320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna 3 liiga meeskond, Fc Olympic värbab uusi liikmeid / mängijaid. Huvi korral kirjuta siia v helista 56696281

    Kommentaar


      2014. hooajaks III liigasse tõusnud Viimsi FC Igiliikur lisaks ka heameelega mõne terava pliiatsi pinalisse. eero@fcigiliikur.com

      Kommentaar


        Tallinna 3 liiga meeskond, Fc Olympic värbab uusi liikmeid / mängijaid. Huvi korral kirjuta siia v maxix[at]hot.ee või helista 56696281

        Kommentaar


          Tartus mõni klubi kes vajab Väravavahti Või kaitset siis võib julgelt ühendust võtta

          Kommentaar


            Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
            Tartus mõni klubi kes vajab Väravavahti Või kaitset siis võib julgelt ühendust võtta
            neljap 20.00 ja teisip 20.30.MRG statal tule ja tee proovi.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaiiz Vaata postitust
              neljap 20.00 ja teisip 20.30.MRG statal tule ja tee proovi.
              teisipäeval olen kohal! jäta oma number mulle privasse

              Kommentaar


                Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                teisipäeval olen kohal! jäta oma number mulle privasse
                sorry,jääb ära sulle,ei vaja kedagi

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaiiz Vaata postitust
                  sorry,jääb ära sulle,ei vaja kedagi
                  Väga ei ole vaimustuses ka rahvaliigast Ja Fc tartust (sellega pidi tegu olema)

                  Kommentaar


                    FC Olympic otsib endiselt väravavahti! Ära ei ütleks ka väljakumängijatest. Kiri privasse või helistage 5140609
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      2014. a madalamate liigade hooaja alguseni on jäänud 1 kuu ja nädal peale.

                      Nimelt on FC Tartu esindusmeeskonda (III liiga/lõuna) tabanud ootamatu olukord, kus puudu on enim kaitsemängijatest, aga ära ei ütleks ka ründafaasi toetavatest mängumeestest.

                      Kui otsid endiselt klubi, et osaleda Eesti Meistrivõistluste III liigas hooajal 2014 Lõuna tsoonis ning oled varem mänginud vähemalt III liiga tasemel ja ülespoole, siis võta ühendust aadressil: esindus@fctartu.ee

                      Jääme omaltpoolt ootama Sinu osavõttu!
                      //

                      Kommentaar


                        PS! Ülalpool asuvas üleskutses palun kirjutada ikka aadressile esindus@fctartu.ee, mitte "fctartu@esindus.ee", nagu mul algupäraselt oli postituses kirjas. Palun segaduse pärast vabandust nende ees, kes juba ehk proovisid meiega kontakteeruda
                        //

                        Kommentaar


                          Kas Tallinnas (eelkõige Nõmme, Kristiine, Mustamäe, Õismäe, Männiku kandis) mõni neljanda liiga meeskond väljakumängijast oleks huvitatud?

                          Mõned mängud olen paar aastat tagasi teinud neljandas liigas, viimasel ajal pole palli palju puutuda saanud, ent mõningase treeninguga saaks ehk taaskord joonele.
                          See lõputu võrrand..

                          Kommentaar


                            Saatsin sulle info privasse

                            Kommentaar


                              uuriks ka et kas soovitavalt kristiine kandis keegi trenni teeb? Pole mitu head aastat palli puutunud ja oleks hea tekkinud ülekilod jälle maha joosta

                              Kommentaar


                                Pärnu JK Poseidon-Nirvaana otsib kogemustega keskkaitsjat ja väravavahti. Kui elad Pärnus ning tahad IV liigat sel hooajal tõsiselt võtta, siis võta ühendust siin teemas, privaat sõnumiga või silver@jkposeidon.ee
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X