Lehekülg 222, kokku 231 EsimeneEsimene ... 122172212218219220221222223224225226 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 421 kuni 4 440, kokku 4613
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kunagi ühel koolitusel õpetati kuidas Bing'ist otsida. A'la midagi sellist
    Bing.com -> otsinguaknasse google -> klikid esimesele lingile -> sisestad otsitava sõna

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid. Ala selliseid "tahaksin enda karjääri siin klubis lõpetada, kuna olen siin kaks nädalat olnud ja ma armastan seda klubi väga", "meeskonna vaim on väga hea ja see, et me täielikult kokku variseme, pole mitte midagi mõjutanud" või "võrdsus, vendlus, vabadus" jne.

Äkki on ta alati selline ümarate vastuste mees olnud, ma pole ise teda intervjueerinud, aga kerge selline Reinsalu meets Ratas vaib on sees.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid. Ala selliseid "tahaksin enda karjääri siin klubis lõpetada, kuna olen siin kaks nädalat olnud ja ma armastan seda klubi väga", "meeskonna vaim on väga hea ja see, et me täielikult kokku variseme, pole mitte midagi mõjutanud" või "võrdsus, vendlus, vabadus" jne.

Äkki on ta alati selline ümarate vastuste mees olnud, ma pole ise teda intervjueerinud, aga kerge selline Reinsalu meets Ratas vaib on sees.
    Olid sul mingid teised ootused selles osas? Et hakkab räntima, kuidas Klopp oleks pidanud ikka suvel rohkem mängijaid tooma, sest praegune sats on sitaks õhuke ja kui keegi ära kukub, siis on kohe kellad. Või et Lucas on ikka paras kloun. Või et tegelt oleks tahtnud ikka Arsenali minna, sest see on mu lemmikklubi olnud, aga noh, Liverpool kõlbab hädapärast kah.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kas küsimused saadetakse vastajale ette või tulevad talle ootamatult? Kui ette, siis kas otse Klavanile või ikkagi klubile? Aga võib küll olla, et mängijatel pole eriti lubatud midagi välja rääkida, sest et £££.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Olid sul mingid teised ootused selles osas? Et hakkab räntima, kuidas Klopp oleks pidanud ikka suvel rohkem mängijaid tooma, sest praegune sats on sitaks õhuke ja kui keegi ära kukub, siis on kohe kellad. Või et Lucas on ikka paras kloun. Või et tegelt oleks tahtnud ikka Arsenali minna, sest see on mu lemmikklubi olnud, aga noh, Liverpool kõlbab hädapärast kah.
    Ei, huvitav vastus ei tähenda räntimist, aga Klavani viimased paar intekat on kuidagi eriti ära nuditud ja vastused kohe nagu eriti ümarad.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ei, huvitav vastus ei tähenda räntimist, aga Klavani viimased paar intekat on kuidagi eriti ära nuditud ja vastused kohe nagu eriti ümarad.
    No ma ei tea. Täna ütleb ta LFC kodulehele, et loodetavasti ta Martin Reimi internatsionaalide rekordit kunagi üle ei löö, sest noored võiksid ta koondisekohta enne kõigutama hakata. Päris huvitav steitment.
    Võimalik, et see jutt on ammu Eesti lehtedele jõudnud. Pole kontrollinud.
    Commitment is impossible forever is a lie
    But that still leaves you and i

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    No ma ei tea. Täna ütleb ta LFC kodulehele, et loodetavasti ta Martin Reimi internatsionaalide rekordit kunagi üle ei löö, sest noored võiksid ta koondisekohta enne kõigutama hakata. Päris huvitav steitment.
    Võimalik, et see jutt on ammu Eesti lehtedele jõudnud. Pole kontrollinud.
    Jõudiski, aga see on ka selline "olen väga modest djüüd ja üleüldse" ja "vastan selliselt, et keegi ei saa pahaseks".

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

No mis ta veel siis rääkima peab. Esiteks tuleks vaadata üldse mis putsis imalaid küsimusi LFCTV alati küsib, eriti kui on uus mängija või uus kontraht. "Just how much do you enjoy being at this club?" "Now that you are here, how good does it feel?" "How important is the manager for bla bla bla.
    There he goes. One of God's own prototypes. Some kind of high-powered mutant never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    No mis ta veel siis rääkima peab. Esiteks tuleks vaadata üldse mis putsis imalaid küsimusi LFCTV alati küsib, eriti kui on uus mängija või uus kontraht. "Just how much do you enjoy being at this club?" "Now that you are here, how good does it feel?" "How important is the manager for bla bla bla.
    Seda küll. Ei reganud ära, et tegu on nö. pr-intekatega.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid.
    Ei mäleta enam, mis mäng oli, kas EPL või mingi karikas, aga sattusin vaatama. Peale mängu võeti nagu ikka paarilt vennalt intekas. Ja sinna oli sattunud mingi väga noor tegelane, kes pani otse ja puhtalt. Ei öelnud midagi valesti, aga vastused olid sellised lapselikult ausad ja otsekohesed. Stuudios kommenteerisid "vanad kalad" selle peale, et oioioi saatke see poiss kohe homme hommikul esimese asjana kuskile asjatundja juurde, kes talle vastuseid õpetaks.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Mida teeb raadiotöötaja, kui pole ühtegi head ideed, keda saatesse kutsuda? Helista Jürgen Ligile ja lase tal valitsust sõimata. Töötab alati!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kellakeeramine võiks toimuda keset päeva, nädalat. Selle va tik-tak asja keeramine siis, mitte kottide.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kellakeeramine võiks toimuda keset päeva, nädalat. Selle va tik-tak asja keeramine siis, mitte kottide.
    See võiks üldse olemata olla.
    Last five seasons in a row, only 4 Premiership clubs have made it to CL quarterfinals

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Mida teeb raadiotöötaja, kui pole ühtegi head ideed, keda saatesse kutsuda? Helista Jürgen Ligile ja lase tal valitsust sõimata. Töötab alati!
    https://www.facebook.com/JurgenLigi/...4sbGlnaQ%3D%3D

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Selle jaoks võiks eraldi teema olla. Ma pole veel näinud inimest, kelle unerežiim oleks nii minutipealt paigas, et tund-siia sinna liigutamine mõjutab tervet järgmist poolaastat.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma pole veel näinud inimest, kelle unerežiim oleks nii minutipealt paigas, et tund-siia sinna liigutamine mõjutab tervet järgmist poolaastat.
    +1. Iga aasta käib mingi ving selle kellakeeramise ümber. Täiesti pseudoprobleem ju. Päris mured on vist otsa saanud.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    +1. Iga aasta käib mingi ving selle kellakeeramise ümber. Täiesti pseudoprobleem ju. Päris mured on vist otsa saanud.
    Tund aega vähem saab pubis õlut juua.

Tähelepanek siit foorumist ja üleüldse seoses immigratsiooni/pagulaste teemaga. On kaks äärmust - täis rassist (loe: patrioot) või pimesilmne apologeet . Kui oled vahepealne kaine mõistusega inimene, siis sõimavad apologeedid sind rassistiks ja rassistid apologeediks.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust

Tähelepanek siit foorumist ja üleüldse seoses immigratsiooni/pagulaste teemaga. On kaks äärmust - täis rassist (loe: patrioot) või pimesilmne apologeet . Kui oled vahepealne kaine mõistusega inimene, siis sõimavad apologeedid sind rassistiks ja rassistid apologeediks.
    Vähemalt üks taibukas.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
    Jood selle joomata õlle sügisel järgi siis.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Vastutustundetu

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud