320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Kuidas puutub eelmise hooaja kasutegur Neemelo isiklikku rahulolematusse väheste mänguminutite suhtes?
    On fakte ka või pakud puusalt?

    Kommentaar


      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
      On fakte ka või pakud puusalt?
      Tirid kommentaarist välja sellise tsitaadi
      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust

      Võib-olla polnud ta ka liigselt rahul Kaljus saadud mänguminutite ja vahetusmehe rolliga viimasel ajal.
      Ja räägid mingist kasutegurist
      Mis krdi fakte sa tahad?
      Loe uuesti nahkpea jutt läbi kui muidu aru ei saanud
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Tirid kommentaarist välja sellise tsitaadi

        Ja räägid mingist kasutegurist
        Mis krdi fakte sa tahad?
        Loe uuesti nahkpea jutt läbi kui muidu aru ei saanud
        Katsu ise süveneda ja aru saada. Kui fakte pole Neemelo rahulolematuse kohta, siis pole mõtet sellist juttu ajada, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Treener teab vast kõige paremini milleks mees väljakul võimeline on ja milline kasutegur. Kui teeb viimase 20 minutiga vajaliku ära, siis pole mõtet teda 90 minutit jooksutada. Vaata Neemelo vanust!

        Kommentaar


          Praegu on FC Lelle, toona oli Flora süsteemis Lelle SK.

          Kommentaar


            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
            Katsu ise süveneda ja aru saada. Kui fakte pole Neemelo rahulolematuse kohta, siis pole mõtet sellist juttu ajada, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Treener teab vast kõige paremini milleks mees väljakul võimeline on ja milline kasutegur. Kui teeb viimase 20 minutiga vajaliku ära, siis pole mõtet teda 90 minutit jooksutada. Vaata Neemelo vanust!
            Mis sõna sulle arusaamatuks jäi sellest lausest mida nahkpea kommentaarist välja rebisid ja tsiteerisid ning millele vastasid kasuteguri jutuga ja nüüd " treener teab"?
            Vaata järgi mida sôna " võib olla" tähendab

            Miks ma üldse vaevun....
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Mis sõna sulle arusaamatuks jäi sellest lausest mida nahkpea kommentaarist välja rebisid ja tsiteerisid ning millele vastasid kasuteguri jutuga ja nüüd " treener teab"?
              Vaata järgi mida sôna " võib olla" tähendab
              Justnimelt, vaata järgi - kuidas saab "võib olla"' pakkumisest "isikliku rahulolematuse" välja lugeda?

              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Kuidas puutub eelmise hooaja kasutegur Neemelo isiklikku rahulolematusse väheste mänguminutite suhtes?
              Nahkpea väidab, et võib olla oli mänguminuteid liiga vähe. Ma väidan, et talle anti vanuse kohta täpselt parasjagu mänguminuteid ja ta tegi oma osa ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                Nahkpea väidab, et võib olla oli mänguminuteid liiga vähe. Ma väidan, et talle anti vanuse kohta täpselt parasjagu mänguminuteid ja ta tegi oma osa ära.
                Mingi mängujärgse intervjuu ajal Neemelo valgustas, et olla Frantsevilt mänguaja kohta küsinud. Ju siis midagi ikka kripeldas või tundis, et on võimeline ka enamaks. Loomulikult ei pruugi kõigel sel Paidesse siirdumisega üldse midagi pistmist olla, sinna minek oli nii ehk naa ajaküsimus.

                Aga kui sulle igasugune pisike spekulatsioon nii vastukarva käib ja ainult fakte taga ajad, siis no ma ei tea, kas foorum on üldse paslik koht sul hängida. Spekuleerimine on niivõrd-kuivõrd ikka jalgpallihuviliste pärusmaa.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  Seletage ära, mis värk selle Neemelo kasvatajaklubiga on? Oli Lelle Flora süsteemis, siis võttis selle koha Paide Flora vms, millest hiljem sai Paide Linnameeskond. Samas mingi Lelle on ka nüüd ju?
                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Praegu on FC Lelle, toona oli Flora süsteemis Lelle SK.
                  FC Lelle oli samuti Flora süsteemis kuni 2003. Neemelo mängis just selles Lelles (millest sai 2004 Paide LM). Paide KTM peaks olema igaljuhul.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Mingi mängujärgse intervjuu ajal Neemelo valgustas, et olla Frantsevilt mänguaja kohta küsinud. Ju siis midagi ikka kripeldas või tundis, et on võimeline ka enamaks. Loomulikult ei pruugi kõigel sel Paidesse siirdumisega üldse midagi pistmist olla, sinna minek oli nii ehk naa ajaküsimus.
                    Mingi täisajaga mängu järel ütles Neemelo, et mängu lõpus tekkis väsimus. Vaadates ka vanust ja kui "vilkalt" ta viimasel ajal väljakul liikus, siis on see lühem mänguaeg täiesti loogiline.

                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Aga kui sulle igasugune pisike spekulatsioon nii vastukarva käib ja ainult fakte taga ajad, siis no ma ei tea, kas foorum on üldse paslik koht sul hängida. Spekuleerimine on niivõrd-kuivõrd ikka jalgpallihuviliste pärusmaa.
                    Oli sinu spekulatsioon ja minu spekulatsioon. Mille alusel sinu oma parem on kui minu ja automaatselt postulaadiks muutub? Vastukarva käis spekulatsioon hoopis kolmandale.

                    PS. Küsin üle kas nahkpea määrab kes võib foorumis olla ja mida öelda?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                      Oli sinu spekulatsioon ja minu spekulatsioon. Mille alusel sinu oma parem on kui minu ja automaatselt postulaadiks muutub? Vastukarva käis spekulatsioon hoopis kolmandale.

                      PS. Küsin üle kas nahkpea määrab kes võib foorumis olla ja mida öelda?
                      Ei, miks. Vaba maa ja vaba foorum.

                      Sa nõudsid fakte Neemelo rahulolematuse kohta. Ma ei väitnud, et see üldse võis mingi tegur olla, aga see VÕIS olla. Tundub, et Neemelo mängunälg pole kuhugi kadunud ja ses mõttes ka loogiline minna sinna, kus seda aega rohkem võimaldatakse. Ja ei tasu selles vanuses ka nii kinni olla. Kalju standardite jaoks ehk tõesti jäi väheks ja mitte niivõrd vanuseliselt kui lihtsalt parem(ad) oli ees. 35-selt tehakse veel nii siin kui sealpool piiri tegusid.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                        Mingi täisajaga mängu järel ütles Neemelo, et mängu lõpus tekkis väsimus. Vaadates ka vanust ja kui "vilkalt" ta viimasel ajal väljakul liikus, siis on see lühem mänguaeg täiesti loogiline.



                        Oli sinu spekulatsioon ja minu spekulatsioon. Mille alusel sinu oma parem on kui minu ja automaatselt postulaadiks muutub? Vastukarva käis spekulatsioon hoopis kolmandale.

                        PS. Küsin üle kas nahkpea määrab kes võib foorumis olla ja mida öelda?
                        Mees, kui sa igat sulle esitatud küsimust rünnakuna enda vastu võtad, siis on sul probleem.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          Mees, kui sa igat sulle esitatud küsimust rünnakuna enda vastu võtad, siis on sul probleem.
                          Loe teema uuesti läbi - minu arvamuse peale läks üks teine leili. Probleem tekib siis kui kästakse vait olla ja mitte arvamust avaldada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                            Loe teema uuesti läbi - minu arvamuse peale läks üks teine leili. Probleem tekib siis kui kästakse vait olla ja mitte arvamust avaldada.
                            Päriselt?
                            Näita teistele ka seda postitust kus sul keegi vait olla käsib?
                            Kes leili läks?
                            Kordan küsimust- kuidas on nahkpea spekulatsioon, et karu enda ambitsioonid mänguminutite suhtes on suuremad kui ta kaljus sai, seotud tema kasuteguriga sel hooajal?
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Päriselt?
                              Näita teistele ka seda postitust kus sul keegi vait olla käsib?

                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Aga kui sulle igasugune pisike spekulatsioon nii vastukarva käib ja ainult fakte taga ajad, siis no ma ei tea, kas foorum on üldse paslik koht sul hängida.
                              Kes leili läks?

                              sina

                              Algselt postitas marcello Vaata postitust
                              Mis krdi fakte sa tahad?
                              Loe uuesti nahkpea jutt läbi kui muidu aru ei saanud

                              Kordan küsimust- kuidas on nahkpea spekulatsioon, et karu enda ambitsioonid mänguminutite suhtes on suuremad kui ta kaljus sai, seotud tema kasuteguriga sel hooajal?
                              Niikaua kuni tegemist ei ole faktiga võib spekulatsioone teha mitmesuguseid. Nahkpea ütles, et arvab, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Ma ütlesin, et sai piisavalt ja seda näitab statistika. Tegelikult oli Neemelo Paidesse minek juba ammu päevakorral ja mingit sügavat põhjust sellel (võib-olla) polegi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                                Niikaua kuni tegemist ei ole faktiga võib spekulatsioone teha mitmesuguseid. Nahkpea ütles, et arvab, et ei saanud piisavalt mänguminuteid. Ma ütlesin, et sai piisavalt ja seda näitab statistika. Tegelikult oli Neemelo Paidesse minek juba ammu päevakorral ja mingit sügavat põhjust sellel (võib-olla) polegi.
                                Seda, kas Neemelo sai minuteid enda arvates piisavalt või mitte, ei tea meist siin mitte keegi. Seega sinu "MA ÜTLESIN, ET TA SAI JA SEDA NÄITAB STATISTIKA!" ei oma siin mitte mingit rolli. Tõenäoliselt objektiivselt võttes ta sai neid minuteid piisavalt jah, kuid kas seda ka Neemelo enda arust? Selles kogu kühvel ongi. Kaua sa jaurad?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X