320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile leidis Venemaal aset üsna pretsedenditu giant killing, karikasarjas said 16-st kõrgliigaklubist tappa 12.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Kui Mathieu Valbuena agendi väiteid uskuda, siis mehe siirdumine Marseillest Zenitisse saab ametliku kinnituse nädalavahetuse jooksul. Mäletatavasti aasta tagasi mehike lükkas Zeniti pakkumise tagasi. Igatahes näib, et Mathieu tundu mahtuvat Deschampsi plaanidesse, nii et eks me näe, kuidas sel korral asjad edenevad.

      Kommentaar


        Ma olen viimasel ajal üsna palju CSKA mänge nägema juhtunud ja tekib küsimus, et selliste suhteliselt nigelate esituste korral, kauaks Zicol küll seal postil olla lastakse?

        Mingi aeg sattusin ühe CSKA fänniga rääkima ja suurimaks mureks olevat neil võimaluste realiseerimine ning Zhirkovi lahkumine, kellele asendajat polevat.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          championat.ru väidab, et Juande Ramos on nüüd Moskva CSKA peatreener. Vahetas välja siis brasiillase Zico. Keegi on sel teemal midagi kuulnud ?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            kodulehel on uudis üleval, mingi reali jorss tuleb ka

            Kommentaar


              Moskva Lokomotiiv - Kaasani Rubin 2:1
              Mäng oli küllaltki võrdne, kuid siiski oli Rubin kergelt teravam. 2 väravat Odemwingie ja Rubini poolt Salukvadze.
              Kellegil vähegi võimalust/viitsimist siis tsekkige Odemwingie teist väravat. Epic, sellist nalja ei meenu, et oleksin näinud . Kaitsja söötis vv-le tagasi, vv kõmmutas palli tugevalt vastu nigeerlast ning võrku see veeres. Rubini peatreeneri näoilme ütles kõik ;D

              Kommentaar


                Spartak 3-0 Loko, Khimki 0-3 Spartak!
                Lootus sureb viimasena!

                Kommentaar


                  Ramose pidu jäi lühikeseks.

                  Kommentaar


                    Ei tea, kas Rubiin suudab Barcale ka kodus koti pähe tõmmata? Läheks nii, oleks edasipääas vaid vormistamise küsimus vist. Nähes mängu Interiga, peaks nad Itaaliast vähemalt ühe punkti tooma. Ning Dinaamoga peaks neil kodus vast kõige kergemini minema. Kaotasid nad ju seepärast, et lasid peale esimest poolaega jalad sirgu ning hakkasid 1-0 eduseisu hoidma. Eks elame näema, mida nad teha suudavad. Ise loodaks neilt alagrupist edasipääsu, kuid Euroopa Liiga sobiks kah.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Ei suutnud Rubin täna üllatada Barcat. Vaadates statistikat oleks Barca vist võitu väärinud, aga see selleks. Alagrupis on seis igastahes väga huvitav ning kaks edasipääsejat selguvad alles viimases voorus
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Üks Moskva klubi Venemaa meistriliigas vähem siis:

                        Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Kas kellelgi infot, kas mõni meil nähtav telekanal ka Venemaa Premier League üle kandma hakkab? Käivitub see vist 13. märtsil (kui minu info õige on!).

                          Kommentaar


                            PBK äkki. pole kindel

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                              PBK äkki. pole kindel
                              ammu enam ei näita,võibolla kunagi hiljem öösel kordust olen näinud,aga muidu ei hakka ja ei näita

                              Kommentaar


                                Näitab see õige Pervõi, mis ainult Venemaale toodab pilti.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X