320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vead saidil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Võiks ju nii teha, et eeldavalt kriitilisel ajal saavad sisse vaid registreeritud tegelased. Külalised jääksid järjekorda ootama.
    +1...

    Kommentaar


      See poleks mõistlik lahendus. Tuleb ikka võimsust juurde keerata.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        IT-ässana oskad kindlasti öelda, et kui server on normaalne, siis mis vahe seal on, kas käib 1 või 100. Või ongi mingi piir, mida ületada ei tohi?
        Et kui on uks millest korraga mahub läbi kolm inimest, kas mahubki ainult kolm või ikka rohkem? Sildadele pannakse ka ju raskuspiirangud.
        Kui mingeid kunstlike piiranguid peal pole, siis on ikka nii, et kui on ülekoormus, siis ei kipu asjad hästi töötama. Paremal juhul on serverite puhul lihtsalt kogu teenus aeglane, halvemal juhul kooleb nii ära, et peale koormuse kadumist enam ise püsti ei tulegi.

        Võimsama riistvara (aga vabalt võib asi ka tarkvaras olla) soetamine omaette küsimus - kas see tasub ära? Pole ju mõtet teha väikesesse külakesse suurt kaubanduskeskust, kui seal näiteks kord aastas mingi suurem festival on. Muidugi kui meie koondis sama häid tulemusi ka edaspidi näitab, siis tuleks selle peale mõelda küll. Ma üldse ei imestaks, kui foorumi versioonivahetus tõstis sama kasutajaarvu juures oluliselt koormust.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Et kui on uks millest korraga mahub läbi kolm inimest, kas mahubki ainult kolm või ikka rohkem? Sildadele pannakse ka ju raskuspiirangud.
          Küsimus on ju rendikoha võimsuses ja mitte selles, et kas Soccernet peab endale mingi uhke serveripargi ja hoolduse muretsema. Ei?

          Selles mõttes peaks see uks tõesti sisuliselt lõpmatult lai olema, sest teenust pakutakse laiale grupile ja mitte ühele kliendile. Või nagu Facebooki puhul: kunagi ei tohi maas olla ehk uks peab vastama igale vajadusele.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Nagu olen aru saanud, ei olnud eilne veateade mitte valgel lehel "HTTP Error 503 - Service unavailable", vaid kuvati viisakat teadet foorumi kujundusega, et kuna koormus on suur, siis praegu foorumisse ei saa.

            See tähendab, et tegelikult serveril veel jaksu oli ja aktiveerus mingi foorumi enda kaitsemehhanism. Kontrollisin seadeid ja tõesti selline on olemas.

            *NIX Server Load Limit = 6
            vBulletin can read the overall load of the server on certain *NIX setups (including Linux).

            This allows vBulletin to determine the load on the server and processor, and to turn away further users if the load becomes too high.

            If you do not want to use this option, set it to 0.
            A typical level would be 5.00 for a reasonable warning level.
            See tähendab seda, et hetkel, kui koormus (load limit) saavutab taseme 6:
            - juba foorumis olevad kasutajad saavad rahulikult edasi surfata
            - uued foorumisse sisenevad kasutajad näevad veateadet

            Võin seda määrangut 6st kõrgemale tõsta ja järgmine kord testida, ehk peab server ka suurema koormuse vastu. Päris desaktiveerida seda aga ei tahaks.

            PS! Selgituseks märgin ära, et tavaline serveri koormus on 1 ja 2 vahel. Eile tõusis see aga mõne minutiga 14ni.
            Last edited by wiiner; 30.03.11, 22:47.

            Kommentaar


              Algselt postitas wiiner Vaata postitust
              See tähendab seda, et hetkel, kui koormus (load limit) saavutab taseme 6:
              - juba foorumis olevad kasutajad saavad rahulikult edasi surfata
              Bull shit, mind peksis küll välja.
              Minu veateade oli muidu küll midagi sellist- server on liiga hõivatud hetkel ja proovi mõne hetke pärast.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                Nagu olen aru saanud, ei olnud eilne veateade mitte valgel lehel "HTTP Error 503 - Service unavailable", vaid kuvati viisakat teadet foorumi kujundusega, et kuna koormus on suur, siis praegu foorumisse ei saa.
                Jah - ei olnud 503, vaid foorumi teade

                Võin seda määrangut 6st kõrgemale tõsta ja järgmine kord testida, ehk peab server ka suurema koormuse vastu.
                Do it

                Mulle on selline mulje jäänud, et suurema koormusega vBulletin tahab päris mõnusalt käsitsi seadete optimeerimist, et normaalselt joosta. Zone-il on endal vanasti mu meelest mingi foorum vBulletini peal - äkki oskavad nad näpunäiteid jagada?

                Kommentaar


                  See ei ole küll viga, kuid mugav oleks nii, kui iga uudise all, mis puututab liigamängu, oleks ta tabel. Hea oleks kohe vaadata. Pean silmas just viite välismaa liigat. Vahest mõne all on (nt. tänane Zaragoza uudis), aga võiks iga all olla .

                  Kommentaar


                    Millegipärast ei saa seda ManU teemat vaadata. Lingile vajutades lööb ette valge lehe ja kõik.... Pole vahet, kas kasutan IEd või Operat.
                    Teiste teemadega pole sarnast jama ette tulnud

                    Kommentaar


                      MLi tabelis on Sillamäe 5-1 võit Tammeka üle muudetud Tartu võistkonna kasuks.

                      Kommentaar




                        Huvitav, et kõikide kommentaaride kellaaeg on täpselt sama.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Miks ma ei saa soccernet.ee uudiseid kommenteerida? Ütleb, et logi sisse foorumis, aga olen sisse loginud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                            Miks ma ei saa soccernet.ee uudiseid kommenteerida? Ütleb, et logi sisse foorumis, aga olen sisse loginud.
                            mul on sama jama juba vägaväga pikka aega.

                            Kommentaar


                              Ennustusmängus annab panuste salvestada soovimisel sellise teate:
                              Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/lib/config/assign.config.php:28) in /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/lib/controller/prediction.php on line 43

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                                Ennustusmängus annab panuste salvestada soovimisel sellise teate:
                                Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/lib/config/assign.config.php:28) in /data01/virt6865/domeenid/www.soccernet.ee/htdocs/lib/controller/prediction.php on line 43
                                Aitäh tähelepanu juhtimast, korras.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X