320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Olid sul mingid teised ootused selles osas? Et hakkab räntima, kuidas Klopp oleks pidanud ikka suvel rohkem mängijaid tooma, sest praegune sats on sitaks õhuke ja kui keegi ära kukub, siis on kohe kellad. Või et Lucas on ikka paras kloun. Või et tegelt oleks tahtnud ikka Arsenali minna, sest see on mu lemmikklubi olnud, aga noh, Liverpool kõlbab hädapärast kah.
    Ei, huvitav vastus ei tähenda räntimist, aga Klavani viimased paar intekat on kuidagi eriti ära nuditud ja vastused kohe nagu eriti ümarad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei, huvitav vastus ei tähenda räntimist, aga Klavani viimased paar intekat on kuidagi eriti ära nuditud ja vastused kohe nagu eriti ümarad.
      No ma ei tea. Täna ütleb ta LFC kodulehele, et loodetavasti ta Martin Reimi internatsionaalide rekordit kunagi üle ei löö, sest noored võiksid ta koondisekohta enne kõigutama hakata. Päris huvitav steitment.
      Võimalik, et see jutt on ammu Eesti lehtedele jõudnud. Pole kontrollinud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        No ma ei tea. Täna ütleb ta LFC kodulehele, et loodetavasti ta Martin Reimi internatsionaalide rekordit kunagi üle ei löö, sest noored võiksid ta koondisekohta enne kõigutama hakata. Päris huvitav steitment.
        Võimalik, et see jutt on ammu Eesti lehtedele jõudnud. Pole kontrollinud.
        Jõudiski, aga see on ka selline "olen väga modest djüüd ja üleüldse" ja "vastan selliselt, et keegi ei saa pahaseks".

        Kommentaar


          No mis ta veel siis rääkima peab. Esiteks tuleks vaadata üldse mis putsis imalaid küsimusi LFCTV alati küsib, eriti kui on uus mängija või uus kontraht. "Just how much do you enjoy being at this club?" "Now that you are here, how good does it feel?" "How important is the manager for bla bla bla.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            No mis ta veel siis rääkima peab. Esiteks tuleks vaadata üldse mis putsis imalaid küsimusi LFCTV alati küsib, eriti kui on uus mängija või uus kontraht. "Just how much do you enjoy being at this club?" "Now that you are here, how good does it feel?" "How important is the manager for bla bla bla.
            Seda küll. Ei reganud ära, et tegu on nö. pr-intekatega.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mul on mingi kahtlane tunne, et pärast Liverpooli minekut, on Klavan saanud mingi eriti karmi PR-koolituse, et kuidas anda intervjuudes ainult mugavaid, igavaid ja sisuta vastuseid.
              Ei mäleta enam, mis mäng oli, kas EPL või mingi karikas, aga sattusin vaatama. Peale mängu võeti nagu ikka paarilt vennalt intekas. Ja sinna oli sattunud mingi väga noor tegelane, kes pani otse ja puhtalt. Ei öelnud midagi valesti, aga vastused olid sellised lapselikult ausad ja otsekohesed. Stuudios kommenteerisid "vanad kalad" selle peale, et oioioi saatke see poiss kohe homme hommikul esimese asjana kuskile asjatundja juurde, kes talle vastuseid õpetaks.

              Kommentaar


                Mida teeb raadiotöötaja, kui pole ühtegi head ideed, keda saatesse kutsuda? Helista Jürgen Ligile ja lase tal valitsust sõimata. Töötab alati!

                Kommentaar


                  Kellakeeramine võiks toimuda keset päeva, nädalat. Selle va tik-tak asja keeramine siis, mitte kottide.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Kellakeeramine võiks toimuda keset päeva, nädalat. Selle va tik-tak asja keeramine siis, mitte kottide.
                    See võiks üldse olemata olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mida teeb raadiotöötaja, kui pole ühtegi head ideed, keda saatesse kutsuda? Helista Jürgen Ligile ja lase tal valitsust sõimata. Töötab alati!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma pole veel näinud inimest, kelle unerežiim oleks nii minutipealt paigas, et tund-siia sinna liigutamine mõjutab tervet järgmist poolaastat.
                        +1. Iga aasta käib mingi ving selle kellakeeramise ümber. Täiesti pseudoprobleem ju. Päris mured on vist otsa saanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          +1. Iga aasta käib mingi ving selle kellakeeramise ümber. Täiesti pseudoprobleem ju. Päris mured on vist otsa saanud.
                          Tund aega vähem saab pubis õlut juua.

                          Tähelepanek siit foorumist ja üleüldse seoses immigratsiooni/pagulaste teemaga. On kaks äärmust - täis rassist (loe: patrioot) või pimesilmne apologeet . Kui oled vahepealne kaine mõistusega inimene, siis sõimavad apologeedid sind rassistiks ja rassistid apologeediks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            Tund aega vähem saab pubis õlut juua.

                            Tähelepanek siit foorumist ja üleüldse seoses immigratsiooni/pagulaste teemaga. On kaks äärmust - täis rassist (loe: patrioot) või pimesilmne apologeet . Kui oled vahepealne kaine mõistusega inimene, siis sõimavad apologeedid sind rassistiks ja rassistid apologeediks.
                            Vähemalt üks taibukas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Tund aega vähem saab pubis õlut juua.
                              Jood selle joomata õlle sügisel järgi siis.

                              Kommentaar


                                Vastutustundetu
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X