320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ats Purje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Atsi värav:

    Ολα τα τελευταία αθλητικά νέα Κύπρου στο Goal News, το απόλυτο αθλητικό site. Αθλητική ενημέρωση για Ποδόσφαιρο, Μπάσκετ με Παρασκήνια, Απόψεις, Βαθμολογίες.

    Kommentaar


      Talle paistab see Küprose soe kliima sobima jah. Lisaks on vist vähe boosti lisanud isaks saamine. Vähemalt tähistamise põhjal tundub nii. Ja muidugi on hea näha, et klubi särgil sinimustvalge trikoloor.

      Kommentaar


        Sai vist värava tähistamise eest kollase ka.

        Kommentaar


          Paphos mängis eile kuulsa Anorthosisega võõrsil 1-1 viiki. Ats andis väravasöödu ja sai korkidega perse nii, et see tuli tagasi kinni õmmelda.

          Siin on mängu kokkuvõte: http://www.sentragoal.com.cy/summary...pubid=82584698

          Kommentaar


            Mis kohta ta seal tavaliselt mängib?

            Kommentaar


              Viimases mängus oli üksik kesktormaja. Tavaliselt peaks vasak äär olema. Või varumees.

              Kommentaar


                Wow, ta kodukal ülaribal lausa topelt!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Küprose karikasarja esimese ringi teises kohtumises aitas Eesti koondise ründaja Ats Purje oma tööandja AE Paphose 4:3 võidule, lüües mängu viimase värava, mis viis klubi kahe heitluse kokkuvõttes ka edasi.

                  Juba kolmandal minutil Küprose tugevuselt teises liigas palliva PAEEK-i vastu kaotusseisu jäänud Paphos suutis küll 63. minutiks seisu 3:1 enda kasuks pöörata, ent külalised võitlesid isuga, viigistades 81. minutiks Vasilou tabamusest skoori.

                  Vaid mõni hetk enne normaalaja lõppu sai aga jala valgeks Ats Purje, kes Paphosele 4:3 võidu tõi. Kahe mängu kokkuvõttes alistati PAEEK 7:5.
                  Vot nii.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Purje tundub küll klubi eest mängides heal tasemel olevat, aga koondises on tema kasutegur minusilmis väikseks jäänud. Miks üldse minna isegi Eestist väiksemasse riiki? Seletage keegi targem ära, mina sellest aru ei saa. See on sama imelik kui Operi 1 aasta kuskil Hiinas. Ainult raha loeb?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                      Purje tundub küll klubi eest mängides heal tasemel olevat, aga koondises on tema kasutegur minusilmis väikseks jäänud. Miks üldse minna isegi Eestist väiksemasse riiki? Seletage keegi targem ära, mina sellest aru ei saa. See on sama imelik kui Operi 1 aasta kuskil Hiinas. Ainult raha loeb?
                      Äkki tugevam tase, kordades suurem publiku arv, suuremad palgad, soojem kliima, suurem võimalus kuhugi edasi tõusta? Igas mõttes parem, kui siin Paide või Kuressaare vastu mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                        Purje tundub küll klubi eest mängides heal tasemel olevat, aga koondises on tema kasutegur minusilmis väikseks jäänud. Miks üldse minna isegi Eestist väiksemasse riiki? Seletage keegi targem ära, mina sellest aru ei saa. See on sama imelik kui Operi 1 aasta kuskil Hiinas. Ainult raha loeb?
                        Ma ei tea kust alustada, sa tundud idioot olevat. Kõige parem on see, et Purje mängib Eestist väiksemast riigis, mis on nagu see kui Oper mängis Hiinas. Mida? Kus nad mängima peaksid siis?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas guccimucci Vaata postitust
                          Purje tundub küll klubi eest mängides heal tasemel olevat, aga koondises on tema kasutegur minusilmis väikseks jäänud. Miks üldse minna isegi Eestist väiksemasse riiki? Seletage keegi targem ära, mina sellest aru ei saa. See on sama imelik kui Operi 1 aasta kuskil Hiinas. Ainult raha loeb?
                          sinu loogika järgi siis ei tasu Taani ega Hollandisse samuti rutata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                            ... sa tundud idioot olevat...
                            Nii armas on lugeda, kuidas ühe üsna konkreetse küsimuse põhjal antakse "adekvaatne" diagnoos inimese vaimse tervise ja võimekuse kohta. Samas ei suudeta oma vaimse taseme juures kõige lihtsamale küsimusele isegi paarisõnalist vastust formuleerida. Ma ei tahaks laskuda hinnangute ja diagnooside andmiseni, kuid erilist vaimset teravust ma siiski leida ei suuda. Kuid nürilgi pliiatsil on ühiskonnas oma funktsioon täita.

                            Vabandust OT pärast.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                              Nii armas on lugeda, kuidas ühe üsna konkreetse küsimuse põhjal antakse "adekvaatne" diagnoos inimese vaimse tervise ja võimekuse kohta. Samas ei suudeta oma vaimse taseme juures kõige lihtsamale küsimusele isegi paarisõnalist vastust formuleerida. Ma ei tahaks laskuda hinnangute ja diagnooside andmiseni, kuid erilist vaimset teravust ma siiski leida ei suuda. Kuid nürilgi pliiatsil on ühiskonnas oma funktsioon täita.

                              Vabandust OT pärast.
                              Sorry, et su poega/nooremat venda solvasin.

                              Kommentaar


                                Paphos kaotas jälle. Purje oli põhis nagu uue treeneriga enam-vähem alati. Nad mängivad umbes 3-4-3 ja ta siblib ringi seal ülemises kolmes. See mäng tegi ta ühe kena daivi/talle tehti kastis viga ja ta andis päris hea läbisöödu Tiagole(näeb välja nagu Leandro Barbosa), kes lõi palli küljevõrku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X