julgeks? Kardan, et jäävad väga hõredaks teie read.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      kõikide antipsühhootikumide ühena võtmine on ka muidugi omaette oskus.

                      skisofreenia ja nt. antidepressantide ravile mittealluva depressiooni ravimiseks kasutatav 2nd gen antipsühhootikumide mõju ning kahjulikkus tervisele (nt. võimalikud ekstrapüramidaalsüsteemi haigused) on äärmiselt erinev.

                      Umbes sama nagu võrdsustada igaõhtune pudel õlut pudeli viinaga.

                      Ja noh, antipsühhootikume kasutatakse depressiooni ravis ikka olukordades, kus muud ravimeetodid ei ole tulemust näidanud.

                      Aga noh, siiski, eks telegramid ja muud voodood teavad asja paremini kui meditsiinitöötajad, sest viimaste huvi ei ole inimelusid päästa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                        kas sa tõesti arvad, et fooliummütse kotib see jutt?

                        tho Amose point mulle meeldib isegi. mentaalselt ravid ennast uskudes alternatiivmeditsiini ning tegeliku töö teeb ära päris meditsiin.
                        Muidugi mind kotib see jutt. Tal on enam kui õigus. Ja kui paned tähele siis "saadi õigel ajal jaole" ning see on väga tähtis vähi ravimisel.


                        Ja mentaalselt peadki ravima, tahad või ei. Kui sa ikka ise oled 100% oma surmas kindel ja usud, et miski sind ei aita siis 99% juhtudest ei aitagi. Mul avastati klassivennal (kes oli maadluses väga kõva käsi euroopas) ajuvähk out of the blue. Vanemad olid tal jõukad, kuid ei aidanud ükski ravi ja läinud ta oligi. Viimastel kuudel poiss ei keskendunud enam ravile, vaid täitsid perekonnaga tema bucket listi (USA-s Halloweeni joostes jne). Mentaalne osa on vähiravis KÕIGE tähtsam, kuid ilma proper medicine'ita sa lihtsalt mõtledki ennast surnuks.

                        Kommentaar


                          Amos, see pole üldse mingi halvaga vms küsitud, aga... kui vana sa oled?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Amos, see pole üldse mingi halvaga vms küsitud, aga... kui vana sa oled?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Amos, see pole üldse mingi halvaga vms küsitud, aga... kui vana sa oled?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas shefield
                                Nii vahele öeldes ja samas taotlemata mingit seisukohta antud asjas.
                                Vaid lihtsalt enda tähelepanek.
                                Aga mu hea tuttava ema hakkas saama sügisel keemia ravi. Ja pm sellest hetkest on saanud inimesest "inimvare". Enne keemiravi oli inimene väga kõbus vanainimene(74a) oma vanainimese probleemidega. Aga peale seda kui sügisel rutiinses kontrollis käis on kõik muutunud. Kuna olen sealkandis suht regulaarne külaline siis olen seda hääbumist oma silmaga näinud.. Ma tõesti loodan et, asi lõpeb hästi.
                                Ilma keemiaravita oleks ta kindlasti rõõmus vähihaige, nagu vähihaiged ikka rõõmsad on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X