320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mrtnkschn Vaata postitust
    Võib-olla keegi asjapulkadest oskaks vastata, et mismõttega on u21-s hoida noori mängijaid, kui nad mängu ei saa, sest esinduse kaitseliinil on vaja enesekindlust koguda? Kamoon mehed?
    Ei ole küll asjapulk, aga mängitud on ainult kaks mängu, hooaeg on pikk ja küll kõik saavad oma võimaluse. Tippspordi esmane prioriteet on siiski esindusmeeskond ja sellega seonduv, aga Paide praegused tulemused panevad küll kulmu kergitama. Niivõrd tugeva koosseisuga Viimsile 4:1 kaotada on ikka väga-väga üllatav.

    Kommentaar


      Ega nimi sãrgil või paberil ei mängi! Valge ja Dzumadil näiteks tasemelt täitsa II liiga mehed.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
        Ega nimi sãrgil või paberil ei mängi! Valge ja Dzumadil näiteks tasemelt täitsa II liiga mehed.
        Kukebal on siis III liiga tasemel mängija?

        Kommentaar


          Rahvaliiga

          Kommentaar


            Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
            Ega nimi sãrgil või paberil ei mängi! Valge ja Dzumadil näiteks tasemelt täitsa II liiga mehed.
            Džumadili ei ole niimoodi jälginud, ei oska öelda, aga Valge kohta tuleb sul küll sõnu süüa veel...

            Kommentaar


              Algselt postitas Kustavs Vaata postitust
              Rahvaliiga
              ma omaaegse rahvaliiga võitjana peaks siis ka kõrgliiga debüüdi ilmselt ikka ära tegema.

              Kommentaar


                Vahet ei ole, kas oleks hoidnud 0-0 ära või mitte, Paide on hetkel ikka sitt. Täna lihtsalt joppas, et puur täis ei taotud. Karofeld väljendas kurbust mängujärgselt, et Kalju selle "ühe" ära lõi. Kurb peaks olema, et Kaljul 10 sajaprotsendilist võimalust oli.

                Umbes 50nda minuti nurgalöögi lahtimängimine Jasperi ja Vainumäe poolt vastasele kiiresse iseloomustab ideaalselt tänavust Paidet. Ühelt poolt püütakse enesekindlalt mängida lahtist, ilusat söödumängu, teisalt kvaliteet, et seda teha, on täiesti puudulik. Võtame näiteks talendika Vainumäe - jah, hästi liikuv, tehniline kutt, aga tema eksimuste % on metsik ja kasutegur meeskonnale üliväike. Jasper ja Hanson on kiired ja tehnilised, nad võivad küll teatud olukordades vastasele hästi ära teha, aga iga teine sööt on eksimus ja puudub kvaliteet, et teravus realiseerida väravaks. Novapashin endiselt kohatäide, kogu kaitseliin üsna kehv. Positiivne, et Vahi pärast kohutavat mängu pingile istutati. Oma koha minu arust välja mänginud vaid Sinilaid ja Järva.

                Selge see, et noor sats, kui vaadata mitme aasta perpektiivis, siis ilmselt kõik hästi. Oleneb eesmärkidest. Kui eesmärk on pandud 5. koht, siis see ei ole reaalne. Zahovaiko ütles, et poisid mängivad veel naiivselt. Ei, kui eesmärk on esiviisik, siis Zahovaiko komplekteeritus on naiivne.

                Tänavuse hooaja kontekstis tuleb vaid loota, et poisid arenevad kiirelt, Varendi ja Frolov saavad vormi ja tõuseme Narva ja Sillamäe tasemele. Praegune tase on võrdne Viljandi ja Pärnuga, ilmselt pikema pingi tõttu ikka neid edestame.

                Kommentaar


                  Kaitses kohutav korralagedus ja Jasper veel õudsam kui kaks vooru tagasi Viljandi vastu. Kalju oli ka schei, sellepärast see skoor viisakaks jäi, aga peavalu on Paides küll ja veel, kahjuks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust

                    Tänavuse hooaja kontekstis tuleb vaid loota, et poisid arenevad kiirelt, Varendi ja Frolov saavad vormi ja tõuseme Narva ja Sillamäe tasemele. Praegune tase on võrdne Viljandi ja Pärnuga, ilmselt pikema pingi tõttu ikka neid edestame.
                    Paistab, et minu lootused kiirest arengust on täide läinud, viimased voorud, kaasa arvatud 0-3 Floralt saadud kaotus, on mängupilt palju-palju parem. Tõtt öelda pole aastaid sellise intensiivse huviga Paide mänge jälginud.

                    Ma olin üsna skpeptiline, kui Frolov Paidega liitus. Flora särgis ei ole ta mulle kunagi muljet avaldanud, aga viimaste voorudega on ta näidanud, et olen teda täielikult alahinnanud. Lihtsalt ulme, kui kasulik ta meeskonnale on, tõeline võitleja ja kapten. Üleplatsimees.

                    Ootasin huviga Tammekaga mängu, kuna Tartu on nii sümpaatne tänavu olnud. Tartu peatreenerite tandem on küll sellest satsist maksimumi välja imenud, meeskondlikult mängitakse ikka väga hästi, ent individuaalselt olid Paide mängijad ikka mäekõrguselt Tammekast üle. Usun, et suve lõpus juba ollakse Tammekast selgelt üle, täna oleme veel võrdsed, sest teeme kuradi palju prohmakaid kaitses ja rünnakul jäeb i-le täpp panemata.

                    Lahe on ka see, et väljaku kõrvalt on näha, kuidas Slava on toonud meeskonda üksteise toetamise aura, pole mingit mölisemist, kui läheb valesti, siis julgustatakse. Hea näide oli, kui Vainumäe ja äkki Lilander mängisid karistuslöögi lahti vastasele kiiresse(juhtub tänavuse Paide puhul vähemalt faking korra mängus ), siis polnud mingit seletamist ja terve meeskond töötas kohe tagasi. Ühelt poolt ajab närvi, et selliseid kreatiivseid, ent ebaõnnestunuid, lahendusi tehakse, teisalt ikka sügav respekt, et ei väristata jalga ja Slava julgustab kutte lähenema jalgpallile mittestandardselt.

                    Kommentaar


                      Froloviga koos on esindusmeeskond oma mänguvankri saanud käima, aga mind üllatavad duubli niivõrd kesised tulemused ELB-s (arvestades et päris mitmetes mängudes on suures ulatuses kasutatud ka esindusmeeskonna mängijaid). Tänagi koos Kanneli, Novopashini, Valge, Turi, Padari ja Koskoriga mängides täiesti mitte midagi ütleva Kalju vastu 1:1. Mänge pole oma silmaga näinud, aga 1-3-4 on sellised pehmeltöeldes ootamatult viletsad resultaadid. Mulle tundub, et koosseisu poolest peaks Paide ELB-s võitlema esikohtade eest. Võimalik on muidugi ka see, et mitmeid noormängijaid olen ma üle hinnanud ja on ikka väga selged põhjused, miks jäi läbilöök või on vähemalt seni jäänud läbilöök tegemata kõrgemal tasemel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Froloviga koos on esindusmeeskond oma mänguvankri saanud käima, aga mind üllatavad duubli niivõrd kesised tulemused ELB-s (arvestades et päris mitmetes mängudes on suures ulatuses kasutatud ka esindusmeeskonna mängijaid). Tänagi koos Kanneli, Novopashini, Valge, Turi, Padari ja Koskoriga mängides täiesti mitte midagi ütleva Kalju vastu 1:1. Mänge pole oma silmaga näinud, aga 1-3-4 on sellised pehmeltöeldes ootamatult viletsad resultaadid. Mulle tundub, et koosseisu poolest peaks Paide ELB-s võitlema esikohtade eest. Võimalik on muidugi ka see, et mitmeid noormängijaid olen ma üle hinnanud ja on ikka väga selged põhjused, miks jäi läbilöök või on vähemalt seni jäänud läbilöök tegemata kõrgemal tasemel.
                        Ise näinud kõike kodumänge + võõrsilmäng Viimsiga ja ülejäänud videost. Suurem punktisaak jäänud realiseerimise taha. Eile ma ütleks, et koosseisule vaatamata pigem vääris võitu Kalju U21. Hooaja avamängus Kalev U21-ga oli avapoolajal pallivaldamine ehk mingi 80-20, aga löögi ainult 1. Vahetuste järel sai Kalev mängu sisse ja õnnestus viigistada. Tammeka U21 mäng ja 0:6, seal oli Tammeka selgelt üle. Kohtla-Järvega, jällegi suurem osa ajast KJ istus kaitses, aga tegi seda edukalt ja 0:0. Nõrga koosseisuga Sillamäe 5:0 kõrval ülejäänud võõrsilmängud on kaotatud, aga vähemalt Keila ja Raasiku mängudest võinuks paremal päeval ka skoor teistpidi olla. Duubli oma koosseisu sünniaastad on enamikel 2000 ja sellisel tasemel kogemust veel napib. Kokkuvõtvalt - kõigi vastu on võiduvõimalus, aga kõigile võime ka kaotada.

                        Kommentaar


                          Romario on meil nii kõva mees juba, et mänge nägemata jagab siin oma targutusi. Vanasti nimetati seda peapöörituseks edusammudest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Romario on meil nii kõva mees juba, et mänge nägemata jagab siin oma targutusi. Vanasti nimetati seda peapöörituseks edusammudest.
                            Kas Poliakovile on assist juba lisatud?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kas Poliakovile on assist juba lisatud?
                              Läheb küll teemast välja, aga olgu pealegi, vastan, et ei ole lisatud veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas znaaga Vaata postitust
                                Ise näinud kõike kodumänge + võõrsilmäng Viimsiga ja ülejäänud videost. Suurem punktisaak jäänud realiseerimise taha. Eile ma ütleks, et koosseisule vaatamata pigem vääris võitu Kalju U21. Hooaja avamängus Kalev U21-ga oli avapoolajal pallivaldamine ehk mingi 80-20, aga löögi ainult 1. Vahetuste järel sai Kalev mängu sisse ja õnnestus viigistada. Tammeka U21 mäng ja 0:6, seal oli Tammeka selgelt üle. Kohtla-Järvega, jällegi suurem osa ajast KJ istus kaitses, aga tegi seda edukalt ja 0:0. Nõrga koosseisuga Sillamäe 5:0 kõrval ülejäänud võõrsilmängud on kaotatud, aga vähemalt Keila ja Raasiku mängudest võinuks paremal päeval ka skoor teistpidi olla. Duubli oma koosseisu sünniaastad on enamikel 2000 ja sellisel tasemel kogemust veel napib. Kokkuvõtvalt - kõigi vastu on võiduvõimalus, aga kõigile võime ka kaotada.
                                Tänud ülevaate eest.

                                Urmarile oleks nii mõndagi öelda, aga nagu viimased päevad on näidanud, siis see tegevus oleks mõttetu. Üleüldse tundub targem teda ignoreerida. Üle kümne aasta olen siin foorumis tegutsenud niimoodi, et pole olnud vaja kellegi postitusi blokeerida, aga tundub vägisi, et närvide säästmiseks oleks antud isiku puhul see siiski vajalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X