320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei kannata mitte sittagi. Jalgadega ei hääleta sisuliselt mitte keegi. Iga kontserdi järel on sama häda - õlut vähe, järjekorrad pikad jne. Siis möödub pool aastat, tuuakse uuesti mingi vanurbänd ilgema piletihinnaga esinema ja kõik jooksevad jälle. Tulud ületavad rämedalt kulusid. Ehk konkurentsi ju pole, ükski artist ei kipu siia tulema, kuna saab tuua ainult vanu staare, sest uusi nii ei teata. neid saab tuua mingi perioodi järel ja kõik on hästi jonksus. Ehk ma ei saa üldse aru, et miks peaks keegi minema lauluväljaku konsale, kus rahvast on sitaks, suurt midagi ei näe ja üleüldse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei kannata mitte sittagi. Jalgadega ei hääleta sisuliselt mitte keegi. Iga kontserdi järel on sama häda - õlut vähe, järjekorrad pikad jne. Siis möödub pool aastat, tuuakse uuesti mingi vanurbänd ilgema piletihinnaga esinema ja kõik jooksevad jälle. Tulud ületavad rämedalt kulusid. Ehk konkurentsi ju pole, ükski artist ei kipu siia tulema, kuna saab tuua ainult vanu staare, sest uusi nii ei teata. neid saab tuua mingi perioodi järel ja kõik on hästi jonksus. Ehk ma ei saa üldse aru, et miks peaks keegi minema lauluväljaku konsale, kus rahvast on sitaks, suurt midagi ei näe ja üleüldse.
      ma pidasin silmas toitlustajate-õllemüüjate läbimüüki. nemad ju maksavad müügikoha eest platsil ja võiksid olla huvitatud sellest, et asi toimiks. aga eks nad ise peaks ka oma tööd paremini korraldama.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        ma pidasin silmas toitlustajate-õllemüüjate läbimüüki. nemad ju maksavad müügikoha eest platsil ja võiksid olla huvitatud, et asi toimiks.
        Sul on kasulikum hoida pidevalt järtsi töös, mitte raisata tööjõudu lisakohtadele. Loll seisab nagunii tund aega, kui hammas verel on. Ilmselt ostab sellearvelt kohe ka rohkem, kuna ei taha järgmine kord tund seista. Sama värk Lätiga - aja alko kalliks ja loll ostab veel rohkem Läti poest. Müüja on ikka sama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sul on kasulikum hoida pidevalt järtsi töös, mitte raisata tööjõudu lisakohtadele. Loll seisab nagunii tund aega, kui hammas verel on. Ilmselt ostab sellearvelt kohe ka rohkem, kuna ei taha järgmine kord tund seista. Sama värk Lätiga - aja alko kalliks ja loll ostab veel rohkem Läti poest. Müüja on ikka sama.
          ei tea, kui loll inimene peab olema, et tahta 25+ kuumakraadiga külma jooki?

          mujal olen märganud, et järjekorrad liiguvad kiiremini, sest teenindajaid on rohkem ja nad on organiseeritud: ühed valavad õlut välja, teised teenindavad kliente, turvad juhivad vabade teenindajateni jne ehk siis elementaarne tööjaotus. ja usutavasti müüdaks ikka rohkem, kui rahval oleks võimalus osta.

          Kommentaar


            Kossumängudel, kui käisin Prantsusmaal, siis lausa imetlesin kui kiirelt sai poolajal joogi kätte. Isegi teise jõudsin võtta peale suitsul käimist, kuigi saalis oli +- 6K publikut! Oraganiseeritus!...mis muud
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ehk ma ei saa üldse aru, et miks peaks keegi minema lauluväljaku konsale, kus rahvast on sitaks, suurt midagi ei näe ja üleüldse.
              äh? See artistist ei olene? Et kui tuleb X ansambel, kes kuulub lemmikute hulka, peaks ootama kuni läheb 20 aastat ja saaks Retrobestil kuulata? VÕi mis selle avalduse point sul oli?

              eilsest kontserdist - kui eile kell üheksa jõudsin kahetsema hakata, et ei läinud, siis kuulates tänaseid vastukajasid enam väga mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                äh? See artistist ei olene? Et kui tuleb X ansambel, kes kuulub lemmikute hulka, peaks ootama kuni läheb 20 aastat ja saaks Retrobestil kuulata? VÕi mis selle avalduse point sul oli?

                eilsest kontserdist - kui eile kell üheksa jõudsin kahetsema hakata, et ei läinud, siis kuulates tänaseid vastukajasid enam väga mitte.
                Gunsnroses ongi retrobest pmst.

                Kommentaar


                  Ma sain aru, et sa pidasid üldiselt silmas, et Lauluväljakule pole mõtet kontserdile ronida.

                  Kommentaar


                    mulle guns n roses meeldis, kõvad kutid pangu täiega. publik oli täiesti mage

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Ma sain aru, et sa pidasid üldiselt silmas, et Lauluväljakule pole mõtet kontserdile ronida.
                      Eiei, pigem neid Robbie Williamse, Madonnasid jms, mis tegelikult pole ju juba 20 aastat eriti olulised artistid olnud (ok, veidi vähem). Aga näiteks suured unistused, et vaadata jälle Metallicat ja U2-e, noh, need on ju täielikud retrobestid.

                      Pluss on enamus rahvast seal nagunii "ah, kunagi ma ju kuulsin neist midagi ja kõik lähevad".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Fc.
                        Woolfi foorum on ikka päris hulluks läinud.
                        Pm nõutakse juba adminnide avaliku poomist. Polnud seal mõnd aega käinud. Ja täna vaatas vastu päris korralik revolutsioon.
                        Põhjusest aru ei saanudki.
                        Loodan ,et siin maailmas läheb ikka sama rahulikult edasi.
                        Noh, McN naudib sealset intellektuaalsed jauramist teemal, et kas normaalkaalu kohta tohib midagi positiivset öelda. Aga meie madal jaur käib talle pidevalt närvidele. Et, noh, fakkjee.

                        Kommentaar


                          kas see, et oudekki loone on virgina wolfi üks adminnidest, ei võta asja piisaval määral kokku?
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Ma olen enda vaimse seisundi säästmise tõttu virzidest eemale hoidnud. Et kas ma olen millestki vägevast ilma jäänud?

                            Kommentaar


                              Odekas on jummala chill seal ülejäänud kambaga võrreldes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Odekas on jummala chill seal ülejäänud kambaga võrreldes.
                                seda enam.
                                viimasel ajal jordan petersoni vaadanuna - ja seega ennastki mõistagi inimseksolemise doktoriks pidades - paneb paljas mõte sellisest grupist ohkama.
                                sorri pool-OT pärast.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X