320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Otsitakse mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas soxx Vaata postitust
    Oleks soov mängida 4.liiga põhjas..hea kui trennid oleksid õhtu poole,alates 19.30 vms ajal...Positsioon-Ründaja või keskpoolik....ajalugu kus mänginud on pikk aga vahepeal lihtsalt tekkinud väike paus ja oleks soov taas ennast vormi lüüa
    EBS Teamile kuluks 1 hea ründaja ära küll. Me küll 3.liiga põhi ja trennid ka õhtuti!

    Kommentaar


      Algselt postitas viki77 Vaata postitust
      EBS Teamile kuluks 1 hea ründaja ära küll. Me küll 3.liiga põhi ja trennid ka õhtuti!
      Üx ründaja välja pakkuda...eelmine hooaeg jäi küll vahele, kuid enne seda 3-4. liiga! Mis ajal teil trennid ja kus?

      Kommentaar


        Põhimõtteliselt oleks ka huvitatud kuskil mängimisest.
        Natuke minust... 23a. Pole varem üheski klubis mänginud, aga huvi oleks nüüd. Ei usu et päris heal tasemel olen ja vorm ka viimasel ajal langenud aga sõbrad on kiitnud ja võistlusvaimu on. Positsiooni poolest vbolla paremäär, ründav poolkaitsja või siis ründaja (aga pigem kaks esimest varianti).
        Elan tallinnas(kristiines täpsemini), nii et trennid võiks kuskil lähedal toimuda vms(autot pole) ja muidugi õhtul(19.00ni tööl).
        Kui kellegile sobin, siis võtke ühendust.

        Kommentaar


          Algselt postitas Carramba Vaata postitust
          Üx ründaja välja pakkuda...eelmine hooaeg jäi küll vahele, kuid enne seda 3-4. liiga! Mis ajal teil trennid ja kus?
          Meil trennid teisipäev ja reede kell 20.30 Kalevi staadioni kunstmuru väljakul. Täna trenni pole. Tule aga reedel kohale!

          Kommentaar


            Algselt postitas Dammu Vaata postitust
            Põhimõtteliselt oleks ka huvitatud kuskil mängimisest.
            Natuke minust... 23a. Pole varem üheski klubis mänginud, aga huvi oleks nüüd. Ei usu et päris heal tasemel olen ja vorm ka viimasel ajal langenud aga sõbrad on kiitnud ja võistlusvaimu on. Positsiooni poolest vbolla paremäär, ründav poolkaitsja või siis ründaja (aga pigem kaks esimest varianti).
            Elan tallinnas(kristiines täpsemini), nii et trennid võiks kuskil lähedal toimuda vms(autot pole) ja muidugi õhtul(19.00ni tööl).
            Kui kellegile sobin, siis võtke ühendust.
            Ei ole siis ükski tiim huvitatud?

            Kommentaar


              Algselt postitas Dammu Vaata postitust
              Ei ole siis ükski tiim huvitatud?
              Soovitan soojalt mitte loota mansade aktiivsusele foorumis. Kõige parem on ise valida mõni tiim välja, kus tahaksid pallida, neile helistada/mailida ja 90% tõenäosusega kutsutakse sind kenasti trenni ja sealt edasi hargneb siis niidikene juba ise. Samuti ei ole põhjust karta seda, et pole enne mänginud. Võib olla tõesti kohe filigraanselt 10 kolli mängus ei löö, kuid amatöörliigas on kõik puujalad. Isegi need, kes aeg-ajalt mõne kena löögi kobistavad Seega julget pealehakkamist!

              Kommentaar


                tahaks kuskil mängida eeldavasti 3 või 4 liigas lõuna piirkonnas harrastus tasemel :P palli pole saanud 2 kuud puutuda Kuskil Tartu piirkonnas
                varem mänginud vv ja kaitset
                infi rohkem Traux@hot.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas prox Vaata postitust
                  Isegi need, kes aeg-ajalt mõne kena löögi kobistavad Seega julget pealehakkamist!
                  Kuss, ma olen staar ja legend mitte puujalg .

                  Kommentaar


                    Tapal oleks vaja väravavahti ... sellega on mitmes hooaeg probleeme.
                    Kui kellelgi on tekkinud huvi, siis helistagu telefonil 55915949

                    Kommentaar


                      Kas te küsite liitujatelt ka liigamaksu ?!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RoCKets Vaata postitust
                        Kas te küsite liitujatelt ka liigamaksu ?!
                        meil tuleb aint kuumaksu maksta
                        karm värk on see jalgpall

                        ja ega see elu ka parem pole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RoCKets Vaata postitust
                          Kas te küsite liitujatelt ka liigamaksu ?!
                          Kui sa just minu käest küsid, siis on minu teada ainult liikmemaks, mis on ainult korra aastas vist. Mul ei ole seda kindlat infot !

                          Kommentaar


                            Heihei. Mõtlesin siin ka ,et võiks uuesti palli tagaajama hakata. Hetkel on vorm suhteliselt null, seega otsingi midagi kõige madalast liigast, et lihtsalt enda lõbuks saaks jalgpalli mängida. Positsiooni kohapealt ei oska midagi kindlalt õelda, kunagi noorteklassis sai poolkaitset mängitud. Ise olen Tallinnas ja enamasti sobivad kõik õhtused ajad, alates 6st. Võimalik,et koos minuga oleks üks jalgpalli huviline veel. Kuna ma pole kusagilt mujalt uurind,siis ei osand ka mingi tiimi poole personaalselt pöörduda.

                            Kui keegi teab/oskab midagi välja pakkuda siis:andke teada

                            Kommentaar


                              misa asukohta sa trennile eelistad?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                misa asukohta sa trennile eelistad?
                                Ma ise olen lasnast, kuid tööl olen kosmose juures, seega pole vast eriti vahet Tallinnast välja vast ei jõuaks, muud variandid on kõik kaalutavad. Lisaks veel eelmisele postitusele, sõber kes sammuti sooviks amatöör tasemel lüüa kaasa, võib mängida nii platsil kui ka värvas. Ta oli ise Flora noortesüsteemis kunagi mängimas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X