Lehekülg 254, kokku 256 EsimeneEsimene ... 154204244250251252253254255256 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 061 kuni 5 080, kokku 5113
    naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mind õpetati nii, et kõigepealt joo-pidutse-mölla paar-kolm päeva. Siis mine a la Humanasse. Pane end pealaest jalatallani riidesse. Kaota ära kõik tuled ja viled ning siis on suur tõenäosus majja pääseda.
    Ma Humanasse ei jõudnud
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Aasta pidu on peetud mu jaoks. Sai käidud järjekordselt oma lemmik linnas Berliinis 5 päevaks. Ma olen alati üritanud ennast urgunnida sellisesse peomekasse nagu Berghain. Ma olen üritanud sinna saada 2 korda varem, pole õnnestunud, just tänu viimasele ERITI rangele ńäokontrollile/riietuskontrollile, seekord õnnestus ja see 2 tundi mis tuli oodata järjekorras, oli igat minutit väärt. Teadu pärast, ei ole saanud sisse saanud ei Britney Spears ega Jake Gyllenhaal ja veel mitmed tuntud tegelased. Ma ei ole elusees tundnud nii vabat õhkkonda, nii pohhuismi suhtumist, ma ei ole sees näinud kuidas drooge võetakse suhteliselt vabalt , ma ei ole kunagigi näinud, et skinhead ja gaydiiva teevad koos suitsu ja väga pohhui on mõlemal üksteisest, ma ei ole näinud rohkem paljaid tisse korraga, ma ei ole kunagigi tundnud et paremini kui ma tundsin need 12 tundi, mis vastu pidasin seal koos rohke gin tonicu abil, ma ei ole kunagigi tantsinud sellise tekno biidi peale, mis seal lasti. Ma ei ole kunagigi arvanud, et miski mind üllatada suudab, aga Berghain koos sealsete inimestega on miski teine maailm. Muidugi et alustada reedel ja vastupidada esmaspäeva hommikuni pead sa olemas mingi laksu all, ilmselt kerge tableti. Olenemata, mis seal oli ja mis sa ei olnud, oli asi 20 eurot sissepääsu eest väärt. Oeh, elu on ikka ilus selliste momentide pärast. Magical.
    Kes ei tea, millest ma räägin, siis võib lugeda järgmist lugu

http://www.telegraph.co.uk/travel/de...ive-nightclub/
    Krt, see peab vägev koht olema, sest julgen väita et Sambaz on oma elus palju tisse näinud.
    Vast isegi rohkem kui mina, kes kunagi mõnel moeüritusel jagas riietusruumi 10-20 neiuga, kes end väga vabalt alati tundsid.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Krt, see peab vägev koht olema, sest julgen väita et Sambaz on oma elus palju tisse näinud.
    Vast isegi rohkem kui mina, kes kunagi mõnel moeüritusel jagas riietusruumi 10-20 neiuga, kes end väga vabalt alati tundsid.
    Berghain on raju jah. Tantrafestivali tissimassiga päris võrrelda ei saa, aga muidu on, oh, väga omamoodi koht.

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Juhtunud ühe noore töökaaslasega.
    Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
    Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

Loo moraali võite nüüd ise välja mõelda
    Joga Bonito!!!

Meeskonnaliige Kasutaja Indrekolen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
    Kutt märkas, et kottidesse on mingi imelik muhk tekkinud. Murelik noorhärra läks siis arsti juurde ja lasi spetsialistil oma munandeid uurida. Selgus, et ta polnud enda kotte mingi 2 kuud jutti tühjendanud ja arst määras talle raviks raksaka pihku panemist.
    Õnneks või kahjuks polnud olukord veel nii akuutne, et doktor oleks pidanud ise kiirelt pinge kehast eemaldama.

2 kuud... Tubli mees.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Kuna arst selle määras ning tegemist on raviga, mis sama loomulik tegevus nagu imiku rinnaga toitmine, siis kas seda võib ka mõnes avalikus kohas nagu kohvikus nüüd teha? Loomulikult viskad mingi lina või rätiku peale ja nokitsed seal all, sest mingigi väärikus võiks säilida.

Aeg alustada uue liikumisega?
    Mul juba perekooli tarvis esimene postitus valmis.

"Paljud mehed on öelnud, et tunnevad end ebamugavalt kui onaneerivad avalikus kohas, isegi kui nad teevad seda diskreetselt. Siinkohal on oluline meelde tuletada, et sa leevendad kehasse kogunenud pingeid. Sa ei tee midagi sobimatut! Ja isegi kui see tundub tabuna mõningates kohtades, on sellekohane teadlikkus tõusmas, et noormehi on vaja onaneerimise puhul toetada."

Tegelikult on tegemist muidugi tõsise probleemiga, ilma ilkumata ja tore et lahendus kohe käepärast võtta oli.

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Oehsamumeie. Düüd saab lõpuks Berghaini sisse ja peab ainult gin-toonicu peal end üleval.

Peaasi et nautisid

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Naljakalt kurb

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Meeskonnaliige Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Oehsamumeie. Düüd saab lõpuks Berghaini sisse ja peab ainult gin-toonicu peal end üleval.

Peaasi et nautisid

Ah, Kenny poiss, need ajad on mu jaoks läbi, kus kerge kommilaksu all sai mingit pidu nauditud. Tahaks üleüldse jõuda elus sinnamaale, kus osaks nautida pidu üleüldse mitte mingisuguse alksiga isegi.

Liiga tihti näen ma, et raskustega põrkumise korral hakatakse eneseanalüüsi asemel maailma analüüsima.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Naljakalt kurb
    See pole McN.

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Saver maybe?
    Auf gehts Liverpool! Allez Allez!

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Las inimesed, kes peavad seda vajalikuks, sildistavad end ikka ise.

Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Naljakalt kurb
    Kes see siit foorumist seal Liverpooli mütsiga seisab?

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kes see siit foorumist seal Liverpooli mütsiga seisab?
    vb tema:
    https://www.facebook.com/pusouhd.pusouhd
    SUSAN: Well, as a backup system, in case the lock is broken, you can see if it's taken
    GEORGE: A backup system? We're designing bathroom doors with our legs exposed in anticipation of the locks not working? That's not a system. That's a complete breakdown of the system! (Seinfeld, The Postponement)

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Vahest out of nowhere tuleb sellised totakad naljad pähe. Mäletan ise, kui ajateenistuses rakmete salvetaskuid ette näitasime ja mul oli seal kommipaber, rühmaülem küsis, mis mul seal on....mul pole endal ka õrna aimugi, miks ma seda ütlesin, aga ütlesin pomm....korraliku peapesu sain rühmaülemalt.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Algupärane

https://int.soccerway.com/players/an...enaina/131704/

Läks aega, aga hääldasin välja.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tooksin siinkohal välja mõnedest väljenditest, mille kohta võiks öelda, et tegu on kõige kummalisema sõnamoodustisega, mille väljamõtlemisprotsessidega ma isegi tegeleda ei suudaks:
    - pesupulbri reklaam: "Naudi suurepärast pesutulemust."
    - mingi hambapasta reklaam: "Suuhoolduses on saabunud muutuste aeg."
    - mingi naistevärgi reklaam: "On üks neist päevadest, kui soovin tunda Always Sensitive pehmust."

Kuulge, reklaamiinimestest sõbrad, kuidas selliste lausete peale tullakse?

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuulge, reklaamiinimestest sõbrad, kuidas selliste lausete peale tullakse?
    Tõlgivad otse poola keelest.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud