320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Üks väravavahikandidaat oleks kindlasti Vadim Gurnik
    alati võib ju võtta ka nooremaid poisse, näiteks 1994.a poistest on korralik väravavaht Saluste.

    üldiselt on 1993 meil üks tugevamaid aastakäike ja väärivad igati sellist turniiri.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      12 points pildi eest
      Mihhailil on ilmselgelt huumori soolikas omal kohal
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Fantastiline ,et selle turniiri omale saime. Üks minu unistustest on täitunud .Eesti noored saavad oma kodus Euroopa parimatega rinda pista. Olen aastaid erinevaid noortekoondisi Balti turniiridel vaatamas käinud ja kogu aeg näen ,mis moodi me vaikselt oma taset parandame. Kõik aastad pole muidugi vennad aga peksupoisid me kindlasti enam pole.
        Nüüd tuleks rauda taguda nii ,et veri ninast välja. 2012.A. koondisele korraldada võimalikult palju rahvusvahelisi mänge, laagreid ,luua neile kõik tingimused ,et poisid näitaksid kõike ,milleks nad võimelised on.
        Isiklikult näeksin parema meelega Tartut ühe keskusena Tallinna kõrval aga eks UEFA otsustab selle ,kus mängitakse. Tartule oleks vaja seda turniiri rohkem ,kui Haapsalule . Tartus tehakse noortega juba aastaid head tööd ja see turniir oleks neile mingil määral preemia selle eest.
        Peamine ,et kahe aasta pärast saaksid kõik jalgpalliga tegelevad lapsed , treenerid jne jne. võimaluse oma silmaga näha seda suurt jalgpallipidu.
        Ega seda ettevalmistusaega polegi teab ,mis palju .Kõigest poolteist aastat nii ,et hakkamae aga vaikselt pihta.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Rootsi kunn on jälle optimist.

          Kommentaar


            93-94 sündinud poisid, kes te seda loete, hakkake aga heaga kõvat trenni tegema, et koondisepääse kindlustada, sest nii head võimalust teil rohkem ei teki!

            ole ainult ise mees ning kõik teed on suurklubidesse valla.

            Kommentaar


              Mina ei tea kas rõõmustada või mitte. Avalikkusele võiks selgitada palju see pidu meile maksma läheb ning kas poleks mõistlik selle asemel kulutada raha hoopis erinevate noortekoondiste ettevalmistuse peale näiteks talviste lõunamaa laagrite peale ja välisturniiridele. Hetkel on jah ülevad tunded, pidu ja pillerkaar aga arvan, et ainult korraldamise pärast ei tasuks ka seda teha. Kui poisid seda taset välja ei kanna siis pole mõtet selle pärast ka ise korraldama hakata. Tulevad Inglismaa, Hispaania, Saksamaa, Portugal, Prantsusmaa jne siiski ilmselt. Loodetavasti mingi šanss ikka tekib ...

              See, et Norrat ja Šotimaad seekord edetasime on muidugi tubli. Eks koduseinad ka aitavad. Aga oleme ausad need koondised pole euroopa tipp. Seekord ikka joppas loosiga. Minu hinnangul meie parimad ajad tulvad alates 95-97a. sündinud poistest. Selle aastakäigu poisid said juba palju laiema kandepinna pealt tulla ja alustasid lasteaiast/1.klassist enamus. Meie praeguse koondislaste ja Koondise viga ongi ju see, et kandepind oli nende ajal õhuke ning jalgpalli hakati mängima kuskil hoovis ja trennis ehk 13 aastaselt...nii ei saagi päris tippu jõuda kuna tehnika mis õigel ajal omandamata on hiljem liiga raske järele aidata, võtame kasvõi Piiroja näiteks. Kink on meil üks väheseid korraliku tehnikaga mängijaid aga temagi ilmselt seetõttu, et kasuisa oli treener ja saadi teha korralikku ind tööd. Selles mõttes on meie tulevik jah helgem.

              Kommentaar


                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                Mina ei tea kas rõõmustada või mitte. Avalikkusele võiks selgitada palju see pidu meile maksma läheb...
                eilsetes uudistes öelid, et 30-nd milkut (krooni) ning seegi plekitakse kinni - seega win-win-win-win situation.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Mina ei tea kas rõõmustada või mitte.
                  no päris kindlasti ongi sellise uudise põhjal põhjust ainult rõõmustada, kasvõi ainuüksi nende poiste pärast, kes saavad sel turniiril Euroopa vägevatega rinda pista. Raha tuleb pärast...

                  Kommentaar


                    Iseenesest väga kahju, et Tartu turniirist kõrvale jäetakse. Ei tea, mis argumendid vestil siinkohal on? Tunnistab ju isegi, et Haapsaluga probleeme.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Kuna peamiseks võistluskeskuseks on Tallinn ja UEFA poolt on ette määratud maksimaalsed staadionite vahemaad võistluskeskusest, siis Tartu jääks liiga kaugele, mis tähendaks teist keskust Lõuna-Eestis, mis omakorda tähendab suurt lisainvesteeringut.

                      Vähemalt mina olen nii asjast aru saanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Iseenesest väga kahju, et Tartu turniirist kõrvale jäetakse. Ei tea, mis argumendid vestil siinkohal on? Tunnistab ju isegi, et Haapsaluga probleeme.
                        Mingis artiklis oli Pohlaku poolt välja ka toodud, et Eesti ühe positiivse joonena esitleti just staadionite keskuselähedust. Seetõttu jäi ka Lõuna-Eesti välja.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dareth Vaata postitust
                          Iseenesest väga kahju, et Tartu turniirist kõrvale jäetakse. Ei tea, mis argumendid vestil siinkohal on? Tunnistab ju isegi, et Haapsaluga probleeme.
                          Staadion võib olla keskusest ehk antud juhul Tallinnast maksimaalselt tunniajase sõidu kaugusel. Tartu jääb kahjuks kaugeks nagu ka Viljandi, Võru ja Tehvandi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas asdf Vaata postitust
                            Staadion võib olla keskusest ehk antud juhul Tallinnast maksimaalselt tunniajase sõidu kaugusel. Tartu jääb kahjuks kaugeks nagu ka Viljandi, Võru ja Tehvandi.
                            tln-trt mnt 4-realiseks ja kiiruskaameratele kott pähe ning tunninga kohal.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas asdf Vaata postitust
                              Staadion võib olla keskusest ehk antud juhul Tallinnast maksimaalselt tunniajase sõidu kaugusel. Tartu jääb kahjuks kaugeks nagu ka Viljandi, Võru ja Tehvandi.
                              Hakkad kesklinna hotellist kell 16:30 tulema ja jõuad Haapsalu suunal sõites tunniga Haruteele:P Hõreda liiklusega on linnapiiri jõudmine pool tundi. Teise poolega võib muidugi Haapsallu jõuda küll.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Hakkad kesklinna hotellist kell 16:30 tulema ja jõuad Haapsalu suunal sõites tunniga Haruteele:P Hõreda liiklusega on linnapiiri jõudmine pool tundi. Teise poolega võib muidugi Haapsallu jõuda küll.
                                No Tallinna (kesklinna) ja Haapsalu vahet tunni ajaga kuidagi ei kata, kui just sõiduvahendist viimast ei võta. Nominaalselt 99 km, sellest üle 10 km linnas. Samas tõepoolest Tartusse sõit alla kahe tunni praktiliselt kõne alla ei tule.
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X