320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpuks ometi, olen seda regulatsiooni kaua oodanud

    Kommentaar


      teadmiseks neile, kes mängivad vutti, aga käivad mängudel ka pealtvaatajana: teid võib tabada mängukeeld. kui te arvate, et olete Vieira ja küljekohtunik on Anelka.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        w0rdpr3z haz left the building
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          A day at 'the gulag': what it's like to work at Sports Direct's warehouse

          oli mõni parem teema?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Gulag missugune. Kurat kus nüüd võrdluse leidnud. Katus on pea kohal, hoone on köetud ja sorteerivad kuradi riideid, mitte ei rümpa 50 kraadises pakases puid lõhkuda, sütt vedada ja raudteed ehitada. Lisaks makstakse palka ja lastakse päeva lõpuks ära koju.
            Ma saan aru, et töö on raske ja nüri ja õhkkond sitt aga kurat selline liialdus on ka liiast. Ja küllap see läbiotsimine on vajadusest tekkinud.

            Kommentaar


              http://www.sakala.ajaleht.ee/3073751...ja-tuli-fallos kuidas mul selline suurepärane uudis kahe silma vahele jäi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                http://www.sakala.ajaleht.ee/3073751...ja-tuli-fallos kuidas mul selline suurepärane uudis kahe silma vahele jäi?
                Seda küsiks minagi, see käis peavoolust ikka väga tugevalt läbi.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Seda küsiks minagi, see käis peavoolust ikka väga tugevalt läbi.
                  Ma olin sel ajal välismaal, mõtlesin tagantjärgi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    http://www.sakala.ajaleht.ee/3073751...ja-tuli-fallos kuidas mul selline suurepärane uudis kahe silma vahele jäi?
                    Juba keegi saagis maha:http://www.sakala.ajaleht.ee/3440069...kellelegi-ette

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      No sealt ma leidsingi. Rõlge naer saatis hommikul.

                      Kommentaar


                        Mu meelest oli veel suurepärasem pealkiri seal all - 'Hiiglaslik puufallos jäi kellelegi ette'
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Putin presidendiks
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Postimehe kommentaarium suletakse anonüümsetele postitajatele. Mul suht savi, kuna ma ise ei kommenteeri, aga üldiselt tundub vale käik - las pööbel räuskab. Lisaks, pärisnime all ei julge enamik inimesi tõelist palet avaldada. Ühe põhjusena tuuakse ajakirjanike solvamine kommentaariumis. Kuna ka Soccernetis on liikvel ajakirjanikke ja muidu ilusasti kirjutavaid inimesi, siis kuidas teie sellisesse muudatusse suhtute?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Postimehe kommentaarium suletakse anonüümsetele postitajatele. Mul suht savi, kuna ma ise ei kommenteeri, aga üldiselt tundub vale käik - las pööbel räuskab. Lisaks, pärisnime all ei julge enamik inimesi tõelist palet avaldada. Ühe põhjusena tuuakse ajakirjanike solvamine kommentaariumis. Kuna ka Soccernetis on liikvel ajakirjanikke ja muidu ilusasti kirjutavaid inimesi, siis kuidas teie sellisesse muudatusse suhtute?
                                Ajakirjanikel on savi, aga näiteks ärieliiti kuuluvad inimesed ei kipu väga enda arvamust avaldama, kuna ei taha lihtsalt mingit sõimu saada. Ka mingeid teisi inimesi on samamoodi arvamusest loobunud. Mis tähendab, et pööbel jaurab, kvantiteet on okei, aga kvaliteet kaotab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X