320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meenutab juba vaikselt ühte meitriliiga võistkonda kes probleemide puhul peidab pea liiva alla.
    Edaspidi igasuguste korjanduste puhul võite minupoolse panuse ära unustada. Viimane annetus oli esimene ja viimane.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Selle teema (ükskõik kui tühine, iva on muus) käsitlus räägib ka minu jaoks mägesid.

      Kommentaar


        Kui saidil käib rohkem rahvast (nt. nädalavahetused), siis server load läheb üles ja mitmel puhul kuvatakse veateadet 503 "Service unavailable".

        Soccernet on täna Zone Media privaatserveris. Räägin selle probleemi nendega läbi: kui vaja, optimeerime tarkvara. Kui sellest ei piisa, tuleb uuendada riistvara.

        Annan teada, kui midagi selgub. Seniks minu vabandused jõudlusprobleemide pärast.

        Kommentaar


          From: Veiko
          To: Zone.ee
          Date: 10.03.2011 22:39:45
          Subject: Error 503 serveris
          Tere!

          Kui nädalavahetusel toimuvad jalgpallikohtumised, siis on Soccerneti saidil rohkem külastajaid, server "load" kõrge ja näidatakse tihti 503 errorit.

          Tahaksin sinuga nõu pidada, mida ette võtta, et olukorda parandada? Kui on ettepanekuid, kuidas tarkvara optimeerida, siis meeleldi teeksin seda (tegelen ka vastava analüüsiga). Kas riistvara poolt saaks siin ka midagi ära teha? Millist ressurssi oleks vaja juurde panna?

          Tervitus,
          Veiko
          Subjekt: FW: FW: Error 503 serveris
          Saadetud: 15.03.2011 14:43:47
          Kellelt: Zone.ee
          Kellele: Veiko

          Tere

          See veateade tulenes sellest, et teil on kunagisest ammusest ajast, kui te veel virtserveris domeeniga olite, paraleelsete päringute piirang peale jäänud. Kolleeg võttis selle maha.

          Terv,

          Rauno
          Kuna jõudlusprobleeme täna esinenud ei ole, siis võib loota, et selle teemaga on nüüd korras.

          Kommentaar


            Kõrge viis, winku!
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Mis värk sellega on, et esilehel mõnikord ütleb et ei ole sisselogitud, kuigi foorumis olen alati sees?

              Kommentaar


                FC Anži kaitses Eesti saalijalgpalli meistritiitlit, kuid viimase vooru pingeline heitlus jäi sündimata, sest Anži vastane FC AEG Real Estate andis loobumisvõidu.


                1. FC Anži Tallinn 14 12 1 1 80:39 37
                2. SK Augur 14 11 2 1 94:42 32
                3. FC ARS 14 7 1 6 52:55 22
                4. FC Narva-Jõesuu 14 6 2 6 75:77 20
                5. Unibet/Nõmme Kalju 14 5 1 8 50:60 16
                6. Rummu Dünamo 14 4 1 9 64:72 13
                7. FC AEG Real Estate 14 4 0 10 60:92 12
                8. Tallinna FC Ararat-TTÜ 14 2 2 10 59:97 8
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Klikates järgmistel teemadel kommuun, foorumi tegevused ja kiirlingid varjutab reklaam kuvatava menüü ära.
                  tulevik on tunni aja pärast

                  Kommentaar


                    Pealehel ei ole enne sisselogitud kui foorumist läbi käin. Miks?? Muu on täitsa OK.

                    Kommentaar


                      Kas ainult mulle tundub, et pärast kella keeramist on kõik postituste kellaajad tund aega maha jäänud? Et kui enne oli 13.00 postitus tehtud, siis nüüd näitab 12.00?
                      edit: või on see jälle see, muuda oma seadetes kellaaja tsoon ära?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Kuna jõudlusprobleeme täna esinenud ei ole, siis võib loota, et selle teemaga on nüüd korras.
                        Nohhh wiiner, keegi keeras jälle midagi peale?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Muljetavaldav tõesti, kuidas see foorum suudab ikka ja jälle maha kukkuda. Tehke selle teenusepakkujaga ometi midagi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ei, asi oli selles, et pärast mängu kasvas koormus hetkega 10-kordseks ja see võttis serveril korraks hinge kinni.

                            koormus.jpg

                            Kommentaar


                              IT-ässana oskad kindlasti öelda, et kui server on normaalne, siis mis vahe seal on, kas käib 1 või 100. Või ongi mingi piir, mida ületada ei tohi?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Võiks ju nii teha, et eeldavalt kriitilisel ajal saavad sisse vaid registreeritud tegelased. Külalised jääksid järjekorda ootama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X