320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noored kahtlustavad ju koheselt tsüklis viibimist, kui mõne päevane habe ajamata on.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Mis tal siis viga oli? Minu arust oli küll vinks-vonks ja jutt oli ka asjalik ning sümpaatne.
      Ok, ju siis polnud pesus ammu käinud ning polnud aega habet ajada. Aga kuuldavasti juba Levadias viimasel aastal olid tal probleemid alkoholiga.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ok, ju siis polnud pesus ammu käinud ning polnud aega habet ajada. Aga kuuldavasti juba Levadias viimasel aastal olid tal probleemid alkoholiga.
        ma olen jälle kuulnud, et kõik kõrgushüppajad suitsetavad
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          ma olen jälle kuulnud, et kõik kõrgushüppajad suitsetavad
          Tean üht, kes ei suitseta.

          A üks jälle joob, näe http://www.youtube.com/watch?v=ENR31...eature=related

          Kommentaar




            Viki räägib elust - olust.

            Kommentaar


              siin on liikuvas pildis Paide LM - FC Viljandi mängu ainus värav, möödalöödud penalti ja veel mitmed momendid:
              kaadris on mängu ainuke värav:0:1 - ´20 - Ott Ottis (kahjuks on puudu Sander Sinilaiu sööt ja Ottise triblingu algus),+ Paide penaltiolukord ´87ja veel mitme...

              Kommentaar


                Kas mängul tehtud pilte on võimalik ka kuskilt näha?

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Mängul tegelikult ei olnud viga, juhtus olema väga kehv päev lihtsalt. Viljandi poolelt peaks esile tooma Jaan Leimanni, ulme, mida kutt esimene poolaeg tegi. Paide poolelt oli minu arust parim Lauri Ellram, ta võiks rohkem mänguaega saada.

                    Kommentaar


                      Paidele 3 punast, pole paha. Mis juhtus? Poisid sõid poolajal suppi, mis lõi põhja alt ära?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Eeldan, et neil kolmel mehel vaja tööl olla ja see oli parim "vabandus" järgmiselt mängult puudumiseks

                        Aga see kõigest minu teooria

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                          Eeldan, et neil kolmel mehel vaja tööl olla ja see oli parim "vabandus" järgmiselt mängult puudumiseks
                          Aga see kõigest minu teooria
                          Muidugi, mis need väiksed trahvid, mis punasega kaasnevad, ära ei ole. Päevapalk on ju räigelt kõrge ja klubil raha on!
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Muidugi, mis need väiksed trahvid, mis punasega kaasnevad, ära ei ole. Päevapalk on ju räigelt kõrge ja klubil raha on!
                            Soomes pidavat ehitusel päris hea palk olema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                              Soomes pidavat ehitusel päris hea palk olema.
                              Kes teab, see teab!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Kes teab, see teab!
                                mõttetu postitus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X