320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-19 Koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    muidugi ei aetud minema, tegid lärmi küllaga
    teised oleks võinud õppust võtta

    Kommentaar


      aga milline korralduse tase...
      ja milline pressihuvi. mina olin pressitribkal ainuke

      järgmistes mängudes saab poistel raskem olema sest psv ja wh mäng kulges hoopis teises tempos.

      Kommentaar


        kogu press oli ju kadriorus EM'il

        Kommentaar


          Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
          aga milline korralduse tase...
          ja milline pressihuvi. mina olin pressitribkal ainuke

          järgmistes mängudes saab poistel raskem olema sest psv ja wh mäng kulges hoopis teises tempos.
          Ja meie omaskeskis veel arutlesime, kes kurat seal üksi istuv - raudselt soccernet teeb live ülekannet
          pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

          Kommentaar


            ETV videos on näha esimest päris huvitavat ja teist väga ilusat väravat: http://sport.err.ee/jalgpall/b042a41...7-8576ba52fca5
            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

            Kommentaar


              2-1 võit West Hami üle käes.
              väravad : 75. Hannes Anier, 80. Martin Kase - 26. Leo Chambers.
              Mängus oli ka 3 punast, millest viimane ehk eestile antud jäi natuke arusaamatuks(vähemalt mulle). Tuli West Hami tüüp meie omale kätega kallale, järsku oli tal 3 West Hami mängijat seljas... lõpptulemusena saadeti esimene West Hami tüüp ära ja hetke pärast sai ka meie mees punase..

              järelkasvu on ka fännide poolel, kuskil fännitribüünil( mis küll turvatöötajate sõnul täna polnud fännikas.. )
              oli üks kari väikseid poisse..nii 10 aastased ehk, kes teisel poolajal alustasid nii mõnegi VÕITLE EESTI VÕITLE jne

              Kommentaar


                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                Tuli West Hami tüüp meie omale kätega kallale, järsku oli tal 3 West Hami mängijat seljas... lõpptulemusena saadeti esimene West Hami tüüp ära ja hetke pärast sai ka meie mees punase..
                Mina nägin seda nii, et West Hami pigi hakkas rusikatega vehkima meie poisi vastu ja viimane ei jäänud võlgu ja rehmas ka ise rusikaga korra vastu. Selge oli muidugi see, et West Ham alustas ja oli ilmselgelt agressiivne, samas meie poisi käeliigutus polnud ka päris kindlasti tõrjuv vaid pigem ennast kehtestav. Ehk siis provokaator sai oma tahtmise. Samas, kohe peale seda situatsiooni tuli ka meie teine värav nii et kokkuvõttes hea töö.

                Kommentaar


                  Kas ETV oli kohal?

                  jäid spordiuudised vahele kahjuks...

                  Kommentaar


                    Elhi lõi Chambersit peaga rindu nagu ise nägin, olukord ise oli aga väga süütu. Kindlalt täna West Hami parim mees oli väljas ning Eesti lõigi 2 ära. Esimene värav on siiani mulle arusaamatu, et kuidas see pall ikkagi väravasse sai?? Tundust, et läheb nagu üle? Aga Chambers tundub hea tulevikuga mees olevat, sest võitis kõik õhuvõitlused ja oskas ka hästi olukordi lugeda.
                    ETVd polnud, aga Lars Hopp filmis väikse kaameraga sealt ülevalt filmimiskohast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                      Kas ETV oli kohal?

                      jäid spordiuudised vahele kahjuks...
                      üks kaamera vist isegi oli, eks homsetes uudistes ole siis näha

                      Algselt postitas adi zero Vaata postitust
                      Esimene värav on siiani mulle arusaamatu, et kuidas see pall ikkagi väravasse sai?? Tundust, et läheb nagu üle?
                      ETVd polnud, aga Lars Hopp filmis väikse kaameraga sealt ülevalt filmimiskohast.
                      Kukkus täpselt lati alt sisse, väravavaht magas maha.
                      Eks reedel oli samamoodi keegi väikese kaameraga seal üleval aga uudistes oli kokkuvõte väravatest täitsa olemas

                      Kommentaar


                        Kasel juba teine värav, uustulnuka kohta päris hästi paneb võimis?

                        Kommentaar


                          Nii Eesti-Dünamo mängult tagasi. Aktiivseid fänne peamiselt sinistes särkides värava taga oli 10 ringis, liitusin oma tavariietuses ja oranzhis nokatsis. Ära ei aetud . Esimesel poolajal tegime omaarust ikka kõvasti lärmi, motivaatoriks Dünamo poolehoidjad kes selja taga nagu sortsid sisesid, vigisesid, mölisesid....blablabla

                          Kui viisakas sa ikka oled, kui karjud tibla, braavo! See näitab, et su IQ tase on sama suur kui su jalanumber.

                          Kommentaar


                            Äkki on ta jalanumber 100?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                              Kui viisakas sa ikka oled, kui karjud tibla, braavo! See näitab, et su IQ tase on sama suur kui su jalanumber.
                              Mina kordagi tibla ei hüüdnud aga vahet pole. Ja mis viisakuse jutt see nüüd oli? Ma läksin kaasa elama oma koondisele, mitte banketile valgetäheristi vastu võtma. Fakt on see, et "kohalikele dünamolastele" kes olid end Eesti fännisektoris sisse seadnud ei meeldinud meie kaasaelamine juba algusest peale. Peamiselt naised vigisesid midagi stiilis: "mis te karjute seal, ei näe et ma tahan mobiiliiga rääkida!?!?". Mehed olid üldiselt rahulikumad aga "Dünamo on pasa, ja võit on meie oma" (mis oli muide 100% tõde) hakkas kostma mingeid segaseid vabandamisnõudeid ja viiteid kultuuripealinnale.
                              Üldiselt on viisakas mitte fännisektorisse ronida kui suur hing nii õrn on ja oma bänd veel sitalt esineb. Aga sellest arusaamine ei võtnud kaua - 45 minutit ja 2 väravat, siis oli ka plats puhas ja "dünamo sektor" küljetribüünil leiti üles.

                              PS: Istusin kunagi ühe Vene külalisfänniga Eesti-Vene mängu järel kõrtsis ja tüüp rääkis kuidas ta on fännina oma klubi eest kohalikes linnades käinud. Kuidas neid on umbes paarkümmend rongkäigus, miilits ümberringi neid kaitsmas ja tänava ääred on täis tuhandeid raevunud kohaliku meeskonna poolehoidjaid. Lendavad pudelid, lauajupid ja kõlavad tõsised surmaähvardused jms. See ei olnud millegi õigustuseks öeldud vaid lihtsalt näitamaks, et arusaam viisakusest võib olla väga erinev. Mingit probleemi või viisakuse puudumist ma küll Eesti-Dünamo mängu ajal ei näinud. Kui siis ainult osa rahva arusaamatust sellest, et oldi kogemata jalgpallimatshile satutud. No tegelt ka, ela siis kaasa oma tiimile ja loo mingi fännikoor - mitte ära togi selja tagant nagu pede ja räägi vaikusest, telefonist ja vabandamisest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                                Kui viisakas sa ikka oled, kui karjud tibla, braavo! See näitab, et su IQ tase on sama suur kui su jalanumber.
                                kulla inimene, see kõik käib jalgpalli juurde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X