320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      woooot, sa said soccerneti lehele w ?

      Kommentaar


        Esilehel on Levadiale pandud 51punkti aga neil peaks olema hetkel 50.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Täna pelavad FCF ja KAlju, mitte FCF ja Kuressaare.

          E:Kalendris näitab seda teist varianti

          Kommentaar


            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Täna pelavad FCF ja KAlju, mitte FCF ja Kuressaare.

            E:Kalendris näitab seda teist varianti
            Kuule, täna on neljas mitte 18. august!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
              Rubriigid ei tööta.
              Mul on sama probleem. Roosadele reedetele, kolmunidele ja muudele rubriikidele ei saa ligi.

              Ja üleüldse on see häbiväärne lugu, et kaks eelpool väljatoodud rubriiki on välja surnud. Okei, arusaadav, et roosade reedete jaoks napib ideid, aga kolumne (või autorilugusid või arvamuslugusid või blogi või ükskõik, kuidas seda nimetada) võiks keegi ikka kirjutada. Ainult uudiste kirjutamine jätab saidi ülemulje üsna puiseks, sest selle info saab ka mujalt kätte.

              Noh, näiteks Brasiilia mängu piletite hinnalanguse kohta sait lihtsalt konstateerib fakti, kuid samas võiks keegi autoriloona kirjutada, mida tegi vutiliit valesti ja kuidas ta oleks võinud käituda jne. Praegu on ju vähegi jalgpallialast arutelu ja furoori tekitanud lood kirjutatud mujal (noh, võtame kasvõi ETV Spordi "Timo Tarve: Klubikultuuri kasvuraskused. Kas homosõim näitab fännide päris nägu?" või kasvõi see Päevalehes ilmunud Visnapuu jutt Brasiilia mängu mõttekusest, kuigi ma ei tea, kas see mingit arutelu just tekitas). Pole ühtki põhjust, miks need lood ei võinuks esimesena ilmuda just soccerneti veebilehel.

              (jutt võib tunduma kurjem, kui ta tegelikult on )

              Kommentaar


                Roosad reeded natuke teisel aastaajal olnud koguaeg..
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Mul on sama probleem. Roosadele reedetele, kolmunidele ja muudele rubriikidele ei saa ligi.

                  Ja üleüldse on see häbiväärne lugu, et kaks eelpool väljatoodud rubriiki on välja surnud. Okei, arusaadav, et roosade reedete jaoks napib ideid, aga kolumne (või autorilugusid või arvamuslugusid või blogi või ükskõik, kuidas seda nimetada) võiks keegi ikka kirjutada. Ainult uudiste kirjutamine jätab saidi ülemulje üsna puiseks, sest selle info saab ka mujalt kätte.

                  Noh, näiteks Brasiilia mängu piletite hinnalanguse kohta sait lihtsalt konstateerib fakti, kuid samas võiks keegi autoriloona kirjutada, mida tegi vutiliit valesti ja kuidas ta oleks võinud käituda jne. Praegu on ju vähegi jalgpallialast arutelu ja furoori tekitanud lood kirjutatud mujal (noh, võtame kasvõi ETV Spordi "Timo Tarve: Klubikultuuri kasvuraskused. Kas homosõim näitab fännide päris nägu?" või kasvõi see Päevalehes ilmunud Visnapuu jutt Brasiilia mängu mõttekusest, kuigi ma ei tea, kas see mingit arutelu just tekitas). Pole ühtki põhjust, miks need lood ei võinuks esimesena ilmuda just soccerneti veebilehel.

                  (jutt võib tunduma kurjem, kui ta tegelikult on )
                  Verbaalselt igati andeka inimesena võiksid sa ka ise näiteks eeskuju näidata ja oma arvamust seal avaldada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Verbaalselt igati andeka inimesena võiksid sa ka ise näiteks eeskuju näidata ja oma arvamust seal avaldada.
                    ma siinkohal rõhutan, et eika ei ole andekas mitte ainult verbaalselt

                    aga teemasse, et peaks vist isegi mõnikord klaviatuuri taga end kokku võtma ja Soccerneti väikse kolumni kirjutama (iseasi, kas see vastu võetaks ja avaldataks )

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Mul on sama probleem. Roosadele reedetele, kolmunidele ja muudele rubriikidele ei saa ligi.

                      Ja üleüldse on see häbiväärne lugu, et kaks eelpool väljatoodud rubriiki on välja surnud. Okei, arusaadav, et roosade reedete jaoks napib ideid, aga kolumne (või autorilugusid või arvamuslugusid või blogi või ükskõik, kuidas seda nimetada) võiks keegi ikka kirjutada. Ainult uudiste kirjutamine jätab saidi ülemulje üsna puiseks, sest selle info saab ka mujalt kätte.

                      Noh, näiteks Brasiilia mängu piletite hinnalanguse kohta sait lihtsalt konstateerib fakti, kuid samas võiks keegi autoriloona kirjutada, mida tegi vutiliit valesti ja kuidas ta oleks võinud käituda jne. Praegu on ju vähegi jalgpallialast arutelu ja furoori tekitanud lood kirjutatud mujal (noh, võtame kasvõi ETV Spordi "Timo Tarve: Klubikultuuri kasvuraskused. Kas homosõim näitab fännide päris nägu?" või kasvõi see Päevalehes ilmunud Visnapuu jutt Brasiilia mängu mõttekusest, kuigi ma ei tea, kas see mingit arutelu just tekitas). Pole ühtki põhjust, miks need lood ei võinuks esimesena ilmuda just soccerneti veebilehel.

                      (jutt võib tunduma kurjem, kui ta tegelikult on )
                      Rubriikide probleem on tehniliste süsteemide taga, mis paranevad uue disainiga. Seda uut disaini on küll juba korduvalt edasi lükatud, aga võin öelda, et kaua enam oodata ei tule.

                      Roosad reeded on minevik, vanad lood jäävad ainult vaatamiseks üles. Kolumneid võiks muidugi rohkem olla, aga internetiportaalilt oodatakse eelkõige operatiivseid uudiseid, mistõttu "ajakirjanduslikumad" asjad jäävad natuke varju. See on praegu paratamatu, aga eks neid aegajalt ikka tilgub ka.

                      Kommentaar


                        Minuarust ka uudised operatiivsemaks. Tavakiselt saan kahjuks nendest uudisest teistest portaalidest ennem teada.

                        Kommentaar


                          Mina jään selles Mazzi ütluses "operatiivsus ja jee" eriarvamusele. Okei, kõige olulisem on teha operatiivselt Eesti vutiuudiseid, sest neid mujalt ei leia, kuid korralik vutifänn leiab muud asjad muudest portaalidest. Selleks oleks vaja mõelda välja lisaväärtus ja minu arvates oleks väga hea selles suhtes just nende kolumnide kirjutamine. Aga samas tähendaks see, et keegi võtaks selel kolumni asja käsile ja teeks seda nii, et helistaks vutiga seotud inimesi läbi ja räägiks nendega, et mis nad arvavad küsimusest x ja y ja kas nad oleks nõus sellest midagi kirjutama. Kui inimesele nii läheneda, siis ta üldiselt kirjutab ka. Aga tegu oleks arvamusega ja vältima peaks praegust kommenteerimistaset, kus enamus kommentaare oleks "mine munni värd" vms.

                          Kommentaar


                            Näiteks minult kui väga vanalt Real Madridi fännilt võiks küsida kolumnit, et mida ma arvan Real Madridi uuest/vanast presidendist.
                            Meesmuiste võiks kirjutada Eesti vuti kajastamise probleemidest Eesti teles.
                            Eika võiks rääkida, kuidas tema kehakaal mõjutab jalgpallioskust.
                            Kasper võiks kirjutada, miks ta lapsest saati Getafet armastab
                            Mazz võiks kirjutada, kuidas ta soccernetti üldse sattus.
                            Wiiner võiks kirjutada, mida ta iga päev teeb, et soccernet töös hoida

                            etc

                            Kommentaar


                              Ma küsin sinult kui väga vanalt Real Madridi fännilt kolumnit, et mida sa arvad Real Madridi uuest/vanast presidendist?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                                Ma küsin sinult kui väga vanalt Real Madridi fännilt, et mida sa arvad Real Madridi uuest/vanast presidendist?
                                Ma praegu ei viitsi, aga üldiselt võiks ma sellest mingi 3tuhhi kirjutada küll mingi hetk aga nüüd toetan ma Getafet!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X