Lehekülg 265, kokku 276 EsimeneEsimene ... 165215255261262263264265266267268269275 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 281 kuni 5 300, kokku 5506
    Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mul on hea meel, et Balti jaama turg on taaskord ehe turg. Ma ei tea, kas turuomanikud maksid eelmisel aastal hõlma alt mingeid rahasummasid, et turu ümbruses oleks näha ainult õlitatud habemeid ja Martinit, aga vähemalt esialgu igasugu narkareid ja joodikuid seal ringi ei liikunud. Kohe nõme tunne oli, et kultuur on ära tapetud, aga õiget kultuuri ei saa tappa! Käisin täna turul ja mida ma näen! Kohe värava ees ajavad pundunud nägudega härrad ja prouad ebamäärast vedelikku sisse, ringi saalivad dressides ja nokamütsiga kiitsakad poisid, kellel on käes veepudelid. Trollipeatuses komberdavad karkude ja muude kõnniabivahenditega paistes kulmude ja muude näoosadega härrad. Ehe värk on tagasi!
    Kiidan. KOgu see klants värk ja pask jäägu Viimsisse ja Peetrisse. Kalamaja narkaritele ja varastele tagasi anda.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Simpsonite algsetes osades on Mr. Smithers veits pruunim.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See on ühes osas. Seepärast, et joonistajad kasutasid vale värvi. Hiljem muudeti ära, kuna rikka Burnsi allaheitlik alam ei oleks tohtinud juba toona neeger olla. (jah, lugesin just sama asja kohta, kui sama asja Foxist mingid päevad tagasi märkasin).

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See on ühes osas. Seepärast, et joonistajad kasutasid vale värvi. Hiljem muudeti ära, kuna rikka Burnsi allaheitlik alam ei oleks tohtinud juba toona neeger olla. (jah, lugesin just sama asja kohta, kui sama asja Foxist mingid päevad tagasi märkasin).
    Cheers mates, te vaatate ka Foxi pealt mingeid varaseid hooaegu ?

Minu tähelepanek seoses nendega oli hoopis, et Mr Burnsi hääle "näitleja" oli hoopis teine siis. Väga generic tooniga veel seejuures. See kuulus hääl, kes tema catchphrase'id kuulsaks teinud kõlab hoooopis paremini.

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

kõige haigem oli vaadata simpsonite vanu osi pro7-st kunagi ammu.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Ei olnud.Riia hotellitoa telekast vaadatud lätikeelsed Simpsonid oli veel haigem.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    kõige haigem oli vaadata simpsonite vanu osi pro7-st kunagi ammu.
    Ei olnud.Lätikeelsed Simpsonid on veel haigemad.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Gremio saadab seitsme maa ja mere tagant tervitusi.

U21 Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Mu naaber helistas korteromanikule ja olevat kirunud, et ma vaatan liiga valjult vutti. Mille peale mul tekkis haige tahtmine kirjutada homme Reali mängu eel ta uksele

" Lõpeta see tüüpilise eestlase virin ja anna mulle rahu 2 tundi nädalas " Korteriomanik muidugi naeris sellepeale ja ütles et jumala hauda, vaata vutti nii emotsionaalselt, kui soovid.

joppenpuhh, ausalt

Liiga tihti näen ma, et raskustega põrkumise korral hakatakse eneseanalüüsi asemel maailma analüüsima.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Mille peale mul tekkis haige tahtmine kirjutada homme Reali mängu eel ta uksele
    Nagu üks tüüpiline sotsiaalselt arenenud eestlane ikka teeb, kirjutab naabri uksele midagi.
    SBT12 võitja

SBT1; SBT3; SBT8; SBT10, SBT20 - III koht

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Nagu üks tüüpiline sotsiaalselt arenenud eestlane ikka teeb, kirjutab naabri uksele midagi.
    Saadan meili siis või? Või lähen jutustan loo, miks ma olen emotsionaalne ja miks see mäng on tähtis või ja miks ta virisemine mulle korda ei lähe või? Lihtsalt sellepärast omanikule helistada on halekomöödia, mis ajas mind naerma küll.

Liiga tihti näen ma, et raskustega põrkumise korral hakatakse eneseanalüüsi asemel maailma analüüsima.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jumala hauda
    jokers to the right
    clowns to the left of me

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Saadan meili siis või? Või lähen jutustan loo, miks ma olen emotsionaalne ja miks see mäng on tähtis või ja miks ta virisemine mulle korda ei lähe või? Lihtsalt sellepärast omanikule helistada on halekomöödia, mis ajas mind naerma küll.
    saada ta emale meil.

Eesti koondislane Kasutaja Mehhanisaator avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Samas mõtle, te olete naabriga tegelikult täitsa sarnased. Üks helistab korteriomanikule, teine jätab emaili uksepeale.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

ah, ma ei viitsi üldse temaga mingit vaidlust tekitada. ta on üldse parajalt imelik inimene, mul oli ükspäev prügikott uksetaga ja ei jõudnud hommikul kaasa võtta enne tööle minekut ja ta olevat korteriühistu esimehele teinud ettepaneku, et prügikotte ei tohi uksetaha jätta vms, isegi üheks päevaks. ei muidugi, egas kui seal oleks mingi eriti haisev toode, oleks tõesti ebameeldiv, aga, et ta rõhutas esimehele eriti teraval toonil on muidugi imelik. ja eelmise suvel oli tal virisemist, et ma kuulasin 4 päeval Slayerit, ja teda häiris see. ja muidugi see vuti vaatamise olukord hetkel, nagu what. kes kurat helistab korteriomanikule, et jalgpalli vaadatakse liiga valjult. ega ma sul kuradi golfi ei vaata.

Algupärane

ah, ma ei viitsi üldse temaga mingit vaidlust tekitada. ta on üldse parajalt imelik inimene, mul oli ükspäev prügikott uksetaga ja ei jõudnud hommikul kaasa võtta enne tööle minekut ja ta olevat korteriühistu esimehele teinud ettepaneku, et prügikotte ei tohi uksetaha jätta vms, isegi üheks päevaks. ei muidugi, egas kui seal oleks mingi eriti haisev toode, oleks tõesti ebameeldiv, aga, et ta rõhutas esimehele eriti teraval toonil on muidugi imelik. ja eelmise suvel oli tal virisemist, et ma kuulasin 4 päeval Slayerit, ja teda häiris see. ja muidugi see vuti vaatamise olukord hetkel, nagu what. kes kurat helistab korteriomanikule, et jalgpalli vaadatakse liiga valjult. ega ma sul kuradi golfi ei vaata.
    Äkki tal on väikesed lapsed? Äkki ta töötab 12h vahetuses ja tahab vaid end välja magada enne järgmist tööpäeva?

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Äkki tal on väikesed lapsed? Äkki ta töötab 12h vahetuses ja tahab vaid end välja magada enne järgmist tööpäeva?
    Oota, kas mul peab jääma elu siis elamata või? Ma olen taganud talle ühiskondlikult kokkulepitud väärtusnormid. 11 on vaikus ja nii ta ongi( Okei UCL mängudel nagu homme läheb pikemaks) aga üldjuhul ei tohiks tal olla mingit kobisemist. Pole tüüp, kes suudab lemmikitiimi meeskonna mängimist vaadata nagu tuim eestlane. Ja rahusteks, ei tal ei ole lapsi. 30 aastane IT vana ilmselt.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Oota, kas mul peab jääma elu siis elamata või? Ma olen taganud talle ühiskondlikult kokkulepitud väärtusnormid. 11 on vaikus ja nii ta ongi( Okei UCL mängudel nagu homme läheb pikemaks) aga üldjuhul ei tohiks tal olla mingit kobisemist. Pole tüüp, kes suudab lemmikitiimi meeskonna mängimist vaadata nagu tuim eestlane. Ja rahusteks, ei tal ei ole lapsi. 30 aastane IT vana ilmselt.
    Korteriühistutes on üpris tavapärane, et näiteks mürarohkeid töid ei tehta pärast kella 21, seega linna poolt kehtestatud kellaaegu ei maksa kullana võtta. Kus juures ma ei tea miks sa seda 11 mainid - öörahu on P-N 22-06 ja R-L 24-07.
    BVB - Pärnu

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Korteriühistutes on üpris tavapärane, et näiteks mürarohkeid töid ei tehta pärast kella 21, seega linna poolt kehtestatud kellaaegu ei maksa kullana võtta. Kus juures ma ei tea miks sa seda 11 mainid - öörahu on P-N 22-06 ja R-L 24-07.
    nende aegadega ma polnudki kursis, tänan harimast elx! idee jääb muidugi samaks, ela ja laske elada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud