320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Ei tea küll täpselt tausta (kus valdkonnas ja mis positsioonil töötad), aga üldiselt selles mõttes kõrval-ruumi kolleegiga nõus, et mingisugune avalik läbisõimamine midagi vaevalt paremaks muudab. Pigem käib tüüp nüüd just rohkem käsi taskus rusikas ringi. Normaalne rääkimine mõjub üldiselt paremini. Kui just totaalselt lost cause pole.
    I disagree. Võib-olla on firma kultuur selline. Banter on ok ja tüüp ise sai ka aru, et läks veits puseriti.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      etv+ pealt näeb eestikeelse kommentaariga saalihoki otseülekannet.

      ...ja isegi "Oota sa!" on vaheajal eesti keeles, kui seaded õiged.

      Kommentaar


        Kui vikatimees on kuulsuste kallal tõsiselt tööle hakanud anno 2016, siis vähe positiivsemas valguses ütleks vahepeal head 100. sünnipäeva, Kirk Douglas!
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Kommentaar


            Videomängutegelane Lara Croft sai silmapaistvalt suure büsti kunstniku Toby Gardi apsaka tõttu. Seadistades tegelase keha dimensioone määras Toby tegelase rinnapartii suuruseks kogemata 150%. Kunstnik tahtis küll vea parandada, kuid ülejäänud (enamasti meessoost) kolleegid soovitasid tal jätta tegelase kuju selliseks nagu see on.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              sai silmapaistvalt suure büsti kunstniku Toby Gardi apsaka tõttu.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Heh, Alexela kütuseketi omanik Heiti Hääl väidab, et 7a tagasi maksis kütus Eestis vist mingi 1,8-1,9eurot
                Kui Reikop talle ütles, et mis bullshiti sa ajad mees, siis ta ütleb, et ega ma täpselt ei mäleta ka enam.
                Pakun, et see mees pole vist hinnasilte pea kunagi vaadanud poes käies

                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  jup, ilmselt pooled televaatajad laksasid endale otsa ette, et mida ta seletab. Aga siin muidugi näeme seda, et kui valetad, tee seda enese- ja järjekindlalt. Ma juba jõudsin peaaegu oma mälus kahtlema hakata. Et ahk tõesti.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    jup, ilmselt pooled televaatajad laksasid endale otsa ette, et mida ta seletab. Aga siin muidugi näeme seda, et kui valetad, tee seda enese- ja järjekindlalt. Ma juba jõudsin peaaegu oma mälus kahtlema hakata. Et ahk tõesti.
                    Kõrge viis sealjuures toimetajale, kes asja 30 sekundiga välja googeldas ja õige hinna Reikopile edastas.

                    Kommentaar


                      Eesti energia saatis meili täna ja ma kohe mõtlesin, et soovivad rahulikke jõule vms.
                      Tegelt aga ütlesid, et maksa arve ära, värdjas! häid jõule!!
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas shefield
                        Fanta on uues pudelis. Ja vähemasti minu meelest parema maitsega.
                        Olerex?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Maxima.
                          A ma lihtsalt sellepärast, et sattusin ühte autosse tundmatute jalkahuvilistega ja üks neist just imestas, et fantal uus pudel. Aga ju siis ei olnud kokkusattumus.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Mõnuagendi jõulumuinasjutt.

                            Mees kohtub jõulupühal naisega. Glögi, verivorstid, ahjukartul. Naisel lühike kleit, pähe tehtud lokid. Üks asi viib teiseni, jõutakse voodisse. Naine nurrub kõrva: "Mis sa mulle vastu annad, kui ma sul kõik alla neelan." Mees: "Mm, ma võin sulle nagi seina panna."

                            The end.

                            Based on a true story.

                            Kommentaar


                              mis sa siis täna ripiteemas nii kibestunud oled? ei saanudki nagi seina?

                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mõnuagendi jõulumuinasjutt.

                              Mees kohtub jõulupühal naisega. Glögi, verivorstid, ahjukartul. Naisel lühike kleit, pähe tehtud lokid. Üks asi viib teiseni, jõutakse voodisse. Naine nurrub kõrva: "Mis sa mulle vastu annad, kui ma sul kõik alla neelan." Mees: "Mm, ma võin sulle nagi seina panna."

                              The end.

                              Based on a true story.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                mis sa siis täna ripiteemas nii kibestunud oled? ei saanudki nagi seina?
                                Ei ole kibestunud, lihtsalt valverippijad tekitasid FB-s küsimuse. Nagi ka seina ei pannud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X