320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-18 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    kas tulemust/ hetkeseisu ka teada on?

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas willane Vaata postitust
      kas tulemust/ hetkeseisu ka teada on?
      seitsmene pakk tuli vist

      Kommentaar


        #18
        Tulemus on siin, esialgu küll läti keeles: Piektdien, 28.martā Ķeizarmeža sporta bāzē Latvijas U-18 jauniešu izlase (1991.dz.g. - galvenais treneris Anatolijs Čebans) pārbaudes spēlē pārliecinoši pārspēja Igaunijas vienaudžus ar rezultātu 6:0 (2:0). Latvijas izlases labā divus vārtus guva Harijs Cepurītis, bet vēl pa reizei izcēlās Konstantīns Budilovs, Ēriks Kokins, Deniss Babuļs un Edijs Kārkliņš.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas silvester Vaata postitust
          Tulemus on siin, esialgu küll läti keeles: Piektdien, 28.martā Ķeizarmeža sporta bāzē Latvijas U-18 jauniešu izlase (1991.dz.g. - galvenais treneris Anatolijs Čebans) pārbaudes spēlē pārliecinoši pārspēja Igaunijas vienaudžus ar rezultātu 6:0 (2:0). Latvijas izlases labā divus vārtus guva Harijs Cepurītis, bet vēl pa reizei izcēlās Konstantīns Budilovs, Ēriks Kokins, Deniss Babuļs un Edijs Kārkliņš.
          APPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPI
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            #20
            mis mõttes nagu ?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas #20 Vaata postitust
              mis mõttes nagu ?
              Ma looodan,et see pold küsimus mulle.mul läks tuju nulli
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                #22
                Ei olnud.
                Ma ei saa aru, kuidas saab nii sitasti mängida? Eelmine aasta neid lätlasi ju võideti korra ja mängiti viiki ja nüüd mingi 6:0 pakk...

                Kommentaar


                  #23
                  Kas Eestlaste tase langeb tõesti või lätlaste tase tõuseb liiga kiirelt ?

                  Kommentaar


                    #24
                    No minge pekki,jumala eest Mis toimub üldse meil noortejalgpallis? Üks tuttav noortetreener just hiljuti ütles mulle ,et asi on hullem ,kui nõuka ajal aga ma ep uskunud. Siin aga tõestus .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #25
                      Kui kunagi oli 91 Reali poiste näol tegemist andekate vutimeestega, siis viimastel aastatel on härra Tiidus nad täiesti tuksi keeranud. Ei oska isegi öelda, milles probleem, kas üleolek oli liiga suur ja motivatsioon kadus ära. Hetkel on nad ikka väga mannetud. Mina isiklikult veel lootsin, et sellest aastakäigust tuleb miskit head.

                      Kommentaar


                        #26
                        No ime pole et me kuuekaid saame kui noortekoondis koguneb üks, kaks korda ennem mängu.
                        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                        Kommentaar


                          #27
                          see vanuseklass siis endiselt kuival, ilma väravata.

                          Kommentaar


                            #28
                            ma ei saa jätkuvalt aru,millest see pettumus noortekoondiste kaotuste peale? Jalgapall on meeskonnamäng ja seda MEESKONNAMÄNGU tuleb harjutada. Meil korjatakse poisid paar korda aastas kokku ja siis pannakse 11 meest platsile ritta ja öeldakse - mängige.
                            No ei saa nii ju mingit tulemust oodata...

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              No minge pekki,jumala eest Mis toimub üldse meil noortejalgpallis? Üks tuttav noortetreener just hiljuti ütles mulle ,et asi on hullem ,kui nõuka ajal aga ma ep uskunud. Siin aga tõestus .
                              Mis siin ikka ei ole, VAADAKE seda koondise nimekirja.

                              Sellises vanuses tüübid peaks koputama meistriliiga klubide ustele, kui mitte nendest ustest täie laksuga läbi murdma ja põhikoosseisudes mängima või vähemalt regulaarselt pingil olema.

                              Kuid kus meie noored mängivad? Mingites noorteliigades ja teistes liigades, kus jalgpalli tase on ju otseselt pask.

                              Ja siis imestatakse, et miks poisid ei võida. Ei saagi ju võita, kui taset pole. Kui pole harjumist selle kiirusega, millega mäng välismaal tegelikult käib jne...

                              Täiesti normaalne tulemus kõike seda arvestades.

                              P.S. Täpselt sama jutt käb U-21 kohta, kuid seal tuleks seda kõike kahega korrutada.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Ja Tiiduse omad ei saagi kuhugi, sest Tiidus armastab raha. Pebre sai minema, aga end välja ostes... aga kummardame Tiidust edasi ...
                                kus ta poisid sel aastal mängivad? ei kuskil, ainult eliidis ja seegi koht (Kalju U19 ) loodi Franki survel, et koondislased mängupraktikat saaksid. Tiidus oleks nad lihtsalt noorte A-klassi istutanud, sest keegi pole valmis maksma noorte eest raha, mida Tiidus nõuab. ta ei mõtle poiste tulevikule, vaid enda huvidele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X