320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti keskmist palka? Neljandas liigas? Lubage naerda. Peab ikka loll olema, raha puuga seljas.., või siis absoluutselt tühi koht jalgpallis - nii raske treenida, et õpeta nagu karusid tantsima ja magusa peale läheb enamus pappi.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Keda kotib väravate vahe ? Punktid määravad tabelis koha!

      Ausalt olete teeninud te 19 punni. Suema on 26. Arvestades et teie treener saab eesti keskmisele palgale lähedast palka siis järeldusi ma ei hakkagi ise tegema.
      4p on praegu vahe. Üsna vähe, vaatame palju hooaja lõpuks jääb. Väravate vahe kontrast meie vahel on ikka päris suur.
      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Eesti keskmist palka? Neljandas liigas?Lubage naerda. Peab ikka loll olema, raha puuga seljas.., või siis absoluutselt tühi koht jalgpallis - nii raske treenida, et õpeta nagu karusid tantsima ja magusa peale läheb enamus pappi.
      Ära usu hülge loba.

      Kommentaar


        Algselt postitas dareth Vaata postitust
        Saali teine liiga?

        edit: nonii, kui ei ole PSK Alexela, siis teises liiga nimekirjades on kolm Meelist :P
        Ei ole saali liiga.

        Kommentaar


          Tere rahvas
          Selline pakkumine siis KÕIGILE jalgpalli sõpradele, kes tahaks tegeleda jalgpalliga, aga pole veel võimalust saanud Selline punt nagu JK Viimsi, kes mängib rahvaliigas otsib uusi liikmeid(mängijaid). Kõik kellegi on vähegi soovi, siis kirjutage mulle postkasti või siis alla kommentaari. Võtame vastu kõik, kellel vähegi soovi ja huvi
          Kui saame liikmeid juurde, siis alustame ka trennidega, et järgmine hooaeg ikka teistele näidata, et millisest puust me tehtud oleme
          Kui vähegi aega ja viitsimist siis seda võib jagada, oleks tänulik
          Parimat, Lauri

          Facebookist edastan kui kellegil huvi siis PS mulle !

          Kommentaar


            Saalijalgpalli Tallinnas ?

            Kommentaar


              Viimsi FC Igiliikur ootab oma ridadesse täiendusi 2013 hooaega silmas pidades. Jube lahe oleks juba talve läbi uuematega koos trenni teha, seega see üleskutse taaskord sügisel saadetud saab. Lisainfot saab seda küsides

              Kommentaar


                Kuna minu praeguses tiimis hakkab asi ära vajuma(trenniskäijaid vähe + veel muudki), siis ootaks ka huvitavaid pakkumisi Tallinnast näiteks mõnelt rahvaliiga satsilt või miks mitte ka mõne madalama liiga klubilt. Nooruses peamiselt kahes erinevas klubis noorteliigat mänginud ja viimasel paaril hooajal enda lõbuks rahvaliigat + väiksemaid turniire.
                et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                Kommentaar


                  Samuti otsin saalijalgpalli tallinnas.

                  Kommentaar


                    Tere. Kas keegi veel väljas teeb trenni? Ühineks heameelega

                    Kommentaar


                      Sama küsimus Pärnu kohta.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Liituks mõne meeskonnaga tlnast
                        Olen enne 3 liigat mänginud, kui sellest abi no

                        Kommentaar


                          Soovin liituda P-Tallinnas trenni tegeva meeskonnaga, mis osaleb ka madalamas liigas. Olen ka ise otsinud aga tihti on kontaktid aegunud või ei saa kontakti.
                          Kahjuks avastasin jalgpalli enda jaoks alles keskoolis ja tehnika on nigel viisakalt õeldes. Varem olen mänginud korvpalli ja rugbyt ning päris noorena tegelesin aastaid judoga.
                          Hetkel käin tuttavatega korra nädalas jalgpalli mängimas Nõmmel, olen enamasti keskkaitsja või tipuründaja mängu lõpus. Enamus väravaid olen löönud peaga.

                          Pikkus:192cm
                          Kaal:90kg
                          vanus: 25a

                          Oskate soovitada kellega liituda?

                          Kommentaar


                            klubi olemas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Soovin liituda P-Tallinnas trenni tegeva meeskonnaga, mis osaleb ka madalamas liigas.
                              Oskate soovitada kellega liituda?
                              Kui ikka otsid siis ehk Tallinna Dünamo vms sobib ehk? Hetkel ei tea kus nad mängivad aga ca 6 a tagasi mängisid oma Meistriliiga kodumänge seal Sõle kooli staadionil.
                              Adiós amigos

                              Kommentaar


                                JK Tallinna Dünamo mängib II Liiga Ida/Põhi ja vaevalt neil huvi teha trenni algajaga
                                aga tänan soovitamast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X