320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaimar Saag (Viljandi JK Tulevik, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nahui te virisete nii palju, tüüp annab konkreetset infot. ühest korrast aitab küll
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Kink kõmmutas ka Spartaki duubli eest ja mitte vähe,

      Kommentaar


        Venemaa superklubi ja Taani Esiliiga satsi duublid ikka vähe erineva suurusega terad või nii..

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Venemaa superklubi ja Taani Esiliiga satsi duublid ikka vähe erineva suurusega terad või nii..
          Mida ma öelda tahtsin oli see, et sa võid duublis kõmmutada küll, aga kui esindusmeeskonna vääriline sa ei ole siis sinna sa ka ei saa. Ma ei usu, et Kaimar hakkab järgmisel hooajal Taani kõrgliigas Zelinskit järgi tegema kes Aalborgi siirdudes kõmmutas vahepeal nagu noor jumal neid väravaid.

          Kommentaar


            Ma vähemalt loodan, et hakkab.

            Kommentaar


              Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
              Ma vähemalt loodan, et hakkab.
              Mis Sind Kaimari juures nii väga tõmbab?

              Kommentaar


                Tännu. Sa oled by far toredaim foorumlane.

                Kommentaar


                  Leian ta hea jalgpalluri olevat

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                    Leian ta hea jalgpalluri olevat
                    F.A.I.L !!!

                    Kommentaar


                      Ma leian ka et ta on hea jalgpallur

                      Kommentaar


                        aa teil muidu naist ei ole v kelle kallal oma inisemised ära iniseda???

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                          aa teil muidu naist ei ole v kelle kallal oma inisemised ära iniseda???
                          Anna Tännule aega. Nonii umbes 15aastat.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                            aa teil muidu naist ei ole v kelle kallal oma inisemised ära iniseda???
                            On naist, aga ta õnneks ei pea Kaimarit heaks palluriks ja siis pole põhjust iniseda

                            Kommentaar


                              Tännu, vana Su naine on?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Tännu, vana Su naine on?
                                Mu naine või? Et mis sa selle teadmisega siis pärast peale hakkad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X