320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere!Otsin meeskonda(TLN),kogemust on(10a)
    Eelnevad klubid:Fc Flora ja TJK

    Kommentaar


      Tervist!

      Olen 19-aastane noormees, kes otsib endale IV liiga klubi, et saaks mängida, tööd rabada keskväljal ja hoida end heas vormis.
      Elan Tallinnas ja kooli ning teiste hobide tõttu saaksin treeningutel/mängudel käia esmaspäeviti, neljapäeviti ja reedeti.
      Minu tugevusteks on hea vastupidavus, pikkus, kohaleidmine, mängulugemine, söötmine ja visadus- mäng lõppeb siis kui vile on kõlanud, mitte 0-4 kaotusseisus.
      Olen veidi nõrk tehnika osapoolel- triblamine ei ole minu ala

      Olen mänginud jalgpalli ka varem, aga mitte tõsiselt. Kooli eest olen võidelnud küll, enamasti kasutatakse mind kaitsva poolikuna või kaitsjana pikkuse ja massi tõttu (ehkki 90 kg pole just teab mis mass). Samuti on mind aeg-ajalt kasutatud tagumise ründajana (nn. centre forward) hea kohavaliku tõttu, aga realiseerimine pole veel siiski nii heal tasemel, ehkki väravaid suudan lüüa küll, kui vaja.

      Kui on huvitatuid III või IV liiga Tallinna meeskondi, siis saatke meil või kirjutage siia foorumisse. Aitäh

      Kommentaar


        Endiselt otsin meeskonda Tartus. 4. liiga või mõni ok rahvaliiga sats, kellel plaan ka meistrivõistlusi millalgi mängima hakata.
        Vanust 25. Positsioonid millel mänginud on ründaja ja äärepoolik, aga võib ka muud katsetada. Varasemalt mänginud noorteliigat Flora noortemeeskonnas ning täiskasvanuna 4. ja 5. liigat. Viimane hooaeg kus sai tõsiselt mängitud oli 2005, peale seda tegelenud muude spordialadega.
        Siin foorumis hetke mängijaid otsinud klubide kontaktid kõrvataha pandud, eks näis..
        Varasemalt keegi kirjutanud, et Löök otsib mängijaid, on kellelgi kontakte jagada?

        Kommentaar


          jah ootan ka löögi kontakti

          Kommentaar


            Algselt postitas t2kk Vaata postitust
            Trennid on teisip 19.00 reinikul ja neljap. 19.30 reinikul . Jah , hakkame mängima neljandas liigas .
            Kas sellise lumega ka trennid? Või kuskil saalis?
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Tere!

              Otsin ka klubi Tallinnas, kus mängida ja ennast vormis hoida.
              Olen 18 aastat vana ning olen käinud paar aastat ka jalgpallitrennis. Paar aastat enam trenniga tegelenud tõsisemalt ei ole ja nüüd tahaks uuesti alustada. Tugevusteks on kindalsti see, et suudan mängida nii keskkaitses, keskväljal kui ka ründajana ning ei anna alla. Tehnika nii hea ei ole, kuid kiirus on päris korralik (60m = 7.9s).

              Kommentaar


                Tervist !

                Otsin jätkuvalt klubi Tallinnas.
                Olen 20-aastane ning mänginud eelnevad 2 hooaega IV-liigat. Vajadusel mängin kõikidel positsioonidel peale väravavahi. Tugevusteks on mitmekülgsus kuna olen tegelenud ja siiamaani tegelen ka teiste spordialadega. Avatud kõigile pakkumistele.

                Kommentaar


                  Huvitav WIZ....

                  ootasime sind kolmapäeval trenni, aga vist oli liiga külm su jaoks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Otsime mängijat

                    Tere!

                    Tartu rahvajalgpalli klubi FC Kiired Jalad otsivad uusi mängumehi. Oodatud kõik huvilised igas vanuses. Praegu teeme trenni pühapäeviti kell 17.00 Tamme staadionil, huviliste arvu kasvades tuleb ka trenne juurde. Otsime uusi motiveerituid mängijaid kellega tulevikus (järgmine hooaeg) alustada ka IV liiga mänge.

                    Huvi korral helistage 56257523- Kristjan

                    Kommentaar


                      Tere
                      PSK Alexela vajaks paari korralikku mängumeest! trenni teeme keilas..on huvi anna teada
                      nr 12

                      Kommentaar


                        Tere !

                        Rahvaliiga sats Harku Jk Sparta otsib mängumehi !

                        Võta ühendust soii@hot.ee
                        Harku Jk Sparta

                        Kommentaar


                          Tere,

                          Otsin samuti klubi Tallinnas, III või IV liiga. Eelnevalt mänginud mitmeid hooaegu IV liigas. Positsiooniks vasak poolkaitse, vasak kaitsja aga samuti teinud mõne hooaja ka väravavahina. Vanus 23.a

                          Mait.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaitKK Vaata postitust
                            Tere,

                            Otsin samuti klubi Tallinnas, III või IV liiga. Eelnevalt mänginud mitmeid hooaegu IV liigas. Positsiooniks vasak poolkaitse, vasak kaitsja aga samuti teinud mõne hooaja ka väravavahina. Vanus 23.a

                            Mait.
                            Mait, Sa oled rumal v6i pime inimene. Milleks Sa postitad siia oma kuulutust, kui n2ed, et sellel lehel otsivad 4-5 klubi omale m2ngijaid?

                            Sama jutt on ka R3mka, Wiz'i ja teamplayeriga.

                            Kui teil pole k6neaega, siis siin saab sellist luksust lubada nagu privaats6num, mis peaks k6igi eelduste kohaselt j6udma otse klubi asjapulkade postkasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TOOTSI JUNN Vaata postitust
                              Mait, Sa oled rumal v6i pime inimene. Milleks Sa postitad siia oma kuulutust, kui n2ed, et sellel lehel otsivad 4-5 klubi omale m2ngijaid?

                              Sama jutt on ka R3mka, Wiz'i ja teamplayeriga.

                              Kui teil pole k6neaega, siis siin saab sellist luksust lubada nagu privaats6num, mis peaks k6igi eelduste kohaselt j6udma otse klubi asjapulkade postkasti.
                              Ahh mis sa rahmeldad, noored poisid t2kku t2is, las otsivad endale v2ljundit jalgpalli n2ol. Parem ikka, kui kodus pelleris pihku taovad v6i m66da linna ringi patseerivad ja kellegile kolakat annavad!

                              Kommentaar


                                klubi kes otsib tartus mängijaid võtke minuga yhendust kaitsev mängija või väravavaht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X