Lehekülg 291, kokku 294 EsimeneEsimene ... 191241281287288289290291292293294 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 5 801 kuni 5 820, kokku 5876
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Madrista on mitte keegi.
    Madridista on Real Madridi fänn.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Madrista on mitte keegi.
    Madridista on Real Madridi fänn.
    Kuidas sa vahepeal nii targaks oled saanud?

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kuidas sa vahepeal nii targaks oled saanud?
    Eks siis kui teie tähistasite aastast aastasse CL võite, siis eks atletico fännid üritasid ennast harida

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ausalt ka see pole mina! Mina Madristana olen väga korralik ja eeskujulik inimene!
    https://www.ohtuleht.ee/898291/polit...-kelmi-ohvreid
    Peale CR.0-i lahkumist klubist võib leida kaltsukatest ja muudest taaskasutus kauplustest "tõeliste" fännide hüljatud valgeid hilpe poolmuidu. Võimalik ka, et pätt sai mõnelt armukeselt kingiks selle räbala
    Messi...The never ending legend!

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Peale CR.0-i lahkumist klubist võib leida kaltsukatest ja muudest taaskasutus kauplustest "tõeliste" fännide hüljatud valgeid hilpe poolmuidu. Võimalik ka, et pätt sai mõnelt armukeselt kingiks selle räbala
    Sa ajad midagi sassi sõbrakene, sa pidasid silmas ma usun, et räbalad särgid asuvad suunakoodiga 08028 siiski.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Mis õhtulehe sporditoimetusega juhtunud on?
    Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim. Üldine clickbait ja lollakad pealkirjad välja jätta, siis iga natuke rohkem analüüsi sisaldada üritav artikkel on selline 10. klassi tasemel analüüs, mis midagi juurde ei suuda pakkuda. Minu eelisalal korvpallil on nii delfi kui korvpall24.ee neist väga pikalt mööda läinud nii info kiiruse, täpsuse kui analüüsi osas.

Podcastid on ka sihukesed naljakad itsitamised kus tõsist juttu kuuleb väga harva.
    Allakäik tundub olevat väga järsk.
    Huvitav mis selle esile kutsunud on? Kas on kogenenumad ajakirjanikud asendunud noorematega?
    Või lihtsalt ei nähta mõtet väga sisulist spordiajakirjandust teha, et teenime oma klikid ära ja saab asja tehtud.
    Kurb igaljuhul.
    Giggs will tear you appart.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Mäletan et aastaid tagasi sai ikka ise öeldud ja teistelt samamoodi kuuldud, et kuigi õhtuleht ise on jube sopakas, siis sporditoimetus on neil Eesti parim.

Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim.
    +1 ja tähemärgid

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Nüüd väidaks, et on pika puuga Eesti halvim. Üldine clickbait ja lollakad pealkirjad välja jätta, siis iga natuke rohkem analüüsi sisaldada üritav artikkel on selline 10. klassi tasemel analüüs, mis midagi juurde ei suuda pakkuda. Minu eelisalal korvpallil on nii delfi kui korvpall24.ee neist väga pikalt mööda läinud nii info kiiruse, täpsuse kui analüüsi osas.

Podcastid on ka sihukesed naljakad itsitamised kus tõsist juttu kuuleb väga harva.
    Huvitav mis selle esile kutsunud on? Kas on kogenenumad ajakirjanikud asendunud noorematega?
    Või lihtsalt ei nähta mõtet väga sisulist spordiajakirjandust teha, et teenime oma klikid ära ja saab asja tehtud.
    Kurb igaljuhul.
    No kunagi oli Õhtulehes Eesti spordiajakirjanduse kahurvägi, enam mitte.
    Aga mis sellesse itsitamisse puutub, siis sama asi on endalgi närvi käinud. Ma ei mäleta, mis kontekstis see oli aga kui ajakirjanik oli kirjutanud erava ja jõulise arvamusartakli, siis podcastis itsitas tõesti erilise pugejaliku tooniga, kuigi stuudios oli mees, kellele võinuks ju ka mõne konkreetsema küsimuse esitada. Aga ei , siiani on mälupildis mingi eriti pugejalik naer, kui saatekülaline pidas vajalikuks mõne väikse nalja teha.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Kurb igaljuhul.
    Kera on loll.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eile käisin ühel üritusel, kus esitati Eesti hümni. Esimest korda ma nägin, et hümni esitaja flippis ära. Tervitused Olavi Otepalule.

+1 õhtulehe poole pealt.

Neile jalka podcastide tegijatele: ärge kartke midagi valesti öelda!

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eile käisin ühel üritusel, kus esitati Eesti hümni. Esimest korda ma nägin, et hümni esitaja flippis ära. Tervitused Olavi Otepalule.

+1 õhtulehe poole pealt.

Neile jalka podcastide tegijatele: ärge kartke midagi valesti öelda!
    Midagi sellist?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Sa telegrammi linki ei tahtnud panna v?

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Post84 Vaata postitust
    Sa telegrammi linki ei tahtnud panna v?
    Ära tsiteeri otse Wikipediat, vaid tsiteeri neid linke mida kasutab Wikipedia.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ära tsiteeri otse Wikipediat, vaid tsiteeri neid linke mida kasutab Wikipedia.
    See oli mõeldud pealinn.ee kohta.
    Minu silmis ei ole sellel lehel mitte mingit väärtust. Lihtsalt ühe partei hääletoru.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Post84 Vaata postitust
    See oli mõeldud pealinn.ee kohta.
    Minu silmis ei ole sellel lehel mitte mingit väärtust. Lihtsalt ühe partei hääletoru.
    See nii ühene päris ei ole. Seal leiab kohati ka okeikat ajakirjandust.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Paavsti visiidi valguses - kuna usuküsimuste vastu jääb Eesti nagunii leigeks võiks eeskuju võtta muus. Igale ministrile ametiautoks Fiat!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Paavsti visiidi valguses - kuna usuküsimuste vastu jääb Eesti nagunii leigeks võiks eeskuju võtta muus. Igale ministrile ametiautoks Fiat!
    Tähelepanek elust paavsti visiidi kohta -

Ma ei saa aru täiesti usukaugetest inimestest, kes mingitpidi ei huvitu ega ela selle õpetuse järgi ega no... üleüldse huvitu millestki sellisest. Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi, et saaks kuulama minna, lähevad varem töölt ära and whatnot.
    No andke olla. Mind ei huvita religioon. Mind ei huvita paavst. Ainus, millest tema visiit tähelepanuväärne, on see, et kesklinn on omajagu umbes.

Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi

eks see toimibki tänapäeval nagu superstaari puhul

(ja siis peab protokolliülem uudistesaates rahvale meelde tuletama, et prints/paavst ei jaga autogramme ja selle sooviga pole mõtet teda tülitada)
    NEWMAN: You wanna know what happened? I'll tell you what happened. She wasn't my type./-/
    JERRY: What is wrong with her? NEWMAN: Well, if you're happy with her that's all that matters
    JERRY: You don't think she's attractive? NEWMAN: No. I need a really pretty face. But, hey - that's me. (Seinfeld, The Big Salad)

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei saa aru täiesti usukaugetest inimestest, kes mingitpidi ei huvitu ega ela selle õpetuse järgi ega no... üleüldse huvitu millestki sellisest. Ja siis kui paavst Eestisse tuleb, siis jooksevad tormi, et saaks kuulama minna, lähevad varem töölt ära and whatnot.
    No andke olla. Mind ei huvita religioon. Mind ei huvita paavst. Ainus, millest tema visiit tähelepanuväärne, on see, et kesklinn on omajagu umbes.

Samuti nagu ma ei saa aru inimestest, kes on täiesti jalgpallikauged - ei naudi jalgpallivaatamist, ega mõista jalgpalli, aga siis lähevad pöördesse kui saaks Supercupi mängu vaatama minna. Miks? Sind ei koti ju jalgpall?!? Miks Sa siis mingi glämmi peale tormi jooksed, tegele oma hobidega vms
    Ma vist saan aru. Päris paljud inimesed vaatavad MMi finaali, kuigi nad ei tea, kes seal nimeliselt mängivad. Kui nõuka-aeg läbi sai, käisid päris paljud inimesed jõulude ajal kirikus, kuna varem ei tohtinud vmt (ma kindel ei ole, mina olen ka uskmatu). Paavst, dalai laama, president, kunn, Michael Jackson ja Elvis on kõik vipid ja on inimesi, kes tahavad neid oma silmaga näha. Kas teadsid, et on inimesi, kes käivad kaetud lauaga avalikel vastuvõttudel ja tasuta seminaridel?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

päeva postitus on tehtud! +100

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud