320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nahh, sa pooleks ei sõitnud. Oleks kaks põtra saanud!
    Ega põder pelmeen ole.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Ega põder pelmeen ole.
      see oleks sitaks hea nimi Priidiku eluloo raamatule

      Kommentaar


        Uber, Taxify jne ehk Fake Taxi.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          see oleks sitaks hea nimi Priidiku eluloo raamatule
          Vale pööre: Ega põder pelmeen ole

          Kommentaar


            Kui sa oled teatud põhjusel googeldanud "dele alli blowjob picture", siis tulevikus delfi.ee aadressi sisse kirjutades viskab chrome valikuna ette ka selle blowjob otsingu teksti. Not good!
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Need tegelased, kes Lidli või teiste sarnaste poodide tuleku valguses räägivad, et "Eesti jaekaubanduse turg on küllastunud, marginaalid mõttetult madalad või uuele konkurendile ruumi pole" on kas selgete isiklike huvidega või ei mõista üldse jaekaubanduse key business driverite toimimist. Ilmselt pole asja turule teistega samasugustel alustel toimival tegijal, aga kui räägime Saksamaa (või muu Euroopa) suurtest, siis on ikka meeletu vahe.

              Täna käisin Horvaatias DM poes ja kurat kus neil on ikka mõistliku hinnaga private label kraami. No näiteks sain veidi paljuvõitu päikest. Ostsin järgmiseks korraks kangema päikesekreemi ja aftersuni ka (küll mõlemad väikesed tuubid et saaks ülejääva kupatuse lennukiga koju ka tuua #kokkuhoidpolekoonerdamine) ja kokku läks 30 kohalikku raha. St mingi 4,5€.
              Mingid suuremad pudõlkad olid ka kõrvuti, mingi Nivea sildiga pudel 90 raha ja DM'i private label 45 raha. Okei, südamestimulaatorit ja muid elutähtsaid asju ei julgeks osta sellises settingus, aga cmon, DMi mõõtu kett suudab teha päevituskreemi ometigi ju. Ja ma praegu räägin küll ainult enda eest, aga ma võtan iga kell poole odavama alternatiivi mis teeb ära 98% sellest mis see topelt kallim kraam...

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Need tegelased, kes Lidli või teiste sarnaste poodide tuleku valguses räägivad, et "Eesti jaekaubanduse turg on küllastunud, marginaalid mõttetult madalad või uuele konkurendile ruumi pole" on kas selgete isiklike huvidega või ei mõista üldse jaekaubanduse key business driverite toimimist. Ilmselt pole asja turule teistega samasugustel alustel toimival tegijal, aga kui räägime Saksamaa (või muu Euroopa) suurtest, siis on ikka meeletu vahe.

                Täna käisin Horvaatias DM poes ja kurat kus neil on ikka mõistliku hinnaga private label kraami. No näiteks sain veidi paljuvõitu päikest. Ostsin järgmiseks korraks kangema päikesekreemi ja aftersuni ka (küll mõlemad väikesed tuubid et saaks ülejääva kupatuse lennukiga koju ka tuua #kokkuhoidpolekoonerdamine) ja kokku läks 30 kohalikku raha. St mingi 4,5€.
                Mingid suuremad pudõlkad olid ka kõrvuti, mingi Nivea sildiga pudel 90 raha ja DM'i private label 45 raha. Okei, südamestimulaatorit ja muid elutähtsaid asju ei julgeks osta sellises settingus, aga cmon, DMi mõõtu kett suudab teha päevituskreemi ometigi ju. Ja ma praegu räägin küll ainult enda eest, aga ma võtan iga kell poole odavama alternatiivi mis teeb ära 98% sellest mis see topelt kallim kraam...
                Ma ei tea DMst, aga Eestist nt. Prismast saad umbes samarahaga kaks tuupi. Kui muidugi a la AustralianGoldi tooteid ei soovi.

                Kommentaar


                  Eilne Guns n Roses siis. Olen palju käinud konsadel ja festaritel ja nii edasi, aga eilne oli vaieldamatult kõige haltuuram asi, mis ma olen kuulanud ja näinud olen ever, see, et tüübid tegid vanasti head kraami on siililelegi selge, aga no kui sa ajad räiget cashi kokku ja küsid 3 milli, siis võiks nagu saada ka midagi selleest, näiteks kerget suhtlemist rahvaga, et nad tunneksid ennast tere tulemast või muud sellist, aga ei sittagi, mängime 3 tundi haltuurat ja koju minek. Ei, ma ei oodanud mingit megasiga kvaliteeti, olenemata, et Slash jagab seda biiti ikka kuradi hästi, see oli ainukene nauditav osa konsast. Siis need kuradima järjekorrad, sul on üle 60 tonni inimesi ja alekok mõtleb, et täpselt 42 inimest piisab, et pakkuda kvaliteetset teenust klientidele, ma ei tee nalja kui ma ootasin järjekorras 50 minutit! nagu 50 minutit! Ebareaalne. 42 inimesega ei saa pakkuda massidele kiiremat teenust. Seal oli paljusi, kellel oli samuti whadevafukk nagu. Muidugi oli naljakas näha mingeid tegelasi, kellel polnud vist õrna aima ka gunsi lugudest ja tulid lihtsalt töllama ja siis saavad megakurjaks kui rokenroll vanad viskavad näppu ja vehivad oma juustega ja nii edasi. Täis Üllar Saaremäed oli ka naljakas vaatepilt., kes muidugi teadis kuhu ta tuli, mitte neist ülejäänud wannabe eesti glamuuri kihist. See oli kõik kuidagi nii ligadi logadi ja räige kahetusus, selle 79.95 euro eest, mis ma välja käisin. Õllehind oli konsade kohta ok, mingi 5 küsiti. Närvi ajasid muidugi ka need piffid kes õllesi sheerisid rahvale ja võtavad arupähe, et hakkaks fliritima, et jumala eest saaks 2 eurot tippi kätte ja värki, vahet ei ole, et su taga on 30 meetrine järjekord. Oeh, sitt oli!

                  Kommentaar


                    Foorumlaste lemmiksõnu on "kaigas". Sobib iseloomustamaks iga jalgpallurit, kes mingil põhjusel ei meeldi.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Foorumlaste lemmiksõnu on "kaigas". Sobib iseloomustamaks iga jalgpallurit, kes mingil põhjusel ei meeldi.
                      Kaigas see pole, kes väravat ei suuda lüüa? Torbik on see, kes kasutult väljakul töllerdab. Vähemalt mul on nii.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Foorumlaste lemmiksõnu on "kaigas". Sobib iseloomustamaks iga jalgpallurit, kes mingil põhjusel ei meeldi.
                        Jep, ja kui vastu vaidled, siis 99% juhtudel lõppeb diskussioon sellega, et soovitatakse endale midagi sisse istuda - räigelt tüütu ja "not cool" väljend. Mitte ainult foorumis, vaid suht igal pool.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Eilne Guns n Roses siis. Olen palju käinud konsadel ja festaritel ja nii edasi, aga eilne oli vaieldamatult kõige haltuuram asi, mis ma olen kuulanud ja näinud olen ever, see, et tüübid tegid vanasti head kraami on siililelegi selge, aga no kui sa ajad räiget cashi kokku ja küsid 3 milli, siis võiks nagu saada ka midagi selleest, näiteks kerget suhtlemist rahvaga, et nad tunneksid ennast tere tulemast või muud sellist, aga ei sittagi, mängime 3 tundi haltuurat ja koju minek. Ei, ma ei oodanud mingit megasiga kvaliteeti, olenemata, et Slash jagab seda biiti ikka kuradi hästi, see oli ainukene nauditav osa konsast. Siis need kuradima järjekorrad, sul on üle 60 tonni inimesi ja alekok mõtleb, et täpselt 42 inimest piisab, et pakkuda kvaliteetset teenust klientidele, ma ei tee nalja kui ma ootasin järjekorras 50 minutit! nagu 50 minutit! Ebareaalne. 42 inimesega ei saa pakkuda massidele kiiremat teenust. Seal oli paljusi, kellel oli samuti whadevafukk nagu. Muidugi oli naljakas näha mingeid tegelasi, kellel polnud vist õrna aima ka gunsi lugudest ja tulid lihtsalt töllama ja siis saavad megakurjaks kui rokenroll vanad viskavad näppu ja vehivad oma juustega ja nii edasi. Täis Üllar Saaremäed oli ka naljakas vaatepilt., kes muidugi teadis kuhu ta tuli, mitte neist ülejäänud wannabe eesti glamuuri kihist. See oli kõik kuidagi nii ligadi logadi ja räige kahetusus, selle 79.95 euro eest, mis ma välja käisin. Õllehind oli konsade kohta ok, mingi 5 küsiti. Närvi ajasid muidugi ka need piffid kes õllesi sheerisid rahvale ja võtavad arupähe, et hakkaks fliritima, et jumala eest saaks 2 eurot tippi kätte ja värki, vahet ei ole, et su taga on 30 meetrine järjekord. Oeh, sitt oli!
                          Tundub, et õllejärjekorrad ja muu korraldus polegi ainult Eesti jalgpalli probleem.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Eilne Guns n Roses siis. Olen palju käinud konsadel ja festaritel ja nii edasi, aga eilne oli vaieldamatult kõige haltuuram asi, mis ma olen kuulanud ja näinud olen ever, see, et tüübid tegid vanasti head kraami on siililelegi selge, aga no kui sa ajad räiget cashi kokku ja küsid 3 milli, siis võiks nagu saada ka midagi selleest, näiteks kerget suhtlemist rahvaga, et nad tunneksid ennast tere tulemast või muud sellist, aga ei sittagi, mängime 3 tundi haltuurat ja koju minek. Ei, ma ei oodanud mingit megasiga kvaliteeti, olenemata, et Slash jagab seda biiti ikka kuradi hästi, see oli ainukene nauditav osa konsast. Siis need kuradima järjekorrad, sul on üle 60 tonni inimesi ja alekok mõtleb, et täpselt 42 inimest piisab, et pakkuda kvaliteetset teenust klientidele, ma ei tee nalja kui ma ootasin järjekorras 50 minutit! nagu 50 minutit! Ebareaalne. 42 inimesega ei saa pakkuda massidele kiiremat teenust. Seal oli paljusi, kellel oli samuti whadevafukk nagu. Muidugi oli naljakas näha mingeid tegelasi, kellel polnud vist õrna aima ka gunsi lugudest ja tulid lihtsalt töllama ja siis saavad megakurjaks kui rokenroll vanad viskavad näppu ja vehivad oma juustega ja nii edasi. Täis Üllar Saaremäed oli ka naljakas vaatepilt., kes muidugi teadis kuhu ta tuli, mitte neist ülejäänud wannabe eesti glamuuri kihist. See oli kõik kuidagi nii ligadi logadi ja räige kahetusus, selle 79.95 euro eest, mis ma välja käisin. Õllehind oli konsade kohta ok, mingi 5 küsiti. Närvi ajasid muidugi ka need piffid kes õllesi sheerisid rahvale ja võtavad arupähe, et hakkaks fliritima, et jumala eest saaks 2 eurot tippi kätte ja värki, vahet ei ole, et su taga on 30 meetrine järjekord. Oeh, sitt oli!
                            kehtib jälle korrelatsioon, et kui FB on kontserdiselfisid jms kontserditilulilu täis, siis on sitt kontsert. Tundub ka, et ega suurem osa publikust üle kahe laulu ei teadnud ka. On neil neid üldse (mitte nüüd ülearu tõsiselt võtta)
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              kehtib jälle korrelatsioon, et kui FB on kontserdiselfisid jms kontserditilulilu täis, siis on sitt kontsert. Tundub ka, et ega suurem osa publikust üle kahe laulu ei teadnud ka. On neil neid üldse (mitte nüüd ülearu tõsiselt võtta)
                              IG storyde järgi ütleks, et Knockin On Heaven's Door oli tarbijate lemmik ja tõmbas käima.

                              tõsiselt ei võta, aga kui juba paar päeva tagasi jäi uudis ette, siis worth mentioning:
                              The reunited group is now the biggest musical act on YouTube for both the 1980s and 1990s. “November Rain” is the first music video from the 1990s to reach the billion-view milestone, and the first one created before the YouTube era to do so. The band also is the biggest of the 1980s, according to YouTube, thanks to the video for “Sweet Child O’ Mine.”
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Tundub, et õllejärjekorrad ja muu korraldus polegi ainult Eesti jalgpalli probleem.
                                õllemüügi ja toitlustuse korraldus Eesti üritustel on tõepoolest alla igasugust arvestust. järjekorrahaldusele tuleks mõelda, lõppude lõpuks kannatab ju läbimüük. arenguruumi on meil kõvasti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X