320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Pole ignoreeritavaid.
    twitter ja vine samal lk ajavad mul järje sassi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Mis kala see on, et vajutades "vaata viimast lugemata postitust" peale viskab 3-4 posti ülespoole viimasest lugemata postist.

      olen laisk ja ei viitsi otsida, kas sama vea kohta on juba nurisetud, aga minu küllaltki juust nutifon viskab mind viimase lehekülje asemel tihti kuskile tubli 15lk tahapoole.
      raaliga toimetades prentsioone pole.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Kalendris on Kalju-Trakai neljapäevase mängu algusajaks 21.00, õige on 19.00.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Kalendris on Kalju-Trakai neljapäevase mängu algusajaks 21.00, õige on 19.00.
          Tänud.

          Kommentaar


            Esiliiga ennustusmängu 18. vooru mänge pole ennustuslehel üleval. Seal näitab juba järgmise nädala mänge.

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust
              Esiliiga ennustusmängu 18. vooru mänge pole ennustuslehel üleval. Seal näitab juba järgmise nädala mänge.
              Tänud, korras. Voor tuli uuesti süsteemi sisestada, nii et võitjad tuleb uuesti valida ka neil, kes ennustasid ette kogu hooaja mängud.

              Kommentaar


                Oleks aeg ka Striker Mania koosseise uuendada. Tahaks Subbotini ja Toometi Rakvere vastu panna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Oleks aeg ka Striker Mania koosseise uuendada. Tahaks Subbotini ja Toometi Rakvere vastu panna.
                  Korras

                  Kommentaar


                    Tarvas-Pärnu kokkuvõttes mängu parima pildiks pandud foto Goldbergist.

                    -e- nüüd korras

                    Kommentaar


                      Norin veidi tähte. Tarvas kaotab senipeetud mängudes Sillamäele väravate vahega 0:8, mitte 0:9.

                      L 23.04, 16:00 - JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas 1:0, Sillamäe Kalevi staadion
                      T 24.05, 19:00 - Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev 0:3, Rakvere linnastaadion
                      R 15.07, 19:00 - JK Sillamäe Kalev - Rakvere JK Tarvas 4:0, Sillamäe Kalevi staadion


                      Lisaks. "Mõtteainet Ida-Virumaa klubi treeneritel algkoosseisu osas jagub, sest keskkaitsest on puudu Radanfah Abu Bakr ning keskväljal ei saa esineda Aleksandr Ivanjušin." Flora vastu põhis alustanud Anton Panov jätab samuti mängu vahele nagu tabelis näha aga jutus mitte.


                      Kiidan aga algkooseisu ennustust. Ilmselt nõnda tõelähedast pole varem näinudki, mis puudutab Tarvast ja mängijate positsioone.

                      Kommentaar


                        Olen foorumisse sisse loginud, aga hooaja parimatel oma häält anda ei saa, kogu aeg viskab ette, et pead olema sisse logitud, kuigi ma olengi sisse logitud! Nõuan selgitust!

                        Kommentaar


                          Kuvab punasega ääristatud kasti, tekstiga "NB! Hääletamiseks pead olema sisse logitud! Palun logi sisse:" ning seejärel Soccerneti, Facebooki, Google'i ja Twitteri logo?

                          Kliki Soccerneti logole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                            Kuvab punasega ääristatud kasti, tekstiga "NB! Hääletamiseks pead olema sisse logitud! Palun logi sisse:" ning seejärel Soccerneti, Facebooki, Google'i ja Twitteri logo?

                            Kliki Soccerneti logole.
                            No mõistagi ma klikin! Aga abi sellest - ei ole!

                            Kommentaar


                              Tõesti, viga oli sees, aga parandasin ära. Proovi uuesti.

                              Kommentaar


                                Vaadake ikka teinekord algusajad üle. Kahel mängul saab siiamaani tulemust muuta.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X