320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Pentuse asi on täiesti meh. Minu meelest on viimase aja kõige naljakam tagasiastumine tulnudühe kohaliku omavalitsuse volikogu liikme poolt, kui ta purjus sõitmise järel pani maha fraktsiooni esimehe koha. Sest suvalist kohalikku elanikku kotib, kes juhib volikogus fraktsioone?

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      See Pentuse asi on täiesti meh. Minu meelest on viimase aja kõige naljakam tagasiastumine tulnudühe kohaliku omavalitsuse volikogu liikme poolt, kui ta purjus sõitmise järel pani maha fraktsiooni esimehe koha. Sest suvalist kohalikku elanikku kotib, kes juhib volikogus fraktsioone?
      Sai valimiste eel pilti. Kui sa Mihklit mõtled. Tüübil on väga suured ambitsioonid erakonnas ja seetõttu oli tal mõttekam hoida väga puhast joont asjus. Ja tal olid vist jääknähud, mitte päris täispeaga kruvimine.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        See Pentuse asi on täiesti meh. Minu meelest on viimase aja kõige naljakam tagasiastumine tulnudühe kohaliku omavalitsuse volikogu liikme poolt, kui ta purjus sõitmise järel pani maha fraktsiooni esimehe koha. Sest suvalist kohalikku elanikku kotib, kes juhib volikogus fraktsioone?
        Suvalist elaniku ei koti, aga volikogu ennast võis kottida.

        Kommentaar


          Kui ikka on kasutatud riigikogu arvuteid ülekannete tegemiseks ja väita, et nemad sellest midagi ei tea, see on piisavalt kuritegelik sullerdamine, pigem hullem, kui Laasil ja Koobaltil mingite kirjade varastamine, mis ei ole muidugi ilus ja kõik kolm peaksid uusi väljakutseid otsima.

          Kommentaar


            Marionid-Marised-jms. Kõige klassikalisem eesti nimi - A(a)re. Tean inimesi nii ühest kui teisest soost
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Millised need unisex nimed veel on, mida on Eestis pandud nii poistele kui tüdrukutele?
              Saša

              Kommentaar


                Jürgen Ligi võiks uus välisminsiter olla.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust
                  Saša
                  See hüüdnimi/lühend pole? Vene nimedel ikka on sellised.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Sai valimiste eel pilti. Kui sa Mihklit mõtled. Tüübil on väga suured ambitsioonid erakonnas ja seetõttu oli tal mõttekam hoida väga puhast joont asjus. Ja tal olid vist jääknähud, mitte päris täispeaga kruvimine.
                    Jääknähud või täispeaga kruvimine, minu silmis vahet ei ole.
                    See jääknähtude jutt on sama legendaarne nagu, et tegin paar õlut prae kõrvale jutt.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Jajah.. hiljuti sai ka nähtud jääknähte mis numbriliselt väljendus 0,9 promilli. Ehk kui keegi pole aru saanud, siis jäänähk on vaid eraldi sõna purjus olekule, kus enam peale ei võeta.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Jääknähud või täispeaga kruvimine, minu silmis vahet ei ole.
                        See jääknähtude jutt on sama legendaarne nagu, et tegin paar õlut prae kõrvale jutt.
                        Seal oli mingi 0.21 v midagi.

                        Kommentaar


                          0.28 mg/l ehk 0.56 promilli. Pole see mingi jääknäht.
                          Uudistes tõi ta muidugi välja seda mg/l kohta numbrit. See on poole väiksem kui promill.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            0.28 mg/l ehk 0.56 promilli. Pole see mingi jääknäht.
                            Uudistes tõi ta muidugi välja seda mg/l kohta numbrit. See on poole väiksem kui promill.
                            Aa, võibolla. Igatahes oli seal tagasiastumise põhjus natuke strateegilisem.

                            Kommentaar


                              Unisex nimede teemasse
                              «Juhtus imelik intsident, et Tallinki laeval Superstar läksin kajutisse ja seal oli paljas naine, kes valmistus tõenäoliselt duši alla minema. Tegime selgeks, et meile mõlemale on tõesti seesama kajut müüdud. Ma ei hakanud sisse trügima, vaid ütlesin, et lähen infolauda ja küsin uut kajutit. Ütlesin teenindajale, et mu kajutis on paljas naine. Vastati aga, et teid ongi pandud ühte kajutisse ja see on autojuhtide puhul täiesti normaalne. Minu arvates on imelik, et nais- ja meesautojuht pannakse ühte kajutisse kokku. Uut kajutit ma ei saanud ning õigesse tagasi ka ei läinud,» kirjeldab meesautojuht.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea, et kui tõene see info on, aga räägitakse väga tõsistes ringkondades, et meie uus presidendiproua võib olla mees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X