320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kuidas käitud pidurdusjälgedega?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidas käitud pidurdusjälgedega?

    Sisukas arutelus kolleegidega ilmnes, et ka lihtsale olukorrale võib vägagi erinevalt läheneda. Sestap pidasingi paslikuks küsimus ka foorumis tõstatada, sest mis seal salata, tegemist on oluliselt suurema psühholoogilise, eetilise ja esteetilise dilemmaga, kui esmapilgul tunduda võib.

    Olukord siis selline. Niisiis lähete te näiteks tööl või mõnes muus sarnases kohas ühekohalisse tualettruumi, ning avastate poti põhjast jõhkra "pidurdusjälje". Poti kõrval on hari, seega pole seda raske koristada. Samuti võib juhtuda, et tualetist väljudes satute uksel kokku kolleegiga, kes sinna vahetult peale teid siseneb. Tegemist on viisaka keskonnaga, näiteks tüüpilise kontoriga, kus töötab nii mehi kui naisi, ning tegemist on unisex peldikuga. Ehk siis pole mingi ehitajate soojakupeldik, kus kõigil on pohh, vaid võib vabalt juhtuda, et peale teid siseneb tualetti kena teise osakonna tibin. Kuidas käitute ja miks?

    Küsitlus tuleb kah
    119
    Koristan ära, kuna selline asi on lihtsalt rõve
    15,97%
    19
    Koristan ära, kuna järgmine siseneja võib arvata, et see on minu tehtud
    16,81%
    20
    Jätan koristamata kui olen kindel, et pääsen peldikust kolleege kohtamata
    9,24%
    11
    Mina teiste sitta ei korista, arvaku kolleegid mis tahavad
    37,82%
    45
    Meie otsekukkumisega peldikus sellist dilemmat ei teki
    5,04%
    6
    Ja variant, mis eelmine kord puudu jäi: mul on poohui
    15,13%
    18
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    #2
    Puhastus. Vesi peale. Asi ära. Puhastus. Vesi peale.
    Supplies!

    Kommentaar


      #3
      kui on meeste peldik, siis on mul täiesti suva palju potis pidurdatud on. uniseks peldikus ehk mõtleks hetke, kuid vaevalt teiste sitta koristama hakkan. samas ei torma ka pasale peldikusse, kus on oht, et vastassugu minu järgi ootama peab.

      aga nüüd selline probleem. kui enne sind tuleb peldikust välja suurte silmadega kõrvalkontoritibin, keda hullult põrutada tahaks ning poti põhjas on rõvedaimad jäljed üldse, siis kas tahaks ikka teda põrutada? kui 'ei', siis kas üldse mitte või langeb ainult tagauks ära? niisamuti ka 'jah' puhul. paluks süvaana(a)llüüsi

      ps. tahan õnnitleda konna viimase aja aktiivsuse eest, sest foorum hakkaski nõmedaks muutuma

      Kommentaar


        #4
        mina oma roosade prillidega ilmselt ei usuks, et tibin sinna vajutas. Ilmselt aga alateadlikult juba summuti kallale ei läheks mõnda aega.

        Kommentaar


          #5
          Konnale - ise nühkida.
          Estonile - mitte nühkida, ükskõik mis suunas ja instrumendiga.

          Sellega alumise vastusega seoses on ka vahva lugu, kuid jätame selle noobliks kokteiliõhtuks. Seda siin loevad ju ka noored.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #6
            kui võimalik siis küsida kontoris kõva ja selge häälega: "Kes käis just sital ja sittus poti täis ja enda järelt ära ei koristanud?" Kui varem mitte, siis vähemalt sõjaväes käinud isendid peaksid normaalsena ühiskonda naasnuna need koristamised ja muud vajalikud tegevused ise ära tegema, mina kaasa arvatud.

            Kommentaar


              #7
              jessas. mingi lambi wc poti koristamine on normaalne? selleks on... koristajad.

              Kommentaar


                #8
                Meil oli tööl ka mingi aeg selline teema ja siis ma rääkisin alguses kõva häälega sellestm et keegi teeb pidurdusjälgi.
                Kuna asi ei paranenud, siis pildistasin ükskord pidurdusjälgi ja riputasin selle pildi seinale ning kirjutasin juurde- See ei ole kuivkäimla !!!

                Peale seda sai asi korda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  pean oma sõnu sööma. Vastasin, et teiste s*tta ei korista, aga just likvideerisin pidurdusjäljed...

                  Kommentaar


                    #10
                    misasjad need pidurdusjäljed on?

                    Kommentaar


                      #11
                      Hea teema on nii vaikseks jäänud. Lõpetage see "mida hetkel sööte ja kuulate" pommitamine, ning minge pidurdama!

                      Kommentaar


                        #12
                        Eile õhtul käisin viimati pidurdamas. Masendav. Vajutasin pidurid nii põhja, kui andis, aga tee oli ikkagi nii libe ja ühtegi jälge maha ei jäänud. Kurb.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #13
                          Pidurdusjälje puhul on vastus lihtne, samas kui keegi värdjas on ääre ära märgistanud...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            pean oma sõnu sööma. Vastasin, et teiste s*tta ei korista, aga just likvideerisin pidurdusjäljed...
                            Järgmine samm on juba see, et hakkad ka ... sööma!
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              #15
                              Mu ema õpetas praegu mulle, kuidas pidurdusjälgi ära kaotada....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X