320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Mida ta valesti ütles? Minu esimene reaktsioon oli täpselt sama. Nagu ka iroonilised fb-postitused Evelin Võiemasti aadressil - a la, noh, kas nüüd tuli koll kapist välja?

      Kommentaar


        Mõni mees ikka ei saa olla kuidagi!


        “Brüsseli lennujaamas toimub tulistamine ja plahvatused, tegelased hüüavad allah akbar, aga progressiivsed sallivuslased teavad, et sellel pole mingit pistmist islamiga ja ammugi pole sel mingit pistmist immigratsiooniga! Ühesõnaga, inimesed, parem eirake seda kõike, sest muidu te tegelete ühiskonnas hirmuõhustiku õhutamisega,”
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Huvitav, kas erinevuse, immigrantide ja progressiivselt mõtlevate inimeste puudmisel oleks võimalik Madisonil säutsuda? Ja muidu kivipalluritel mõtteid avaldada? Ja tegelikult see pole teema, nagu pole ka tema mõtte, parastamise sisu teema - see pole ju uudis ja ei saaks öelda, et üdini vale/õige. Küll aga näitab ajastus, et inimene tahab lihtsalt n.ö ära panna ning siinkohal on raske õigustust leida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Mida ta valesti ütles? Minu esimene reaktsioon oli täpselt sama. Nagu ka iroonilised fb-postitused Evelin Võiemasti aadressil - a la, noh, kas nüüd tuli koll kapist välja?
            Sest parastamine ja näpuga näitamine antud ürituse valguses on ikka äärmiselt rumal ja küüniline. Eriti sellisel inimese poolt, kes kuulub riigi esindajate hulka. Väga lame.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Mida ta valesti ütles? Minu esimene reaktsioon oli täpselt sama. Nagu ka iroonilised fb-postitused Evelin Võiemasti aadressil - a la, noh, kas nüüd tuli koll kapist välja?
              Odava populaaruse jahtimine inimeste traagika arvelt!
              Aga ma ei lasku sinuga rohkem siin diskussiooni, kuna sa kipud mu näiteid demagoogiaks tembeldama. Ma ei viitsi enam. Ma olen veendunud, et olukord on keeruline ja raske ja siin ei ole head lahendust ja siin on tegemist puhtakujulise islami terrorismiga, mis on väga täpselt valitud sihtkontadega sooritatud, aga Madison oma tweetiga oli puhtalt populaarsuse tõstmise peal väljas!

              Edit: ma igaksjuhuks toonitan üle, et ma ei väidagi, et tegu ei ole islamiterrorismiga (ma ei tea kas on kinnitatud juba, aga ilmselt on) ja ma ei õigusta seda ja jumala eest ei jookse rind paljas tõrvikuga valitsuse ette karjuma, et kellegile tehakse liiga ega midagi veel enam õigustama.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Sest parastamine ja näpuga näitamine antud ürituse valguses on ikka äärmiselt rumal ja küüniline. Eriti sellisel inimese poolt, kes kuulub riigi esindajate hulka. Väga lame.
                Kindlasti vähem lame, kui Nestori kaagutamine, et täna oleme kõik belglased. Kui ikka hoiatad korduvalt, et reha peale astumine lõppeb valusa pauguga vastu pead, ent aru ei saada, siis mingist hetkest tulebki olla irooniline.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Kindlasti vähem lame, kui Nestori kaagutamine, et täna oleme kõik belglased. Kui ikka hoiatad korduvalt, et reha peale astumine lõppeb valusa pauguga vastu pead, ent aru ei saada, siis mingist hetkest tulebki olla irooniline.
                  Nii et selle asemel, et inimestele kaasa tunda, tuleb öelda, et ise olete süüdi. Ju siis ...
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar



                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    ei midagi uut päikese all, lihtsalt traditsioonide väärikas jätkaja.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Nii et selle asemel, et inimestele kaasa tunda, tuleb öelda, et ise olete süüdi. Ju siis ...
                      Loomulikult tunnevad kõik kaasa.

                      Kuid kaua see sama reha peale astumine jätkuda saab? "Paneme kõik facebooki profiilipildiks belgia lipuvärvid ja hoiame üheskoos kätest" - Taoline huinjaa suhtumine ilmselgelt väga miskit ei muuda..

                      Kommentaar


                        huvitav, et oldi valmis nii kähku reageerima oma sõbra kinnivõtmisele paar päeva tagasi.
                        et kõikidel terroristidel/isehakand vabadusvõitlejatel/separatistidel ongi kodud pomme täis, või plaaniti algselt midagi veel suuremat ja lihtsalt vahistamise hirmus lasti nüüd täna plaan b käiku?
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Kindlasti vähem lame, kui Nestori kaagutamine, et täna oleme kõik belglased. Kui ikka hoiatad korduvalt, et reha peale astumine lõppeb valusa pauguga vastu pead, ent aru ei saada, siis mingist hetkest tulebki olla irooniline.


                          Kumba sa eelistad, parastamiset või kaastunnet tragöödia korral?
                          Noh oletame, et sul on koer. Koer raisk on leidlik ja ronib aiast välja koguaeg. Aga ketti nagu on ka kahju panna. Ehki naaber on korduvalt öelnud, et pane see raisk ketti, muidu sõidab keegi temast veel tänaval üle. No ei pane ketti, vaid lased aias ikka ringi lipata. Ja siis ühel kurval päeval saabki koer auto ratasteall otsa. No ja oledki nagu ise süüdi, et koer surma sai. Kumba sa oma naabrilt siis tahaks - tra, ma ju ütlesin, et pane oma peni ketti, või, kuule kahju, et nii koeraga läks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


                            Kumba sa eelistad, parastamiset või kaastunnet tragöödia korral?
                            Noh oletame, et sul on koer. Koer raisk on leidlik ja ronib aiast välja koguaeg. Aga ketti nagu on ka kahju panna. Ehki naaber on korduvalt öelnud, et pane see raisk ketti, muidu sõidab keegi temast veel tänaval üle. No ei pane ketti, vaid lased aias ikka ringi lipata. Ja siis ühel kurval päeval saabki koer auto ratasteall otsa. No ja oledki nagu ise süüdi, et koer surma sai. Kumba sa oma naabrilt siis tahaks - tra, ma ju ütlesin, et pane oma peni ketti, või, kuule kahju, et nii koeraga läks.
                            Normaalsel inimesel elab koer majas ja omapäi aias ei töllerda ei ketis ega lahtiselt

                            Kommentaar


                              Päris tabav paralleel ja päris tüüpiline küsimustest kõrvale põikamine.
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Loomulikult tunnevad kõik kaasa.

                                Kuid kaua see sama reha peale astumine jätkuda saab? "Paneme kõik facebooki profiilipildiks belgia lipuvärvid ja hoiame üheskoos kätest" - Taoline huinjaa suhtumine ilmselgelt väga miskit ei muuda..
                                Mida perset sinu arvates tavainimene üldse teha saab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X