320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Korteriühistutes on üpris tavapärane, et näiteks mürarohkeid töid ei tehta pärast kella 21, seega linna poolt kehtestatud kellaaegu ei maksa kullana võtta. Kus juures ma ei tea miks sa seda 11 mainid - öörahu on P-N 22-06 ja R-L 24-07.
    nende aegadega ma polnudki kursis, tänan harimast elx! idee jääb muidugi samaks, ela ja laske elada.

    Kommentaar


      Oota sa jätad prügi trepikotta?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Oota sa jätad prügi trepikotta?
        See tekitas minus ka küsimusi, et milleks? Kui juba prügikastist välja, siis ikka lõpuni välja. Mis puutub "ela ja laske elada" on näiteks väikelaste vaneamatel väga komplitseeritud aga see on elu - kell 19 ei saa öörahu olla ja tänavatel on piisavalt idioote, kes arvavad, et on tore oma autodega hirmsasti gaasitada ning tsiklid teevad valju häält ja koerad hauguvad ja rongid annavad ülekäikudel signaali jne jne
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          See tekitas minus ka küsimusi, et milleks? Kui juba prügikastist välja, siis ikka lõpuni välja. Mis puutub "ela ja laske elada" on näiteks väikelaste vaneamatel väga komplitseeritud aga see on elu - kell 19 ei saa öörahu olla ja tänavatel on piisavalt idioote, kes arvavad, et on tore oma autodega hirmsasti gaasitada ning tsiklid teevad valju häält ja koerad hauguvad ja rongid annavad ülekäikudel signaali jne jne
          Kui mul on hommikul megakiire, mida juhtub aeg aegadel siis jätan ta uksetaha jah, puht juba sellepärast, et mu prügimaja ei ole maja väliukse ees ja õhtal töölt tulles viin ta ära. No mega imelik tõesti eks, cmon moraalijüngrid.

          Kommentaar


            Huvitav tõesti et mingil 30 a härral on selline nõuka koputajakultuur sisemuses. Peaks vist ka hakkama ühistuesimehele kiruma kui kõrvalnaabrid liiga kõvasti n*kuvad, nende koer nutab-klähvib ja kellegi beebi vahetpidamata röögib.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Mul oli ülikooliajal naabrimammi, kes kutsus politsei kordi ja kordi, sest kuulasin kõrvaklappidest muusikat, sest hoidsin akent lahti ja automürin jõudis tema korterisse välja nõnda kuidagi, sest kasutasin pesumasinat peale kella 6t õhtul, sest käisin öösel dušiall jne.

              Lisaks iganädalased manitsevad kirjakesed postkastis




              vabandan kvaliteedi pärast, tolleaja telefonikaamerad polnud tasemel. probleemideks igatahes ukseprõmmimine ja "arvutimootorimürin". Naine ise oli poolkurt, temaga suhtlemiseks pidi nõnda lõugama, et hääl läheb siiani kähedaks sellele mõeldes.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kui mul on hommikul megakiire, mida juhtub aeg aegadel siis jätan ta uksetaha jah, puht juba sellepärast, et mu prügimaja ei ole maja väliukse ees ja õhtal töölt tulles viin ta ära. No mega imelik tõesti eks, cmon moraalijüngrid.
                Sürr värk. Oma ukse taha jätad või välisukse? Kui oma ukse, siis miks hr ''busy'' ei või seda mittehaisvat kotti toas ladustada kuni päevaplaani see meeletult rariteetne 5 minutit tekib. Kui välisukse, siis soovitan kiirelt abi otsida...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Kui mul on hommikul megakiire, mida juhtub aeg aegadel siis jätan ta uksetaha jah, puht juba sellepärast, et mu prügimaja ei ole maja väliukse ees ja õhtal töölt tulles viin ta ära. No mega imelik tõesti eks, cmon moraalijüngrid.
                  Sorry, aga WTF mees.

                  Kommentaar


                    Oh sind nunnut. Pean endale vist koristaja tõesti otsima, sest olen suutnud kuus 1-2 korda jätta oma ukse taha prügikoti ja naaber on teinud paanika sellest. Millised probleemid ikka inimestel on, vahel imesta ja naerata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Oh sind nunnut. Pean endale vist koristaja tõesti otsima, sest olen suutnud kuus 1-2 korda jätta oma ukse taha prügikoti ja naaber on teinud paanika sellest. Millised probleemid ikka inimestel on, vahel imesta ja naerata.
                      Ära ennast analüüsi, analüüsi teisi.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Dressid on tänavapildis tagasi. Suurenenud ukraina ehitajate arvu mõju?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Dressid on tänavapildis tagasi. Suurenenud ukraina ehitajate arvu mõju?
                              Ma käisin ka eile dressidega tööl. Mugav on...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kui mul on hommikul megakiire, mida juhtub aeg aegadel siis jätan ta uksetaha jah, puht juba sellepärast, et mu prügimaja ei ole maja väliukse ees ja õhtal töölt tulles viin ta ära. No mega imelik tõesti eks, cmon moraalijüngrid.
                                no ma ei tea, loed ehk ise mis sa kirjutanud oled: jätad prügikotte trepikotta vedelema, karjud vastu ööd keset töönädalat teatud perioodil pea iga nädal, siis mingi hetk avastad slayeri ja jagad seda naabritega ja ei saa aru, milles võiks probleemid seisneda. üsna tüütu naaber ju, ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X