320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Zenjov (Tallinna FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Jaak Vaata postitust
    sul Sats oleks nagu kahju kohe kellegi kohta,kes midagi teeb/saavutab,hästi öelda.
    Perearstiga oled oma probleemidest rääkinud?
    Sats toetub Satsistikale
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
      sul Sats oleks nagu kahju kohe kellegi kohta,kes midagi teeb/saavutab,hästi öelda.
      Perearstiga oled oma probleemidest rääkinud?
      ei viitsi kontrollida, aga, kui Satsil õigus on, siis ei saaks ju Zenjovi TVMK paremaks nimetada? Seda enam, et hooaja lõpp läks tal vigastuse nahka.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        ei viitsi kontrollida, aga, kui Satsil õigus on, siis ei saaks ju Zenjovi TVMK paremaks nimetada? Seda enam, et hooaja lõpp läks tal vigastuse nahka.
        Zenjovi väravad ML mängudes 2007 hooajal (kokku:13 väravat ):
        vs. Kuressaare-6 väravat;
        vs. Vaprus-5 väravat;
        vs. Kalev-1 värav;
        vs. Ajax-1 värav.

        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

        Kommentaar


          #34
          mis vahet sel on? Poiss on Ukraina MLis ja alustanud põhikoosseisus, see on fakt!!!!!!

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
            mis vahet sel on? Poiss on Ukraina MLis ja alustanud põhikoosseisus, see on fakt!!!!!!
            Kahtlemata. Aga Hacker12 kurjutas silmanähtava jama ning mulle ei meeldi et kedagi ajab Soccerneti külastajatele kärbseid pähe.
            “ma olen kogu aeg rääkinud, et Zenjov oli eelmise hooaja parim mängija TVMKs” /c / hacker12

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
              Kahtlemata. Aga Hacker12 kurjutas silmanähtava jama ning mulle ei meeldi et kedagi ajab Soccerneti külastajatele kärbseid pähe.
              “ma olen kogu aeg rääkinud, et Zenjov oli eelmise hooaja parim mängija TVMKs” /c / hacker12
              No Hacker'i öeldu on ilmselgelt isiklik arvamus, ja objektiivsus pole ju seda tüüpi mõtteavalduse puhul eriti kunagi atribuudiks. Siiski on tore näha , et rünnatakse mõnikord ka faktidega, mitte üksnes stiilis "ema on sul...", isegi kui mõnikord on see statistika pelgalt Satsistika...

              Aga ega mul pole tegelikult midagi asjalikku öelda, Zenjovi ma mängimas pole ise näinud (veel).

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Zenjovi väravad ML mängudes 2007 hooajal (kokku:13 väravat ):
                vs. Kuressaare-6 väravat;
                vs. Vaprus-5 väravat;
                vs. Kalev-1 värav;
                vs. Ajax-1 värav.

                http://www.soccernet.ee/player.php?id=492&team=519
                No Zahhovaiko ntx on ilmselt kõigile Eesti "hiidudele" väravaid löönud, vaata kui kaugele teine jõudnud on...

                Kommentaar


                  #38
                  Kas parim mängija määratakse selle baasil, kes kõige rohkem väravaid lööb?
                  Mina küll selle baasil ei määraks, kuid juu siis on nüüdne süsteem, et parim on see kes rohkem väravaid lööb.
                  Ehk siis kaitsjatel ja veel vähem väravavahil puudub igasugune võimalus olla meeskonna parim
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    #39
                    tagasi teema juurde.
                    Ukraina jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigas alistas Lvivi Karpatõ 19. voorus koduväljakul 1:0 FK Harkivi.
                    Zenjov pääses platsile algkkosseisus, kuid 66. minutil vahetati ta pingile

                    Kommentaar


                      #40
                      siinsetele statistikutele üks küsimus, kes varem/viimati eestlastest on välisklubi eest vähemalt kolm väravat löönud, mul ei tule meelde et oleks, aga ega mu mälu nüüd väga kiita ka ei ole

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas kopajuht Vaata postitust
                        siinsetele statistikutele üks küsimus, kes varem/viimati eestlastest on välisklubi eest vähemalt kolm väravat löönud, mul ei tule meelde et oleks, aga ega mu mälu nüüd väga kiita ka ei ole
                        Kui mu mälu ei peta, siis Oper Alborgi särgis 2002 novembris Viborgi vastu sai sellega hakkama.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas kopajuht Vaata postitust
                          siinsetele statistikutele üks küsimus, kes varem/viimati eestlastest on välisklubi eest vähemalt kolm väravat löönud, mul ei tule meelde et oleks, aga ega mu mälu nüüd väga kiita ka ei ole
                          Ei taha kuidagi saavutust väiksemana näidata, kui ta on, kuid Zenjovi kübaratrikk tuli sõpruskohtumises ja see on natukene midagi muud kui liigamäng.

                          Aga muidu. pöidlad pihku!
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            Kui mu mälu ei peta, siis Oper Alborgi särgis 2002 novembris Viborgi vastu sai sellega hakkama.
                            Zelinski sai selle ka ka vähemasti korra Aalborgi eest tehtud,kui õigesti mäletan.

                            Kommentaar


                              #44
                              Zenjov täna ilusti algkoosseisus Metallurgsi vastu.
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                #45
                                ..ja 63.minutil vahetati välja..
                                Algselt postitas budulojus
                                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X