320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Point taken. Aga ära nüüd üle ka reageeri. Ma kindlasti ei õigusta seksuaalset ahistamist. See, kes ühe naise joogiga üle valas, on lihtsalt purjus mölakas. See, kes teise naise basseini lükkas (andis osa enda kineetilisest energiast üle naissoost inimloomale, kusjuures energiavektori suund oli basseini poole ehk põhjustas naise basseini kukkumise), oli purjus mölakas. Viimati passis seda teha ülikoolikursuse tutvumispeol. Ja see, kes mimmu käperdama hakkas, oli lihtsalt purjus ega saanud mimmu signaalidest aru.

    Mina ja Timmer lihtsalt imestame selle üle, et kui seltskond purjus ärimehi kutsub tibisid endaga kõrtsi ja katusele basseinipeole, siis hästikasvatatud tibid ei lähe võõraste onudega kaasa, ülejäänud saavad nii hakkama, et ei pea pärast ajalehes kuulsust otsima.

    Ma loodan, et ma ei haavanud kedagi oma sõnakasutuse pärast? Ma pole kunagi kedagi joogiga üle valanud ega basseini lükanud, käperdanud olen ainult neid, kes on saatnud vastavaid signaale ja seni pole vastu kõrvu saanud ega ajalehte jõudnud. :P

    Kommentaar


      Iga kord, kui Taavi räägib, tunnen end ahistatuna.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        WC on ajamasin. Läksin mina vetsu, oli väljas valge. Tulen välja, on väljas pime.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Tänane ilm

          Kommentaar


            #killher

            Kommentaar


              Kogu see Laura ja "Missi" värk võeti ühes laulus päris mitu aastat tagasi juba kokku..

              Kommentaar


                Käisin nädalavahetusel spaas. Spaades müüakse õlut. Spaades müüakse õlut! Spaades müüakse õlut? Nagu mida naaksu? Kevad-suvi-sügis läbi tuleb (riiklikult) tellitud rekaalmi, et ujumine/suplemine ja alkohol ei käi kokku ja siis selline asi? Wtf noh?

                Kommentaar


                  Poodidel on lahtistele saiakestele märgitud kilohind ja keskmine saiakese hind. Ma pole veel kunagi saanud ühtegi saiakest keskmise või alla keskmise hinnaga. Alati on kallim.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Poodidel on lahtistele saiakestele märgitud kilohind ja keskmine saiakese hind. Ma pole veel kunagi saanud ühtegi saiakest keskmise või alla keskmise hinnaga. Alati on kallim.
                    proovi õhtul, kui saiad on ära kuivanud
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Spaas on paar sauna ka ilmselt? Saun ja õlu sobivad jällegi suurepäraselt.
                      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                      Käisin nädalavahetusel spaas. Spaades müüakse õlut. Spaades müüakse õlut! Spaades müüakse õlut? Nagu mida naaksu? Kevad-suvi-sügis läbi tuleb (riiklikult) tellitud rekaalmi, et ujumine/suplemine ja alkohol ei käi kokku ja siis selline asi? Wtf noh?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Käisin nädalavahetusel spaas. Spaades müüakse õlut. Spaades müüakse õlut! Spaades müüakse õlut? Nagu mida naaksu? Kevad-suvi-sügis läbi tuleb (riiklikult) tellitud rekaalmi, et ujumine/suplemine ja alkohol ei käi kokku ja siis selline asi? Wtf noh?
                        Aastaid viis tagasi käisin Tartus Aura veekeskuses ja seal müüdi kohe basseinide ja mullivannide kõrval asuvast "baarist" igast alkoholi. Täpselt sama mõte tekkis endal, et mis kurat - tõmban endale 5 sassi naha vahele ja siis lähen kümmet otsa ujuma?
                        Algselt postitas Stok
                        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                        Kommentaar


                          Kas tänapäeval inimesed oma peaga ei või mõelda? See, et bassu kõrval alkot müüakse, ei tähenda jooge nokki ennast ja uputage ära end. Üks drink heas seltskonnas pole midagi katastroofilist ju. Ja ma kujutan ette, et kui ei müüdaks, siis soomlased hakkaks räuskama, et why do estonian SPA fuck Finland.

                          Kommentaar


                            Kirjutage Ossinovskile. Sotsidel RK valimisteks peateema nagu maast leitud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Kas tänapäeval inimesed oma peaga ei või mõelda? See, et bassu kõrval alkot müüakse, ei tähenda jooge nokki ennast ja uputage ära end. Üks drink heas seltskonnas pole midagi katastroofilist ju. Ja ma kujutan ette, et kui ei müüdaks, siis soomlased hakkaks räuskama, et why do estonian SPA fuck Finland.
                              Jutt käiski sellest, kuidas jauratakse ette-taha ujumisest ja alkoholist kui kõige suuremast pahandusest üldse, samas basseini kõrval on sul võimalus ilusti olemas alko kuritarvitamiseks. #silmakirjalikkusnoh
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                See bassu kõrval ju ongi lakmustest.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X