EST-CRO 2017
Lehekülg 64, kokku 64 EsimeneEsimene ... 14546061626364
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 265, kokku 1265

Teema: U-19 Koondis

Eesti koondislane Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gd77 Vaata postitust
    Arvab keegi nii?
    Ei tea, nagu ma ei tea ka suurt midagi Tadžikistanist - välja arvatud kõige üldisemat, et tegu on vaese ja mägise maaga, kus mitte väga ammu möllas kodusõda. Käisin lihtsalt välja enda arust loogilise, kuid kaunis tingliku oletuse. Oleme Euroopa jalgpalli know-how'le lähemal ning oleme tadžikkidest ju ka täiskasvanute jalgpalliga ees, vähemalt FIFA rankingu põhjal. Tean, et mõõdupuuna see suurem asi instrument ole, aga ehk lisab sinna kaukasse juurde, miks keegi võib nii arvata nagu eelnevalt pakkusin. Mul endal mingit suurt veendumust pole. Rahvaarvu eelis jääb nende kasuks aga nii või naa.

Üks oluline aspekt, mille kohta info puudub on ka see, et kui kokku mänginud on nende U19 ja milline on hetkevorm. Meie kutid ju alles talvepuhkuselt naasnud ja turniirieelne ettevalmistus oli lühike. Koondises ka palju uusi nägusid, kes sel tasemel saamas esmakordset kogemust (oli ka olulisi mahajääjaid haiguste/vigastuste tõttu nagu ühest turniirieelsest usutlusest silma jäi).

Vähemalt said kutid täna turniiri väravatearve avatud. Järgmine matš on B alagrupi kolmandaga (ilmselt India) laupäeval kell 18.http://soccernet.ee/artikkel/video-e...ni-memoriaalil
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Vaatasin mõnikümmend minutit teist poolaega ja selle põhjal võiks väita, et kaitse olukord on kergelt öeldes halb. Liinid olid pidevalt segamini, keskkaitsjad jäid tihti 1v2 või 2v3 olukordadesse ning äärelt ei suudetud tsenderdusi kinni panna. Loodan et poisid arenevad aga hetkel tundus suht nutune seis.
    Kaitse vähemalt pidas, kõik pallid peksti ilusasti kastist välja. Hoopis suurem probleem on rünnaku puudumine. Värav löödi ilmselt esimese rünnakuga, aga mängitud oli juba 45+1 minutit, ma ei jälginud küll mängu kõige pingsamalt, äkki oli mõni rünnak veel.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kaitse vähemalt pidas, kõik pallid peksti ilusasti kastist välja. Hoopis suurem probleem on rünnaku puudumine. Värav löödi ilmselt esimese rünnakuga, aga mängitud oli juba 45+1 minutit, ma ei jälginud küll mängu kõige pingsamalt, äkki oli mõni rünnak veel.
    Et siis U-19 koondise mänguplaan on pikk ette ja järgi? Kust kohast see rünnak algama peaks?

See mõnikümmend minutit mida nägin, kaitse põles ning tulemuse eest tuleb tänada mägede poisse, kes raiskasid kõik oma võimalused. Aga noh, paarikümne minuti põhjal ei saa kogu mängust järeldusi teha, nii et ma väga rohkem ei kobise.

Professionaal Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Karter Vaata postitust
    Et siis U-19 koondise mänguplaan on pikk ette ja järgi? Kust kohast see rünnak algama peaks?

See mõnikümmend minutit mida nägin, kaitse põles ning tulemuse eest tuleb tänada mägede poisse, kes raiskasid kõik oma võimalused. Aga noh, paarikümne minuti põhjal ei saa kogu mängust järeldusi teha, nii et ma väga rohkem ei kobise.
    Täpselt sama mängu ülesehitus oli ka esimeses mängus. Ju see on selle treeneri stiilinäiteks.

Eesti koondislane Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Täna oli vähe lõbusam mäng. India-Eesti 1:2, Sorgalt väga kobe värav.

Teisipäeval kell 18 järgmine kohtumine, vastaseks Iraan või Aserbaidžaan.

http://soccernet.ee/artikkel/video-s...molemale-poole
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud