320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See läheb minu meelest suht samasse kategooriasse:
    Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) kohtunike komisjon on avalikstanud määramised täna ja homme mängitavatele U19 Meistrite liiga 1/16-finaalidele.


    Eesti parim jalgpallikohtunik teenindab kolmapäeval Madridi Reali mängu! (0)
    Ott Järvela, 9. veebruar 2016, 11:58


    hüüumärk ja puha taga

    Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) kohtunike komisjon on avalikstanud määramised täna ja homme mängitavatele U19 Meistrite liiga 1/16-finaalidele. Eesti parim jalgpallikohtunik Kristo Tohver on määratud teenindama kolmapäeval Rootsis toimuvat mängu Elfsborg - Madridi Real.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      See läheb minu meelest suht samasse kategooriasse:
      Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) kohtunike komisjon on avalikstanud määramised täna ja homme mängitavatele U19 Meistrite liiga 1/16-finaalidele.


      Eesti parim jalgpallikohtunik teenindab kolmapäeval Madridi Reali mängu! (0)
      Ott Järvela, 9. veebruar 2016, 11:58


      hüüumärk ja puha taga
      Noh, üks on lihtsalt klikitõmme, teine on konkreetne terrorihirmuga selle tegemine. Ehk kui lihtsalt on mingi loll pealkiri ja uudis, siis on üks asi, aga kuna ma käin mingi 3 korda aastas Londonis, siis liinibussiplahvatus oli ekstra "wtf".

      Kommentaar


        meh, klikitõmme on klikitõmme.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, üks on lihtsalt klikitõmme, teine on konkreetne terrorihirmuga selle tegemine. Ehk kui lihtsalt on mingi loll pealkiri ja uudis, siis on üks asi, aga kuna ma käin mingi 3 korda aastas Londonis, siis liinibussiplahvatus oli ekstra "wtf".
          Samas oli seda ka arvata. Kui seal reaalselt buss õhku lendaks, siis kuuleks sellest enne Postimeest sajast muust kanalist.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Samas oli seda ka arvata. Kui seal reaalselt buss õhku lendaks, siis kuuleks sellest enne Postimeest sajast muust kanalist.
            Noh, ma ärkasin, lõin postimehe lahti (kas esimese või teisena, ei mäleta) ja sealt see tuli, ühtegi teist kanalit polnud siiani väga analüüsinud.

            Kommentaar


              Tegelikult ajas mind veitsa kettasse ka see.

              Delfi lahti, on pealkiri

              Äripartner paljastab: Rosimannuse äri õlitas Alexela Oili raha
              (http://arileht.delfi.ee/news/uudised...ha?id=73634887)


              okei, põnev värk
              avan loo, milles on mingi 3 lauset ja

              Loe pikemalt Äripäevast! (http://www.aripaev.ee/uudised/2016/0...osimannuse-ari)

              okei, põnev värk, miks mitte

              tuleb hiigelbänner, mille peab kinni klikkima

              okei, mis mul üle jääb
              avaneb lugu, milles on mingi 3 lauset ja

              Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

              Veitsa ei aja ju kettasse.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Tegelikult ajas mind veitsa kettasse ka see.

                Delfi lahti, on pealkiri

                Äripartner paljastab: Rosimannuse äri õlitas Alexela Oili raha
                (http://arileht.delfi.ee/news/uudised...ha?id=73634887)


                okei, põnev värk
                avan loo, milles on mingi 3 lauset ja

                Loe pikemalt Äripäevast! (http://www.aripaev.ee/uudised/2016/0...osimannuse-ari)

                okei, põnev värk, miks mitte

                tuleb hiigelbänner, mille peab kinni klikkima

                okei, mis mul üle jääb
                avaneb lugu, milles on mingi 3 lauset ja

                Täispikkuses näevad seda lugu Äripäeva tellijad.

                Veitsa ei aja ju kettasse.
                Äripäeva lood on niiehknaa niimoodi kirjutatud, et ega keegi sealt midagi aru ei saa.

                Kommentaar


                  http://reisijuht.delfi.ee/news/news/...se?id=73657519 Kiidan kolleegide pildivalikut.

                  Kommentaar


                    Tõeati hea uudis!

                    Kommentaar


                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        Traagiline juhtum: Ronaldo fänn tappis vihahoos Messi toetaja

                        Kommentaar


                          Ronaldo ja Messi tuleks ära keelata, kuna lõhestavad ühiskonda.

                          Kommentaar




                            Kurb reaalsus.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tallinna TV väntab Savisaarest põnevussarja

                              Kommentaar


                                Andmed on valed,sest ise olin tunnistajaks kus kaks lõbusat selli kordamööda end valideerisid ja ilkusid,et ajame statistika segi ja nüüd saame siia liinile lisabussi! Vürtsi lisasid kommentaarid Taavi Aasa kohta!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X