320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Icebears otsib oma trennidesse mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond (klubi), kus hetkel on 14 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja sellest aastast mängib rahvaliigas. Trennid toimuvad Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
    Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatada veel meeskonda.
    Mida rohkem seda parem. Saab rohkem ja paremini mängida ja trenni teha. Kuna jalgpallis on peamine motivaator see, et saaks ka jalgpalli mängida.
    https://www.facebook.com/FCIceBears/

    Kommentaar


      Tere, otsin satsi Tallinnas. Jalgpall võõras pole ning üldiselt mängin ründaja positsiooni. Pigem madalamal tasemel

      Kommentaar


        Verivärske meeskond Jk Küsimärk otsib oma ridadesse pädevaid jalgpalli sõpru. Trenne tehakse Tallinnas ja 2 korda nädalas.
        Kel huvi siis kiri minu postkasti ja arutame seda asja täpsemalt

        Kommentaar


          FC Icebears otsib oma trennidesse mängijaid. FC Icebears on eelmise suvelõpus loodud meeskond (klubi), kus hetkel on 14 püsivat mängijat. Kõigil on varasem jalgpalli kogemus. Meeskond teeb treeninguid 2 korda nädalas ja mängib rahvaliigas. Trennid toimuvad Õismäel. Kui oled huvitatud või tekib küsimusi, anna teada ja astu treeningutest läbi. Tule ja naudi jalgpalli meeldivas keskkonnas, kasvõi niisama treeningu eesmärgil.
          Mõned on juba liitunud ja käivad koos meiega trennides, kuid soov kasvatada veel meeskonda.
          https://www.facebook.com/FCIceBears/

          Kommentaar


            Algselt postitas ensso Vaata postitust
            Leidub mõni Pärnu madalama liiga meeskond, kellel trenni mehi juurde vaja oleks ning kes teeks õhtustel aegadel trenne?
            +1.
            Kiri postkasti kui midagi on pakkuda!
            Ole sõber alati, muidu teen sust salati

            Kommentaar


              Leidub mõni kolmanda-, neljanda- või rahvaliiga tiim Tallinnas, kelle juures saaks trenni teha, praegu sügisel ja kes teeb ka trenni talveperioodil?

              Kommentaar


                Teretere!

                Kuna hooaja viimane mäng pühapäeval, siis sooviks kuskil Tallinnas trenni teha, et hoida vormi järgmiseks hooajaks . Oleks hea kui oleks III liiga sats. Ise olen FC Lelle mängija
                Miks te ehitate kui te ei ehita?
                Ma ei jõua igale poole, jumal hoidku!

                Kommentaar


                  Otsid uut meeskonda, uut treeningkohta või niisama mängimiseks kohta.
                  Siis pakun lahendust sulle FC Castovanni Eaglisis.
                  Teeme trenni N kell 21:00 ja P kell 19:30 Kotka hallis.
                  Kontakt: mart@fceagles.ee, 56450756.

                  Kommentaar


                    Tere!

                    otsin talveperioodiks võistkonda või võistkondi kus saaks E-R õhtuti al. kl 19 ja L kl 13-18 trenni teha ja ennast vormis hoida. Võiks olla 2-4. liiga meeskond. Trennipaigaks Tallinn ja soovitavalt ALCA või Kalevi kunstmuru, Lasnamäe spordikeskuse staadion, L ka Männiku. Kui on mida pakkuda, siis palun PM postkasti.

                    Tänud juba ette

                    Kommentaar


                      Ma paneks sellele viimasele postitusele +1. Olen siiani mänginud kolmandas liigas. Hetkel istun küll kaitseväes, kuid kui ma omale tallinnasse satsi leian, siis lubatakse mind trenni. Aitäh tähelepanu eest.

                      Kommentaar


                        Tallinna Jalgpalliselts otsib järgmiseks hooajaks täiendusi. Tallinna Jalgpalliselts on võistkond, kes lõpetas äsja oma esimese hooaja 4. liigas. Otsime oma võistkonda uusi mängijaid et järgmisel hooajal rühkida liigatabelis kõrgemale. Meie trennid toimuvad alates novembrist Kotka sisehallis teisipäeviti 21:00 ja Pühapäeviti TIKi saalis algusega 18:30(nii ujumistrenn kui saalitrenn). Kevadel vastavalt ilmadele kolime tagasi oma liigahooaja kodustaadionile, milleks on Kalevi kunstmurustaadion, kus teeme trenni 2 korda nädalas. Liikmemaks on igale inimesele 30 eurot, mis sisaldab treeninguid ja võistlusi. Lisainformatsiooniks kirjutage jalgpalliselts@gmail.com

                        Kommentaar


                          Tervist. Otsin Tartus klubi kus trenne teha õhtustel aegadel, võin võistelda ja osaleda ka liigas. Sobin keskväljale või ründesse. 24 aastane. Kui on pakkumisi siis kirjutage postkasti.

                          Kommentaar


                            Küsiks ka kas keegi teeb saali trenni v mängib saaliliigad kas v rahvaliigas Tallinnas ss oleks huvitatud.
                            vanus 21
                            E Pluribus unum

                            Kommentaar


                              Tere!

                              FC Helios Rahvaliiga meeskond otsib järgmiseks hooajaks täiendusi. Trennid toimuvad Reiniku staadionil esmaspäeval ja kolmapäeval 18:30 - 20:00. Eelmisel hooajal mängisime Rahvaliigas ja järgmisel hooajal mängime samuti, aga tuleviku eesmärgid on mängida liigat. Peatreener pärit Portugalist. Huvi ja lisainfo korral helista 59014005.

                              Kommentaar


                                Tere!

                                Otsin saalijalgpalli treenimisvõimalusi Tallinnas. Kolisin Tallinna ning soov oleks endiselt mängida. Viimased 3 hooaega mängisin väljas Rahvaliigat, poolkaitses erinevatel positsioonidel. Talvel olen 1-2 korda nädalas saalis mänginud viimased 5 aastat. Saalis olen pigem kaitsemängija. Vanust 23a. Kellegil midagi pakkuda, siis kirjutage mulle!

                                Tänan tähelepanu eest!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X