320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rakvere JK Tarvas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mind paneb eelkõige imestama see, et nn. legend Akimovi puhul loetakse vaid Tarva nimelise meeskonna eest löödud väravaid, aga Ljaši puhul kõikide Rakvere esindusmeeskondade väravaid. Miks nii?

    Ljašil peaks täpsuse huvides 2014 lõpu seisuga kõikide Rakvere esindusmeeskondade eest siiski 71 väravat kirjas olema + karikaväravad ja tänavused 2

    Üldiselt tegelen ma Tarva mängijate statistikaga lihtsalt huvist ja seda kuskil ei avaldanud pole, sest madalamate liigade protokollid pole nagunii korrektsed olnud ja ei viitsi neid kontrollida. Lihtsalt ebameeldiv on see, et Rakvere legendil Akimovil pooli väravaid ei arvestata?
    eem.. ma saan Ljaši Rakvere esindusmeeskonna väravaid kokku lugedes arvuks 82 (kõik sarjad ja praegune hetkeseis, liigaväravaid aga 73), kui duublimäng juurde, siis Tarva särgis 83 ja erinevais liigades 74. Nii, et see su väide ei päde justkui. Ehk siis, all-time 70 liigamängude väravat oli tal juba mullusest käes küll, aga n-ö 70 värav Tarva särgis (kõikide sarjade arvestuses) sündis nüüd Kure vastu. Tuleb tunnistada, et kõrvalseisjal võib tõesti juhtme kokku ajada.

    JK Tarvas:
    2015 - 2 EL
    2014 - 10 EL, 2 KV
    2013 - 10 EL, 1* (III ida, duubelmeeskonna eest)
    2012 - 14 EL, 1 KV
    2011 - 27 II E/N, 3 VKV

    2011-2015 kokku: 70*. 69 - kui duublimängu mitte arvestada.

    Rakvere FC Flora
    2010 - 1 KV
    2009 - 6 EL, 2 KV
    2008 - 3 EL
    kokku:

    VJK:
    2007 - 1 II E/N
    Last edited by Andres.; 27.03.15, 17:51. Põhjus: väiksed täpsustused ja korrektuurid (olin ühe karikamängu liigaväravaks lugenud)

    Kommentaar


      Algselt postitas Andres. Vaata postitust
      eem.. ma saan Ljaši Rakvere esindusmeeskonna väravaid kokku lugedes arvuks 82 (kõik sarjad ja praegune hetkeseis, liigaväravaid aga 74). Nii, et see su väide ei päde justkui. Ning 70 värav Tarva esinduse eest sündiski nüüd Kure vastu (kõikide sarjade peale).

      JK Tarvas:
      2015 - 2 EL
      2014 - 11 EL, 1 KV
      2013 - 10 EL, 1* (III ida, duubelmeeskonna eest)
      2012 - 14 EL, 1 KV
      2011 - 27 II E/N, 3 VKV

      Rakvere FC Flora
      2010 - 1 KV
      2009 - 6 EL, 2 KV
      2008 - 3 EL

      VJK:
      2007 - 1 II E/N
      Palun arvuta uuesti kokku, kusjuures 2014 oli Ljašil siiski 10 liigaväravat ja saad nii, et 2014 seisuga Ljašil siiski 71 liigaväravat kirjas!

      Kommentaar


        Üldsegi soovitaks sul statistikat uuendada vaid hooaja lõppudes. Siis on suurem lootus arvutusvigu vältida. Iga mängu järel muutmisel lähed paratamatult omadega rappa.

        Kommentaar


          Tõsi, et tegin enne väikse näpuka. Kuid ma ei saa ikka hästi aru, kuidas praegu kellelegi liiga tehakse. Võrreldakse ju mõlema resultatiivsust samadel alustel. Väravatearv samal perioodil (alates 2011) ja kõikide sarjade peale. Kuna Ljašil täitus Kure vastu 70 värav Tarva nimelise klubi eest ja ka Akimov lõi samas mängus väravaid, siis toodi tema näitena juurde (56). Tegu pole minu hinnangul küll nüüd ülemäära erilise verstapostiga, aga tore siiski, et keegi märkas. Isiklikult oleksin Joonase puhul ehk selle 70 väravajuubli välja toonud siis, kui lööb ühe esindusmeeskonna eest veel. Praegu tuleb see 70 väravat klubi eest (tarva ajastul) kokku üht duublimängu väravat juurde arvestades. Akimov näiteks pole duubli eest skoorinud.

          Kui võtaks vaatluse alla suurema perioodi, siis saaks mõlema mängumehe puhul veelgi uhkemad numbrid. Ilmselgelt Akimovi puhul muutuvad numbrid juba väga ägedaks, nagu sa ka siin välja tõid. Ma arvan, et selles ei kahtle keegi, muidu ei kasutataks kohalikud tema puhul ka autiitleid "legend" ja "vanameister". Ning kui sünnib sobiv hetk, siis kindlasti tunnustatakse Sergeid tema panuse eest Rakvere esindusmeeskonda. Näiteks mullusel hooajal, kui Akimov näitas üles suurt resultatiivsust ja täitus sajas liigavärav klubi eest (mitte ainult Tarva aja vaid ka VJK ja Flora aegu hõlmates), siis fännidega valisime ta hooaja parimaks mängumeheks ja andsime üle ka karika.

          Üldiselt aga väga tänuväärne, et keegi avaldatud numbreid kriitiliselt jälgib, aitab vigu vältida ja parandada. Kindlasti anna teada kui märkad teinekordki mõnd apsakat. Ning kogu see praegune vestlus pani mõtlema, et oleks äge teada, et kes üldse on kogu maakonna suurimad skooritegijad aegade jooksul olnud. Arvestades vaid ametlikke mänge (rahvaliigasid ja maakonna meistrikaid jne kõrvale jättes).

          Kommentaar


            Algselt postitas Andres. Vaata postitust
            Tõsi, et tegin enne väikse näpuka. Kuid ma ei saa ikka hästi aru, kuidas praegu kellelegi liiga tehakse. Võrreldakse ju mõlema resultatiivsust samadel alustel. Väravatearv samal perioodil (alates 2011) ja kõikide sarjade peale. Kuna Ljašil täitus Kure vastu 70 värav Tarva nimelise klubi eest ja ka Akimov lõi samas mängus väravaid, siis toodi tema näitena juurde (56). Tegu pole minu hinnangul küll nüüd ülemäära erilise verstapostiga, aga tore siiski, et keegi märkas. Isiklikult oleksin Joonase puhul ehk selle 70 väravajuubli välja toonud siis, kui lööb ühe esindusmeeskonna eest veel. Praegu tuleb see 70 väravat klubi eest (tarva ajastul) kokku üht duublimängu väravat juurde arvestades. Akimov näiteks pole duubli eest skoorinud.

            Kui võtaks vaatluse alla suurema perioodi, siis saaks mõlema mängumehe puhul veelgi uhkemad numbrid. Ilmselgelt Akimovi puhul muutuvad numbrid juba väga ägedaks, nagu sa ka siin välja tõid. Ma arvan, et selles ei kahtle keegi, muidu ei kasutataks kohalikud tema puhul ka autiitleid "legend" ja "vanameister". Ning kui sünnib sobiv hetk, siis kindlasti tunnustatakse Sergeid tema panuse eest Rakvere esindusmeeskonda. Näiteks mullusel hooajal, kui Akimov näitas üles suurt resultatiivsust ja täitus sajas liigavärav klubi eest (mitte ainult Tarva aja vaid ka VJK ja Flora aegu hõlmates), siis fännidega valisime ta hooaja parimaks mängumeheks ja andsime üle ka karika.

            Üldiselt aga väga tänuväärne, et keegi avaldatud numbreid kriitiliselt jälgib, aitab vigu vältida ja parandada. Kindlasti anna teada kui märkad teinekordki mõnd apsakat. Ning kogu see praegune vestlus pani mõtlema, et oleks äge teada, et kes üldse on kogu maakonna suurimad skooritegijad aegade jooksul olnud. Arvestades vaid ametlikke mänge (rahvaliigasid ja maakonna meistrikaid jne kõrvale jättes).
            Nojah, tuleb tõdeda, et suurim segaduse tekkimise põhjus oli see, et mina arvutasin Ljaši kõiki liigaväravaid Rakvere erinevate nimedega meeskondade eest ja sina Ljaši väravaid kõikides sarjades vaid Tarva eest mängides. Kuna number tuli enam-vähem sarnane, sellest siis minu arusaamatus, miks Akimovil kõiki väravaid ei loeta.

            Olgu sul õigus sellist statistikat pidada, aga mina loeksin ikkagi kõiki liigamänge alates 2005. aastast, kui Rakvere uuesti IV liigast tulemist alustas. Juriidiline järjepidevus võiks siiski au sees olla.

            Kommentaar


              Kodulehel on kindlasti plaan pidada arvestust alates n-ö aegade algusest ning isiklikult pean samuti neid numbreid tähtsamaks. Tarva ajastut eraldi luubi all hoida on lihtsalt huvitav vahelepõige Samas ma pole ainus tegelane, kes numbritel silma peal hoiab ja neid klubi kanalitesse paiskab. Praegusel perioodil olen ses osas väga tagaplaanil, hea kui tekib võimalus mängulegi jõuda.

              Kommentaar


                Üldiselt selline info on üldse veidi vildakavõitu, kui mainitakse muuseas, et Ljaš lõi 70. värava ja siis veel, et klubi legendil on alles 56. Kuna üldiselt teatakse, et Akimov on ründaja, siis on number 56 kahtlaselt väike, et legend üldsegi olla. 115 koos üleminekumängude väravatega Rakvere eest - see väärib küll legendi nimetust + veel erinevad karikaväravad.

                Alar Petrovitsil peaks olema 128 väravat Rakvere eest alates 2004. aastast.

                Kommentaar


                  Hämmastav vaidlus. Kusagil ajakirjas või veebisaidil nägin ma Urmarit Rakvere pressiesindajana

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Alar Petrovitsil peaks olema 128 väravat Rakvere eest alates 2004. aastast.
                    Sain kunagi Petrovitsi Rakvere numbreid liites sihukesed arvud nagu 149 kohtumist ja 133 väravat. See peaks olema vist kõikide sarjade peale. Hetkel pole kahjuks mul võimalik seda üle kontrollida.

                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Hämmastav vaidlus. Kusagil ajakirjas või veebisaidil nägin ma Urmarit Rakvere pressiesindajana
                    Ajakirja Eesti Jalgpall andmetel juba teist hooaega vähemalt

                    Kommentaar


                      Jõudsin eilsele mängule kerge hilinemisega ja siis tundus rahvast mängul olevat rohkem kui kirja läks (115), isegi mõned Russia kirjadega joped olid end idast kohale vedanud. See-eest teine poolaeg tõmbas staadioni ümbruses küll üsna hõredaks. Tea kas rahvas oli juba nii kindel võidus ja külmapelgus sundis varem lahkuma.. Igatahes eilne suureskooriline võidumäng tegi küll tuju heaks. Derbides Kiviõliga juba väravad löömata ei jää. Algus meenutas kohtumist Kurega, aga õnneks lõpp nõnda pingeliseks ei kiskunud. Selle mängu pealt on nüüd aga hea duublitele vastu astuda. Kahju vaid, et Trasbergi me rohkem enne suve ei näe.

                      Järgmised viis kohtumist: Levadia II (kodus), Infonet II (võõrsil), Kalju II (võõrsil), Flora II (kodus) ja Tallinna Kalev (kodus). Usun, et Leva vastu võime praeguse hoo pealt isegi üllatada, aga Infonet nädala sees võõrsil tuleb kindlasti väga raske mäng.

                      -e- videopilti kah. Akimi teine ehk 3:1 värav on küll kenake (2:37).

                      Kommentaar


                        Obs, võit! Tuli küll raskelt, aga tuli. Korralik värav väravas mäng. Vähemalt homseni saame nautida tabeliliidri rolli. Ning vanameister on lihtsalt hämmastav.

                        Kommentaar


                          See, mida teeb Akim on lihtsalt ebareaalne. Kolmas võit järjest ja kolmas mäng järjest ning igas mängus on Akimov kaks ära löönud. Ljaši ja Akimovi duo on hetkel vist üks ohtlikuimaid. Positiivse poole pealt tegi Gull debüüdi ning Hang ka pingil hea relv võtta.

                          Infonet II tuleb vägavägaväga raske. Loodan, et kutid suudavad pea selge hoida ja koosseisuprobleeme ei teki. Võitlus on kõige olulisem. Ma arvan, et praeguse hea mängupildi võti on stabiilne koosseis. Kaitseliin enamjaolt koguaeg sama olnud ning kokkumäng sujub väga hästi, aga loorberitele puhkama jääda kindlasti ei tohi.

                          Kommentaar


                            Viies kaotuseta mäng järjest, peab meeldima. Viik võõrsil Infoneti duubliga on tubli tulemus. Hooaja algus on igatahes näidanud, et kannatab mängida kõigiga, aga eks näis mis homme Hiiul juhtuma hakkab. Meeldiv ka, et vanem Reimal sai vahetusest sekkudes debüütvärava kirja ja Äl on oodatust varem platsil. Loodetavasti kogub kiirelt vormi ja püsib terve. Kui veel veidi optimismist õhetada, siis duublilgi tõotab vähe kobedamat hooaega kui mullune.

                            Kommentaar


                              Kahjuks viimased paar mängu nõnda õnnelikult läinud ei ole. On tulnud tunnistada nii Flora kui ka Kalju noorte üheväravalist paremust. Eilse kohtumise esimene poolaeg oli üsna katastroofiline. Kui pool mänguajast sai mõeldud, et ehk isegi hea, et kaameramees puhkepäeva võttis, siis teisest poolest on küll kahju. Vanameistri soorituse oleks võinud ikka jäädvustatud saada.

                              Üldiselt aga andis Dubaisse f5wc-le läinud pallivõlurite ja vigaste eemalolek kõvasti tunda, aga õnneks võtsid olemasolevad end teisel poolajal kokku ja leidsid tuhhi üles. Eesotsas taaskord Akimoviga, kes sai kübaraga maha. Sel kuul juba 7 väravat löönud, hull vana. Ning kui juba lööb, siis vähemalt kaks korraga. Kuigi lõpus tundus meie alaealine keskväli üsna hädas olevat, said nad väärt kogemuse. Eriti John-Eric Juht, kes sai oma jalgpallurikarjääri meeste sarja teise täismängu (esiliiga tasandil esimese). Viimastel sekunditel oli ka Hangul pöördelt hea võimalus seisuks 4:4 teha, aga see oleks vast juba liiga muinasjutuline comeback olnud ja nõnda arvas ka Nurmik.

                              Neljapäev õhtul saame Kalevi vastu oma esimese murumängu ning ühtlasi saab ka liigahooaja avaringile joon alla tõmmatud.

                              -e- Kurat, hetkel esiliiga suurimate väravaküttide edetabelit juhtiva Akimovi jalgpall.ee profiilipilt on küll mõnusalt retro, aga ehk saab seda värskendada? Urmar, mis arvad, kas seda annab sul hõlpsalt teha? Või tuleb seda asja teist liini pidi ajada.


                              Hattricki puhul vast paslik pilti ka jagada.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Kahjuks viimased paar mängu nõnda õnnelikult läinud ei ole. On tulnud tunnistada nii Flora kui ka Kalju noorte üheväravalist paremust. Eilse kohtumise esimene poolaeg oli üsna katastroofiline. Kui pool mänguajast sai mõeldud, et ehk isegi hea, et kaameramees puhkepäeva võttis, siis teisest poolest on küll kahju. Vanameistri soorituse oleks võinud ikka jäädvustatud saada.

                                Üldiselt aga andis Dubaisse f5wc-le läinud pallivõlurite ja vigaste eemalolek kõvasti tunda, aga õnneks võtsid olemasolevad end teisel poolajal kokku ja leidsid tuhhi üles. Eesotsas taaskord Akimoviga, kes sai kübaraga maha. Sel kuul juba 7 väravat löönud, hull vana. Ning kui juba lööb, siis vähemalt kaks korraga. Kuigi lõpus tundus meie alaealine keskväli üsna hädas olevat, said nad väärt kogemuse. Eriti John-Eric Juht, kes sai oma jalgpallurikarjääri meeste sarja teise täismängu (esiliiga tasandil esimese). Viimastel sekunditel oli ka Hangul pöördelt hea võimalus seisuks 4:4 teha, aga see oleks vast juba liiga muinasjutuline comeback olnud ja nõnda arvas ka Nurmik.

                                Neljapäev õhtul saame Kalevi vastu oma esimese murumängu ning ühtlasi saab ka liigahooaja avaringile joon alla tõmmatud.

                                -e- Kurat, hetkel esiliiga suurimate väravaküttide edetabelit juhtiva Akimovi jalgpall.ee profiilipilt on küll mõnusalt retro, aga ehk saab seda värskendada? Urmar, mis arvad, kas seda annab sul hõlpsalt teha? Või tuleb seda asja teist liini pidi ajada.


                                Hattricki puhul vast paslik pilti ka jagada.
                                Pigem tuleks foto ikkagi liitu saata, näiteks comp@jalgpall.ee. Mina ei saa seal fotosid vahetada. Aga vahetamine kuluks ära küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X